Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: froster2006

Bilet resmini istediler.

Iyice sacmaladilar.

Nerede hata yapilsada iptal edilse diye.

Katılıyorum.

Çakallık peşinde koşanlar yüzünden biz normal kullanıcılara ekstra iş çıkartıyorlar. Her adımları zaten nasıl yapsak da bir şekilde fazladan prosedür ekleyip kullanıcıların bunları ihlal etmesini sağlasak diye düşündükleri izlenimini veriyor. "Fotoğrafta biletimin saati çıkmadı diye üyeliğim iptal edildi" şeklinde de mesajlar görebiliriz ileride.

Ayrıca çakallık yapacak olan adam fotoğraf işini de atlatır bir şekilde kodları satma gibi bir durum olabiliyorsa sattığı kişiyle anlaşıp hallederler yani. Bence kodlar sadece kartla ilişkilendirilip 10 dk içinde de kullanılmadığı takdirde deaktif edilmeli. Ayda belli bir sayıdan (15,20) fazla sinemia kullananlar da kartın üstüne kimlik teyidiyle bilet alabilirler. Sonuçta kendi gidiyorsa gişede kimliği de gösterebilir bileti alırken. Fotoğraf çekmek çok etkisiz bir güvenlik önlemi ayrıca kamerası bozulan telefonlar veya şarjı, interneti bitenler olursa da aynı şekilde normal kullanıcılar zarar görecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hiç kizmayin sinemia'ya kizacaksaniz fake GPS kullanan tatlı su uyaniklari ve pnr kodu alıp satan akıllı gecinenlere kızın.
    Onlar yüzünden daha ne aksilikler gelecek başımıza bakalım.Uygun fiyatlı bir sinema fırsat ve keyfimiz vardı o da böyle devam ederse yalan olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün gittim filme benden resim istemediler, bundan sonra isterlerse 6 aylık üyelik sonunda üyelik yenileme yapmam.Tamam güzel bir uygulama ama sinemaya gitmek için 40 takla atacak halim de yok alırım forumdan 10 tl ye kodumu giderim paşa paşa.Bir yandan adamlara da hak veriyorum etraf fake gps vs. kullanan çakal dolu.
  • römercan kullanıcısına yanıt
    Vallahi 10 dakika işi de sıkıntılı.Hafta sonu Marmara forum'da sinema sırasında o kadar bekledigimi hatırlıyorum.avci ... Yol bilirse tilki .... Yol bilir diye bir laf var.Cakallik yapmayı kafasına koyan bir şekilde yapıyor.Zihniyeti düzeltmek lazim

• Dün check in yapıp bilet aldım. Bileti aldığım gibi de fotosunu çekip yüklemiştim. Adamlar bugün kart hesabımdan bilet ücretini kesmişler. Bunlar ne yapıyor böyle? Çıldırmışlar resmen. Suç bu yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exe2000 -- 23 Mart 2017; 13:7:45 >
  • Salı ve Bugun herhangi bir değişiklik yoktu foto vs istenmedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exe2000

Dün check in yapıp bilet aldım. Bileti aldığım gibi de fotosunu çekip yüklemiştim. Adamlar bugün kart hesabımdan bilet ücretini kesmişler. Bunlar ne yapıyor böyle? Çıldırmışlar resmen. Suç bu yahu.

Zaten bilet olayı bu yüzden geldi fake gps felan hikaye geçen sene %400 büyümüşlerdi.Bilet fotoğrafını çekme olayı işte bu yüzden geldi şimdi iptal etmek yada size yaptıkları gibi karttan para çekmek için.Canlı destek ile yada mail atarak fotoğrafı iletip iade isteyin

• quote:

Orijinalden alıntı: AndOne

Salı ve Bugun herhangi bir değişiklik yoktu foto vs istenmedi

Muhtemelen telefonunda Sinemia uygulamasını güncellemedin .Güncelleme sonrası hergün foto-çek muhabbeti olucaktır.
  • şahsen bu güncelleme sonrası fotoğraf istemediği bilet alamadım. her defasında uğraştım çekmek için birde emin olamıyor insan 2 kere yolluyorsun boşuna uğraşmış oluyorsun böylelikle
  • can1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam Windows işletim sistemli telefon kullanmanın en büyük faydası sanırım bu,uygulamaya 6 aydır güncelleme gelmedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolasbride

Hiç kizmayin sinemia'ya kizacaksaniz fake GPS kullanan tatlı su uyaniklari ve pnr kodu alıp satan akıllı gecinenlere kızın.
    Onlar yüzünden daha ne aksilikler gelecek başımıza bakalım.Uygun fiyatlı bir sinema fırsat ve keyfimiz vardı o da böyle devam ederse yalan olacak

Adam yine acar fake gpsini. Arkadasina da söyler biletin fotosunu çekip kendine gondertir. Arkadasinin gönderdiği bileti de sinemiaya gönderir. Sanki asmak isteyen bu engeli aşamayacak.

