Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
8.948
Cevap
152
Favori
255.664
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada |
Giriş
    157 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Alışmış kudurmus bunlar
    https://i.redd.it/4t77zp6odyl21.jpg

Yabancı ülkede de durumlar pek iç açıcı değil.. nasıl müdahale edilmiyor böyle davranmalarını rağmen..Anlamak zor gerçekten
    E-Devlet uzerinden Tuketici Hakem Heyeti'ne sikayet olusturun, Amerika'da gonullu bahsis isterken (cunku oradaki yasalardan korkuyorlar), burada bize, kendi ulkesinde, kendi vatandasina ek ucret dayayan bir firmaya donustu artik bu.

Sikayet edin, bu ekran goruntusunu de sikayetinize ekleyin.
    12 aylık ödeyenler büyük ihtimalle dolandırıldı arkadaşlar. Amerika'daki bazı kullanıcılar Sinemia'nın şu an kaçış öncesi para topladığını falan iddia ediyor. Milletten kimlik fotoğrafı istemeye falan başlamışlar. Sonradan hacklendik bahanesiyle birilerine kredi kartı bilgileriyle satılma amaçlı olduğunu söyleyenler var. Tabii komplo teorisi olması da mümkün.

Yıllık olanlar iptal edip parayı geri almanın yolu varsa ona baksın bence. Aylık olanlar da sanal kartla kaydolmadıysa mevcut kayıtlı kartı iptal edip sanala geçsin.

Sömürebildiğiniz kadar sömürün ne diyeyim.
    |
    |
    Ayda 3 sinema günü 24,99 extradan film başına 2,49 hizmet bedeli alacak olsa bile yine karlı olmuyor mu, bilet fiyatları almış başını gidiyor 23,50-26,50-28,50-34,50'a satan yerler var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: heroes82

Ayda 3 sinema günü 24,99 extradan film başına 2,49 hizmet bedeli alacak olsa bile yine karlı olmuyor mu, bilet fiyatları almış başını gidiyor 23,50-26,50-28,50-34,50'a satan yerler var
    Hala daha ucuz oluyor ama bu söz verdiklerinin üstüne para istemelerini normal kılmıyor. Aylık 50 deseydi ona göre kaydolur, ona göre devam ederdik. Baştan söylemediği bir ayrıntı getirerek film başına 3-4 TL kesmesi resmen hırsızlık benim gözümde. Ama dediğiniz gibi hala uyguna geliyor. Alternatifi de yok.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: heroes82

Bugün 2,5 der sen tepki göstermezsen yarın 5 yaptık der. Ki 2,5 tl değil 25 kuruş bile olsa hırsızlıktir, dolandırıcılıktir. Mesele sadece para değil. Bunu kendinize yedirebiliyorsaniz ne ala.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bu vergi çıktıysa eğer artık Sinemia kartını atmak lazım.14.9 idi sonra 18.9 oldu giderek arttı 24.9 oldu üyelik fiyatı.Son üyeliğim buydu.Şimdi IMAX için Avengers'a bilet için yine alalım dedim 34 lira çıkardılar.Gerek yok.

Zaten puan kazanamıyorsun artık kolay kolay.

Ayrıca ilk seanslara gitme gibi lüksüm var bu yüzden Sinemia almaya gerek yok.

|
    |

24.9 için denedim şimdi bu fiyat çıkmadı.
    |
    |
    heroes82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1-Gişeden bilet almada sorun hala devam ediyormu.? Geçen salı sorun vardı sanırım çözüldü.?
    2-Gişeden Ekstra Para ALınmıyor Değilmi Hizmet Bedeli vs.?
    Akşam sinemaya gidicemde rezil olmayalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 25 Mart 2019; 15:49:19 >
    ||SAMSUNG 55" JS8500 3D 4K TİZEN SUHD SMART LED TV|| SAMSUNG CURVED SOUNDBAR HW-6001 || DİGİTURK PLUS IQ 4K ÜYESİ* D SMART HD SMART ÜYESİ |||| TİVİBU UYDU SÜPER HD PAKET ÜYESİ || || NETSPEED YALIN 16MBPS ÜYESİ 30TL|| SONY_PLAYSTATİON_4 500_GB Psn:altinbas2011 ||DAIKIN İNVERTER KLİMA || MITSUBISHİ ELECTRİC ENVİRO MELCLOUD İNVERTER KLİMA || APPLE IPHONE XS MAX GOLD 64 GB|| APPLE IPAD AİR 16GB BEYAZ || |*ŞEREFLİ BEŞİKTAŞK 1903|| || 2013 WW POLO BLUEMOTİON ŞEKER BEYAZ ||
  • Yüzbaşı
    913 Mesaj
    ben cumartesi ve pazar günleri gişenin önüne kadar gittim bir türlü bilet alamayıp elim boş döndüm.Hata alan var mı hala, ben sürekli sinemaya kadar gidip elim boş dönmek istemiyorum artık

