Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aslimdayok

THH sonucu aleyhime olacak sekilde vermis :(

detaylarınız neydi hatırlatırmısınız. kaçırdığınız haksız olacağınız ne olabilir ki
  • format atacağım son 1 hakkım kalmış arttırmıyorlar yapacak bir şey yokmuş
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    sinemia istedigi sekilde duzenleme yapabilirmis. tuketici hakem heyeti boyle diyor. kaldiki sisteme fotograf yukledigimi goz ardi etmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslimdayok

sinemia istedigi sekilde duzenleme yapabilirmis. tuketici hakem heyeti boyle diyor. kaldiki sisteme fotograf yukledigimi goz ardi etmis.

tamam değiştirsin ama seni mağdur etmeyeccek şekilde değiştirsin. siz kendinizi tam ifade edemediniz mi acaba
  • Arkadaslar IMAX filmleri kac hafta vizyonda kaliyor belirli bir sure var mi?
  • lebmilebi L kullanıcısına yanıt
    belli olmuyor cinemaximum kafasına göre değiştiriyor karayip korsanları 1 hafta kalır sonra wonder woman ımax e gelir dedik

filmi ımax e koymadı bile karayip mumya çıkana kadar ımaxte devam etti bu sorunun cevabını kimse veremez
  • yükleme hakkı elde eden var mı, 0 olunca ne olacak acaba artık hayır yükleyemezsiniz mi diyecekler
  • Dün mumyaya imaxte giremedim,sınırlama gelmiş 7 aydır kullanıyorum ve gayet de memnundum,ama şu son yaptıkları çok büyük bi rezilliktir,tüm memnuniyetlerini sıfırlardılar bendeki

• quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

yükleme hakkı elde eden var mı, 0 olunca ne olacak acaba artık hayır yükleyemezsiniz mi diyecekler

Yükleme hakkı ne oluyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lebmilebi

Arkadaslar IMAX filmleri kac hafta vizyonda kaliyor belirli bir sure var mi?

tahmin edebilirsin. gideceğin sinema salonunda gelecek olan filmlerin formatları bellidir. imax gelecekse ve tutulan bir filmse tüm imax seanslarını verirler yoksa yine gün içinde 1-2 seans eskisinde ayırıp yenisiyle birlikte idare ederler
  • QRX kullanıcısına yanıt
    Sinemia uygulamasını sadece 1 telefona kurabilirsin. Bu sebepten dolayı sana 3 hak veriyorlar. Yani 3 kez cihazını değiştirdiğinde başka hakkın kalmıyor.

İşin kötü tarafı telefona format atıldı veya yeni sürüm güncellemesi yapman ile birlikte haklarının düşüyor olması. Teknik servise cihazı versen format atıyorlar 1 hakkın gidiyor bu biraz kötü bir durum.
  • SiYaH kullanıcısına yanıt
    Bu benim de başıam geldi. Telefona format attıktan sonra uygulamayı ilk kullandığımda gelen mesajı görür görmez mesaj atmıştım. O zaman format atma nedeniyle hak sıfırlanması durumunda yardım edebileceklerini söylemişlerdi. IMAX'in 30 güdne bire düşürülmesinden üyeliğini başkasına kullandırtan köylü kurnazları içindir diye düşünmüştüm.
  • bu sinemiaya hala mobil ödeme gelmedimi ya büyük eksiklik
  • İlk çıktığında iyiydi. Artık uzun zamanlı aboneliknyapılmaz 4d yi ayda 1 kereye indirdiklerinde gıcık kapmıştım zaten. Şimdi ayda 3 sinemia günü diye paket var yeni üyeliklerde onu aldım aylık parayı çekiyor. 19.90 tl 4dx e de gittim geçen :) bu bana yeter sanal kartı bağladım ödeme yöntemine. Zaten dedikleri fiyat artarsa bilgilendirme maili gelir onaylamadan devam etmez dediler. Bunlara güven olmaz. Şimdilik böylesi iyi.

