Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fairtail

Ben 6 ay üyelik 237 tl ye almıştım hesapladım 6 aylık sürede 400 tl lik kullanım yapmışım üyeliği uzatmak için tekrar davetiye gönderdiler ama şuan indirim yok indirim olursa uzatmayı düşünüyorum

ben 180 tl ye aldim 1.500 tl lik kullanmisimdir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende hesapladım..

6 Aylık üyeliği 180TL'den almıştım.

600TL'lik kullanım yapmışım 6 ayda. Son 3 ayı yaz dönemine denk gelmeseydi 1000TL yapardım.
  • Çok güzel bir girişim ama ben kullanamıyorum....

1-Telefonum uygulamasını açamıyor, apkları bile eski bir telefon kullanıyorum alalı 3 sene oldu
    2-Telefondan internet paketi kullanmıyorum, yani bana göre telefon üzerine yapılan bir sistem olması sıkıntı check-in
    sırf bunun için telefon ve paket değiştirmek zor geliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthykr -- 19 Ağustos 2016; 1:02:34 >
  • Beyler bugun giriş yapamıyorum nedense. Varmı başka problemi olan.

Birde müşteri hizmetlerinin telefonunu bulamadim. Yokmu boyle bir secenek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

Beyler bugun giriş yapamıyorum nedense. Varmı başka problemi olan.

Birde müşteri hizmetlerinin telefonunu bulamadim. Yokmu boyle bir secenek.

genel bir sorun var birazdan çözerler

• 6 aylık paket almıştım. 230 - 240 TL civarında ödeme yapmıştım ve şuan üyeliğim bitmek üzere. Sistemi kullanamıyorum üyeliğimi iptal ettireceğim. Vizyondaki filmler ayda bir değişiyor, çoğu film zevkime hitap etmiyor. Çoğu filmin fragmanını bile sonuna kadar izleyemiyorum, katlanamıyorum. Bu film iyidir diyerek gittiğim filmlerden bir kaç tanesinde de pişman oldum. Zaman kaybı. Tek başıma gidip izlemek çok sıkıcı ayrıca. Arkadaşlarım da almak istedi fakat o sıralar bazı üyelerin üyelikleri gerekçe gösterilmeden peşpeşe iptal ediliyordu, almaya çekindiler. Birlikte gideceğimiz zaman da turkcell kampanyasına denk gelsin diye ya pazartesi yada perşembe günleri gidiyoruz. Benim için pek bi fırsat olmuyor bu durumda. Şuan yaşadığım şehirde Çarşamba günleri 2d filmler 8 TL, 3d filmler 9 TL bu sebeplerden dolayı yenilettirmeyi düşünmüyorum. 6 ayda 22 filme gitmişim. Ayda 4 film bile yapmıyor. Benim gibi kullanıcılar için avantajlı bir sistem değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7gün25saat -- 19 Ağustos 2016; 12:31:20 >

• Üyeliği bitecek arkadaşlar dikkatli olsun;

"İlk aldığınız fiyat devam ediyor" ayağına sizin haberiniz olmadan kartınızdan para çekiyorlar.

Ne bir "üyelik yenilendi" bildirimi, ne sms, ne mail hiç bir şey yok.

"Sinemada olduğunuzu kanıtlamadınız" diye sebepsiz iptal yapan teknolojik sistem, bir sms atmayı beceremiyor...

Sözleşmeye koydukları bir madde ile de kendilerini haklı görüyorlar.

Yersen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jr1907

Üyeliği bitecek arkadaşlar dikkatli olsun;

"İlk aldığınız fiyat devam ediyor" ayağına sizin haberiniz olmadan kartınızdan para çekiyorlar.

Ne bir "üyelik yenilendi" bildirimi, ne sms, ne mail hiç bir şey yok.

"Sinemada olduğunuzu kanıtlamadınız" diye sebepsiz iptal yapan teknolojik sistem, bir sms atmayı beceremiyor...

Sözleşmeye koydukları bir madde ile de kendilerini haklı görüyorlar.

Yersen...

Şark kurnazlığı.

