Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.122
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mail yolladım. hizmet bedelinin, bileti Cinemaximum üyeliği ile aldığım için benden alınmadığını belirttim. İlk başta anlamadilar, iade yok dediler ama en son biri bileti paylasirsaniz iade yaparız dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kevin De Bruyne kullanıcısına yanıt
    Hocam katkı payı ve hizmet bedeli ayrı şeyler. Siz katkı payını değil hizmet bedelinin iadesini almışsınız. Bir önceki mesajınızda katkı payını iade aldığınızı yazmışsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam yanlisikla yazmışım kusura bakmayın.
    Katkı payına aklım gitmiş olabilir.

• Bilet alabilen varmi. Cebimizden alıyoruz üyelik olmasına rağmen uyarı diye hata veriyor ödeme ekranında. Bilet alamıyoruz. Yazıyorum adamlara düzelince
    Alırsın bekle diyorlar 😅

Resmen dolandırıldık 2-3 gündür bilet vermiyor bu farkı cekmiyor uyarı diye donup duruyor.
  • Arkadaşlar bilet gişesi önündeyim kartım Yanımda yok bilet alabilir öiyim ne yapmam gerek

• gecemavisi06 G kullanıcısına yanıt
    Alamazsın

• merhabalar, yıllık üyeliği olan sinemia üyeleri iptal durumunda iade alabiliyor mu? son gelişmelerden sonra kapatmayı düşünüyorum.
  • kukuleta12 K kullanıcısına yanıt
    İade alamazsınız hiç bir şekilde.

• Cinemaximum internet üzerinden Sinemia kartla aldığım biletin puanını geri almış. Sınırda puanı olup hediye bilet almak isteyenler beklemesin. Muhtemelen Haziran'a kadar böyle elle silecekler Sinemia üzerinden alırsanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feedyourhead. -- 2 Nisan 2019; 12:7:42 >
  • arkadaşlar elimde 2 adet kart var hangisi hangi hesabın bilmiyorum öğrenme imkanım var mı acaba
  • Telegram film, dizi, belgesel grubu.
    https://t.me/joinchat/B7uHB1KJP3HUi86lkTxBIg

• Beyler ben katkı payı ödeyerek dahi bilet alamıyorum uyarı diyor başka bir şey demiyor.Canlı destekte yok ne yapacağız böyle ?

• quote:

Orijinalden alıntı: astral13

Beyler ben katkı payı ödeyerek dahi bilet alamıyorum uyarı diyor başka bir şey demiyor.Canlı destekte yok ne yapacağız böyle ?
    3 gündür böyle bunlar battı sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmarali

3 gündür böyle bunlar battı sanırım.

Alıntıları Göster
    Cuma günü sorunsuz aldım cumartesi günü alamadım bugün denedim yine aynı.Bilerek yapıyorlar pnr kodları kalktı şu an verdiğim paranın 3 katını harcıyorum.Artık bitti sinemia

• quote:

Cuma günü sorunsuz aldım cumartesi günü alamadım bugün denedim yine aynı.Bilerek yapıyorlar pnr kodları kalktı şu an verdiğim paranın 3 katını harcıyorum.Artık bitti sinemia

Alıntıları Göster
    Daha once de sormustum, bilet alma asamasinda kesilen ucret iade edildi mi? Ya da bir sonraki bilet aliminda kesilmeyecegi mi soylendi?
  • quote:

Alıntıları Göster
    Ben bilet alamıyorum 3-4 gündür. Bu firma battı bence. O yüzden bir daha da alamayacağız. 2-3 gündür bilet alabilen var mi
  • Marmarali M kullanıcısına yanıt
    Dun aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: archangelic

Daha once de sormustum, bilet alma asamasinda kesilen ucret iade edildi mi? Ya da bir sonraki bilet aliminda kesilmeyecegi mi soylendi?

Alıntıları Göster
    Hata veriyor yazdım hocam, ödeme yapılamıyor yani.O yüzden iade falan söz konusu değil.Canlıda da çalışma var deyip açmıyorlar mail attm birgün sonra teknik ekip çalışıyor yazdılar bugün denemedim ama yalan söylüyorlar.Amaç bilet aldırmamak, bu saatten sonra bu olaylar çok daha fazla olmaya başlar.Bu durum en önemli nedeni temmuzda yürürlüğe girecek yasa.Artık promosyonlar olmayacakmış, pnr olmayacaksa sinemianın olma ihtimali yok.Umarım bir düzenleme olur yoksa kimse 30₺ verip sinemaya gitmez

• bugün bilet almaya çalıştım ama sistemleri sürekli hata verdi.katkı payınıda ödeyip alamadım çünkü ödeme kısmında sürekli hata verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otuztemmuz

bugün bilet almaya çalıştım ama sistemleri sürekli hata verdi.katkı payınıda ödeyip alamadım çünkü ödeme kısmında sürekli hata verdi.
    Aynısı bana da oldu, 11 seansındaki filme gidecektim katkı payı çıktı karşıma, kart bilgisini girdim ama ödemeyi almadı bir türlü. Dedim başlarım yapacağınız işte parasını verip girerim filme. 23 tl verdim 2d bir filme içim acıdı. Sinemiayı sonraki ay iptal edeceğim ama bundan sonra sinemaya gitmekte yalan olacak gibi.
  • 
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.