• Ayrıca bu pakette dediğim gibi ayda 1 4dx e gidildiğinde. 4dx bilet alımında kod vermiyor her zaman kart ile ödeme yap diyor. Marcsinema club a da üyeyseniz ordan da puan birikiyor güzelce cabası :) 4dx film zaten 35 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nerturk -- 25 Haziran 2017; 18:23:29 >
  • Merhabalar. Çok sıkı bir Spider-Man takipçisiyim. Film bildiğiniz üzere 7'sinde çıkıyor, fakat ben elimde olmayan sebeplerden ötürü şehir dışına çıkmak zorunda kalıyorum ve anca 14 temmuz cuma günü İstanbul'da olabiliyorum. Filmi Imax'te izlemek için can atıyordum fakat Cinemaximum'un satışlarında son gün 13 temmuz görünüyor. 14'ünde yeni filmler ekleneceği için böyle olduğunu biliyorum. Acaba Spider-Man: Homecoming filmi 14'ünde tekrar Imax'te olur mu yoksa yeni Imax filmi ekleneceği için kaldırılır mı? Lütfen konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar ilgilensin, çok kafaya takmış durumdayım Imax izleyemeyebilirim diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Web Slinger

Merhabalar. Çok sıkı bir Spider-Man takipçisiyim. Film bildiğiniz üzere 7'sinde çıkıyor, fakat ben elimde olmayan sebeplerden ötürü şehir dışına çıkmak zorunda kalıyorum ve anca 14 temmuz cuma günü İstanbul'da olabiliyorum. Filmi Imax'te izlemek için can atıyordum fakat Cinemaximum'un satışlarında son gün 13 temmuz görünüyor. 14'ünde yeni filmler ekleneceği için böyle olduğunu biliyorum. Acaba Spider-Man: Homecoming filmi 14'ünde tekrar Imax'te olur mu yoksa yeni Imax filmi ekleneceği için kaldırılır mı? Lütfen konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar ilgilensin, çok kafaya takmış durumdayım Imax izleyemeyebilirim diye.

elbette olur 1 haftada ımaxten kaldırılmaz merak etmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

quote:

Orijinalden alıntı: Web Slinger

Merhabalar. Çok sıkı bir Spider-Man takipçisiyim. Film bildiğiniz üzere 7'sinde çıkıyor, fakat ben elimde olmayan sebeplerden ötürü şehir dışına çıkmak zorunda kalıyorum ve anca 14 temmuz cuma günü İstanbul'da olabiliyorum. Filmi Imax'te izlemek için can atıyordum fakat Cinemaximum'un satışlarında son gün 13 temmuz görünüyor. 14'ünde yeni filmler ekleneceği için böyle olduğunu biliyorum. Acaba Spider-Man: Homecoming filmi 14'ünde tekrar Imax'te olur mu yoksa yeni Imax filmi ekleneceği için kaldırılır mı? Lütfen konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar ilgilensin, çok kafaya takmış durumdayım Imax izleyemeyebilirim diye.

elbette olur 1 haftada ımaxten kaldırılmaz merak etmeyin

Teşekkür ederim. İnternetten baktıklarıma göre galiba bu sene sadece Karayip Korsanları 2 hafta oynamış Imax'te. Film fikstürü de kabarık, çok film çıkıyor. Tedirginliğim o yüzden var. Tekrardan teşekkürler.

• Transformers'a gidelim dedim hooop o da ne ? artık ayda 1 kez IMAX'e gidebilirsin diyor. Çok izleme hayvan az ye de 1 bilet satın al diyor kısaca.Neymiş bir sonraki hakkım 29 haziranda başlıyormuş.

Dilenci miyim ? gittim verdim 30 lira aldım 1 bilet çok da TııNNN sinemia !

Size en kötü hayat senaryolarından
    1 asgari ücretlinin hayatta kalabilme çabasına kadar
    her şeyi hissettirebiliriz.
    Ya zengin ol ya da bu fakirlğin bir parçası
    Türkiye
    Asla ödün verme !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::LOSTPLANET::: -- 27 Haziran 2017; 14:38:15 >
  • :::LOSTPLANET::: kullanıcısına yanıt
    sinemia öldü artık ismi bile hatırlanmıyor :D bütün formatlar ayda 1 yaptıgı için çok müşteri kaybetti

son yazdıgın mesajda güldürdü ımax laflarını değiştirmişsin :D
  • 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.