• quote:

Orijinalden alıntı: 7gün25saat

6 aylık paket almıştım. 230 - 240 TL civarında ödeme yapmıştım ve şuan üyeliğim bitmek üzere. Sistemi kullanamıyorum üyeliğimi iptal ettireceğim. Vizyondaki filmler ayda bir değişiyor, çoğu film zevkime hitap etmiyor. Çoğu filmin fragmanını bile sonuna kadar izleyemiyorum, katlanamıyorum. Bu film iyidir diyerek gittiğim filmlerden bir kaç tanesinde de pişman oldum. Zaman kaybı. Tek başıma gidip izlemek çok sıkıcı ayrıca. Arkadaşlarım da almak istedi fakat o sıralar bazı üyelerin üyelikleri gerekçe gösterilmeden peşpeşe iptal ediliyordu, almaya çekindiler. Birlikte gideceğimiz zaman da turkcell kampanyasına denk gelsin diye ya pazartesi yada perşembe günleri gidiyoruz. Benim için pek bi fırsat olmuyor bu durumda. Şuan yaşadığım şehirde Çarşamba günleri 2d filmler 8 TL, 3d filmler 9 TL bu sebeplerden dolayı yenilettirmeyi düşünmüyorum. 6 ayda 22 filme gitmişim. Ayda 4 film bile yapmıyor. Benim gibi kullanıcılar için avantajlı bir sistem değil.

sizin kullanma oranlarınızdaki kullanıcılar sayesinde %400 büyüme kaydetmişler.Böyle kullanım oranaları için sinemia almak anca ımax'e gidecekseniz mantıklı.Diğer türlü komple zarar oluyor.İptal ettirmezseniz kampanyalı tarifeden sizin üyeliğinizi yenilerler fazla gidenleri hiçbir şekilde yenilemiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

quote:

Orijinalden alıntı: 7gün25saat

6 aylık paket almıştım. 230 - 240 TL civarında ödeme yapmıştım ve şuan üyeliğim bitmek üzere. Sistemi kullanamıyorum üyeliğimi iptal ettireceğim. Vizyondaki filmler ayda bir değişiyor, çoğu film zevkime hitap etmiyor. Çoğu filmin fragmanını bile sonuna kadar izleyemiyorum, katlanamıyorum. Bu film iyidir diyerek gittiğim filmlerden bir kaç tanesinde de pişman oldum. Zaman kaybı. Tek başıma gidip izlemek çok sıkıcı ayrıca. Arkadaşlarım da almak istedi fakat o sıralar bazı üyelerin üyelikleri gerekçe gösterilmeden peşpeşe iptal ediliyordu, almaya çekindiler. Birlikte gideceğimiz zaman da turkcell kampanyasına denk gelsin diye ya pazartesi yada perşembe günleri gidiyoruz. Benim için pek bi fırsat olmuyor bu durumda. Şuan yaşadığım şehirde Çarşamba günleri 2d filmler 8 TL, 3d filmler 9 TL bu sebeplerden dolayı yenilettirmeyi düşünmüyorum. 6 ayda 22 filme gitmişim. Ayda 4 film bile yapmıyor. Benim gibi kullanıcılar için avantajlı bir sistem değil.

sizin kullanma oranlarınızdaki kullanıcılar sayesinde %400 büyüme kaydetmişler.Böyle kullanım oranaları için sinemia almak anca ımax'e gidecekseniz mantıklı.Diğer türlü komple zarar oluyor.İptal ettirmezseniz kampanyalı tarifeden sizin üyeliğinizi yenilerler fazla gidenleri hiçbir şekilde yenilemiyorlar

İyi de ben napabilirim? Vizyona giren filmlerin kalitesi belli, ayrıca İstanbul'daki Ankara'daki gibi sürekli değişmiyor vizyondaki filmler. Ankara'da İstanbul'da gişe yapmayacak ne kadar aptalca film varsa hepsini diğer illere gönderiyorlar. 10 Haziranda çıkan Sihirbazlar Çetesi hala vizyonda burada yanlış anlaşılmasın sihirbazlar çetesi iyi bir filmdi ama benim burada vurgulamak istediğim bugün itibariyle 70 gün olmuş hala vizyonda.