PSN:hakan00056
  • Binbaşı
    1662 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: noname0056

ben cumartesi ve pazar günleri gişenin önüne kadar gittim bir türlü bilet alamayıp elim boş döndüm.Hata alan var mı hala, ben sürekli sinemaya kadar gidip elim boş dönmek istemiyorum artık
    Bende aynı şeyi sordum ama cevap veren yok görsede milletin işine gelmiyor nedense.?.!
    |
    |
    ||SAMSUNG 55" JS8500 3D 4K TİZEN SUHD SMART LED TV|| SAMSUNG CURVED SOUNDBAR HW-6001 || DİGİTURK PLUS IQ 4K ÜYESİ* D SMART HD SMART ÜYESİ |||| TİVİBU UYDU SÜPER HD PAKET ÜYESİ || || NETSPEED YALIN 16MBPS ÜYESİ 30TL|| SONY_PLAYSTATİON_4 500_GB Psn:altinbas2011 ||DAIKIN İNVERTER KLİMA || MITSUBISHİ ELECTRİC ENVİRO MELCLOUD İNVERTER KLİMA || APPLE IPHONE XS MAX GOLD 64 GB|| APPLE IPAD AİR 16GB BEYAZ || |*ŞEREFLİ BEŞİKTAŞK 1903|| || 2013 WW POLO BLUEMOTİON ŞEKER BEYAZ ||
  • Yüzbaşı
    913 Mesaj

şikayeti nasıl sağlıyoruz tüketici hakem heyetine. firma bilgileri vs. istiyor
    |
    |
    archangeliques kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    85 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

Arkadaşlar konuya geç dahil oldum 2 sayfa geri gittim okudum ama şimdi;
    1-Gişeden bilet almada sorun hala devam ediyormu.? Geçen salı sorun vardı sanırım çözüldü.?
    2-Gişeden Ekstra Para ALınmıyor Değilmi Hizmet Bedeli vs.?
    Akşam sinemaya gidicemde rezil olmayalım...
    Gişede de ekstra para alınıyor uygulama üzerinden. Normal bilet fiyatı 15 tl üzerindeyse uygulama senden para istiyor bilet almaya çalışırken. Biz dün 2 kişi 6 lira hizmet bedeli ödedik gişede.

Ben cumartesi ve pazar kullandım. Bir sorun yaşamadım. Ama katkı payı adı altında belirtilen ücreti kesti. Biletlerden birisini pnr ile diğerini sinemia kart kullanarak aldım.
    |
    |
    noname0056 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben gisenin onune gidip bileti giseden al secenegi ile bilet almaya calistigimda aldigim hatanin ekran görüntüsü bu...

|
    |
    taffytaffy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    50 Mesaj
    Cinemaximumda kioskdan üyelik puanı almak için kartsız nasıl giriş yapılıyor?

|
    |

Evet 7 günde bir alabiliyoruz.
    |
    |
    tjodalv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben gisenin onune gidip bileti giseden al secenegi ile bilet almaya calistigimda aldigim hatanin ekran görüntüsü bu...

Alıntıları Göster
    Bence sizi hala sinemanın uzağında görüyor sistem. Konum servislerinizin açık olduğuna emin olun. Gişedeyken uygulamadan sinemalar kısmına tıkladığınızda bilet alacağınız sinema ne kadar uzakta görünüyor. haritanın heman altında görünmeli. oradaki yazının üstünde yani. Zaten o şekilde ise başka birşeyden kaynaklıdır sorun.

Birde ben gişeden işlem dediğimde ö.ö - ö.s. (öğleden önce ve sonra kısaltması) ve saat seçilecek kısım, altında da 2d-3d kısmı geliyor. sizin ekran biraz değişik geldi bana.Son güncellemeyi yaptınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taffytaffy -- 25 Mart 2019; 21:33:38 >

Uzun yazismalar sonucu bilet alma kismina gecebildim. 2 km uzaktayim sinemaya ancak bilet al dedikten sonra onaylama ekranina gelebildim... Şimdilik sıkıntı görünmüyor....

|
    |
    taffytaffy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    157 Mesaj
    quote:

şikayeti nasıl sağlıyoruz tüketici hakem heyetine. firma bilgileri vs. istiyor

Alıntıları Göster
    Amerika'da durum daha ciddi, orada ceza alirlarsa ki alacaklar bu durum buraya da yansir. Eksi Sozluk'teki son yazilari okuyun.
    https://www.youtube.com/watch?v=WhK07-9xVBQ
    https://eksisozluk.com/sinemia--4842819

Asagidaki linkte farkli bir konu ile basvuru yapilmis, ornek sikayet dilekcesinde bilgiler var. https://www.faruktoprak.com/sinemia-ile-yasanan-olay-ve-sinemia-sahtekarligi/
    |
    |
Bey Azura
son dakika
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.