Ben uygulamayı güncellemedim. İlla uygulamayı güncelle foto gönder derlerse de üyeliğimi iptal ederim. Foto çek gönder yapmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRX -- 23 Mart 2017; 17:28:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

quote:

Orijinalden alıntı: legolasbride

Hiç kizmayin sinemia'ya kizacaksaniz fake GPS kullanan tatlı su uyaniklari ve pnr kodu alıp satan akıllı gecinenlere kızın.

Adam yine acar fake gpsini. Arkadasina da söyler biletin fotosunu çekip kendine gondertir. Arkadasinin gönderdiği bileti de sinemiaya gönderir. Sanki asmak isteyen bu engeli aşamayacak.

Ben uygulamayı güncellemedim. İlla uygulamayı güncelle foto gönder derlerse de üyeliğimi iptal ederim. Foto çek gönder yapmam.

Yahu amaç zaten fake gps felan değil ya amaç üyelik iptali.Fake gps ile alan zaten iki senedir alıyordur bugün mü önlem alacakları tuttu.Dikkatli olun hata yapmayın en ufak hatada iptal yolu gözleyeceklerdir.Benim üyelik 6. Ayda bitiyor daha da devam etmem.Farkettiğiniz üzere artık her hafta yeni bir şey çıkıyor yakın zamanda çok daha absürt şeyler çıkar.

• Kart bilgilerini nasil sildirebilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BaklagilgillerdenMercimek kullanıcısına yanıt
    sildiremezsin en iyi yöntem kartını internet alışverişine kapat veya bankayı ara kartım kayboldu yenisini gönderin dersin

bu şekilde sorun çözülür
  • Yarın üyeliğimin son günü. Yarına ileri tarihli bilet aldım Life filmine Maltepe Park'da. Bu ikinci ileri tarihli filmim. Toplamda 16 filme gitmiş oluyorum, 4dx, VIP, bir IMAX 3D ve bir de IMAX 2D de dahil diğerleri normal formatta. Ve hesapladığım üzere, normal bir şekilde bilet alıp gitseydim hepsine, minimum 350 TL'lik bir ücret ödemiş olacaktım. 50 TL'lik 1 aylık üyelik için güzel bir zaman geçirdim şahsen. O yüzden mutluyum. İyi ki almışım. Hiçbir problem yaşamadım ben. Sinema sever biri için çok güzel bir uygulama, iyice kısıtlamış ya da uğraştırıcı olmuş olsa bile.

14. filmimde benden de fotoğraflı check-in istedi uygulama. Çok da problem etmedim. Üyeliğim devam etseydi de etmezdim açıkçası.

Hoşça kal Sinemia. Belki işe girince tekrar buluşuruz seninle.

• arkadaş check in yaptıktan sonra bilet almaktan vazgeçmiş 30 dakika içinde sinemaya gitmekten vazgeçtim

butonuna bastıgı halde sinemia kartından bilet ücretini çekmiş itiraz etmiş bakalım iade yapacaklar mı

fotodaki yazıyı göndermişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 23 Mart 2017; 18:36:20 >
  • Sinemia uygulamam yüklü ve güncel ama fotoğraf zorunluluğu yok. Sadece sanırım iki gün önce checkin yaparken checkine fotoğraf eklemek istermisiniz diye sordular onuda eklemedim sorun olmadı.

Fakat iki gündür gps sorunu yaşıyorum. Bir gün önce androidi güncellemiştim sonrasında çıktı bu problem. Başına gelen bunu yaşayan oldumu? İki gündür adamlarla kavga halindeyim bir gün önce istedikleri her şeyi yaptım ekran görüntülerini attım ayarların doğru halini gönderdim yine biletimi vermediler videoyla ispatlayınca özür dileyip hem bileti verdiler hemde üyeliğime bir gün eklediler.
    Sorun programdamı telefondamı anlamadım başına bu durum gelen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

arkadaş check in yaptıktan sonra bilet almaktan vazgeçmiş 30 dakika içinde sinemaya gitmekten vazgeçtim

butonuna bastıgı halde sinemia kartından bilet ücretini çekmiş itiraz etmiş bakalım iade yapacaklar mı

fotodaki yazıyı göndermişler

Aynen arkadaslar cevapta iptal etmediniz dediler kodu kontrol edin dedim. Bakalım bu sefer ne kılıf uyduracaklar

• herkese fotoğraf çektirmiyorlarsa tahminime göre çifte standart yapıyorlar. 10 ve üzeri gidenlerden ekstra para koparmak için getirdikleri uygulama olabilir. dünde gittim yine istedi uygulama çıktığından beri her sinemamda istedi. üyeliğimin iptali için mail atmıştım kartınız yenilenmeyecek demeleri yeterli demi inanılmaz güvensiz oldu insanlar bunlara. kaypaklık yapacaklarına müşteri memnuniyeti oluştursalardı uzun süreli coşar giderlerdi ama bu şekilde asla ilerisi aydınlık değil bunların, saçmaladılar güzelim sistemde.
  • Vallahi her yere cayir cayır reklam da veriyorlar.Neyin peşindeler onu da anlamadım.Herkes 1 aylık deneme alıp illallah mı desin istiyorlar acaba

• 
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.