Ben aylık yaklaşık olarak 40 TL ye denk gelen bi kampanyayla almıştım. 6 ay boyunca her hafta bir filme gitsem 24 film yapar. Kaldı ki ben 24 e ulaşamadım bile. Eğer daha ucuz bi kampanya olursa tekrar almayı düşünebilirim ama bu şartlar varken ben ayda 4 filme 40 TL vermiş oluyorum.

Kart ile, check in ile, biletleri biriktirmeyle uğraşmak yerine Çarşamba günü arkadaşlarımla birlikte gidip 8 TL verip izlemek daha mantıklı geliyor. Çarşamba günü alınan biletleri mars kartına da işliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7gün25saat -- 19 Ağustos 2016; 21:49:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: InsignAce

çorluda yok :(:):(:):(:):(

Çorlu da yok derken?
    9 şubattan 7ağustosa kadar kullandım
    Sinemaya doydum
    İptal ettim
    Her iki AVM'de de kullanabilirsiniz Çorlu da

• sesenyoung kullanıcısına yanıt
    Bende uyeligim yenjlensin yazıyor iptal ettirdi sanırım yenjlensin dersem sanırım 6 aylığı 180 liraydi o fiyattan mi yeniler

• quote:

Orijinalden alıntı: salihseval1907

Bende uyeligim yenjlensin yazıyor iptal ettirdi sanırım yenjlensin dersem sanırım 6 aylığı 180 liraydi o fiyattan mi yeniler

evet artık üyeliğiniz yenilenmez.Eğer iptal ettirmeseydiniz ve kullanım sürenizde sinemayada az gittiyseniz üye olduğunuz kampanya fiyatından aylık otomatik çekerdi.Çok gittiyseniz indirimsiz fiyattan davetiye gönderirlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sesenyoung -- 20 Ağustos 2016; 11:12:08 >
  • Yeni bi kampanya galiba
    Bu mesaja eklenen görseller:

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada |

• Doğru dürüst kullanmadığım için süresi sonunda iptal edilsin istemiştim. Bugün üyeliğimin sona erdiğine dair e-posta geldi. Yenilemek istersem %30 indirim yapılacakmış. Daha önce 6 ay için 30 TL'den üye olmuştum, şimdi 42 TL görünüyor. Kalsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfy94

Çok güzel bir girişim ama ben kullanamıyorum....

1-Telefonum uygulamasını açamıyor, apkları bile eski bir telefon kullanıyorum alalı 3 sene oldu
    2-Telefondan internet paketi kullanmıyorum, yani bana göre telefon üzerine yapılan bir sistem olması sıkıntı check-in

O zaman niyr aldin diye sorarlar

Zaten olayı bu yani :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Doğru dürüst kullanmadığım için süresi sonunda iptal edilsin istemiştim. Bugün üyeliğimin sona erdiğine dair e-posta geldi. Yenilemek istersem %30 indirim yapılacakmış. Daha önce 6 ay için 30 TL'den üye olmuştum, şimdi 42 TL görünüyor. Kalsın.

Hocam sistemden mi iptal etmiştiniz?

Benimde yarın son yeni teklifi görmek istiyorum bende ne yapsam iptal mi etsem? Gerçi kartta limit yok para çekemezler yenilemek adına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quppas -- 21 Ağustos 2016; 13:37:06 >
  • 6 aylik uyeligim dun bitti. 29 tl'ye gelmusti aylik. Şimdi sinemia sitesine girdim ve uzatma icin aylik 89 tl istedi. Tabii ki bana uymadi. Max 39 tl verecegim kampanya gelmezse kaydimi uzatmam.

• Benim de bugün son, iptal ettirmeyi düşünüyorum, son 3 aydır en fazla 4-5 filme gitmişimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

quote:

Orijinalden alıntı: mfy94

Çok güzel bir girişim ama ben kullanamıyorum....

O zaman niyr aldin diye sorarlar

Zaten olayı bu yani :D

yok hocam zaten bunlar yüzünden almadım, yoksa niye alayım bile bile, ben almama gerekçelerimi söyledim..

• 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.