Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.095
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birkaç mesaj önceki resimdeki kodla 9 aylığı 40'tan geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar geçerli bir mail ile kayıt olmamıştım şimdi naisl iptal edebilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Referans ile davet edip bedava aylık üyelik kazanan oldumu ben iki kişiyi üye yaptım maalesef birşey kazanamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehdrive -- 23 Ağustos 2016; 15:50:10 >
  • 6 aylık 42 9 aylık 39 lira oluyor. #YeniSinemia kodu ne zaman kadar geçerli ?
  • Referans isteyen varsa verebilirim

• Walla ben sinemiadan çok mumnunum

• orhunn O kullanıcısına yanıt
    evet hocam öyle pazartesi gidip çarşambaya salı gidip çarşambaya çarşamba da sinemaya giderken o güne bilet alıp 3 kişi IMAX izlemişliğim vardır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhunn

Arkadaşlar kullanımında merak ettiğim bir şey var, Şimdi ben 1 kart alsam cinemaximum a her gün gidip ileri tarihe bilet alabiliyor muyum.Spor salonunun karşısı cinemaximum check-in de sıkıntı olmaz :D , mesala 2 gün boş dönüp 3. gün 3 kişi yada 2.gün 2kişi gitmeyi planlıyorum üye olursam :D

ileri tarihli bilet 7 günde bir alınabiliyor.Misal 23.08.2016 17:51'de bilet alırsanız 30.08.2016 17:51'de tekrar ileri tarihli bilet alma hakkınız açılıyor.Yani arada 7 olmak zorunda.

• quote:

Hmm olsun benim işimi gorcek gibi sonuçta 2kişi gitcez haftada bire yakin oluyor :)

demek istediğinizi pek anlamadım ama eğer anladığım gibiyse 23 ünde 30'undaki filme ileri tarihli bilet alabilirsiniz.30'unda check in yapmadan diğer ileri tarihli bileti alamazsınız.Bu yüzden ileri tarihli bilet alımında En fazla 7 gün sonra bilet alma kuralı koymuşlar.Kılı kılına denk getirirseniz bile yetkililer anlarsa üyelik boş yere gider.

• quote:

Hmm olsun benim işimi gorcek gibi sonuçta 2kişi gitcez haftada bire yakin oluyor :)

arkadas ileri tarihli bilet icin dememis ama, giseden bilet alimi icin demis.

ileri tarihli bilet aldiginizda , aldiginiz gunun hakkindan kullnailiyor.

giseden sonraki gun icin alabilirsiniz, anlasmada 5 saat ilerisi icin bilet alinabilir diyor, ancak, herhalde anlayamiyorlar
  • quote:

Dediginizi anladım bunu bilmiyordum. Ama işimi görcek. bugün gidip haftaya saliya bilet alacagim sali günü de gittiğimde bileti alip filme gireceğim. Sonraki hafta çarşamba ya sonra perşembeye 2kişi kullanabilecez en kötü şartlarda. Gişeden sonraki güne almada da sıkıntı çıkartmazlarsa daha güzel olur :)

benim devreleri yaktın :D dediğin gibi yapamazsın olmaz öyle

• Benim dediğimde hergün gişeye gidip bileti alıyorsunuz.İleri tarihli bilette 7 günde 1 bilet alınıyor.Gişede 3 4 gün sonrasına alınıyor.3 gün üstüste gişeye gidip o günün hakkını gideceğiniz gün için harcıyorsunuz
  • Uygulama sanirim guncellenmis ancak markette yeni arayuzden ekran goruntuleri varken hala eski surum gorunuyor. Simdilik yeni arayuzu goremedim nedense. Sanirim komple elden gecirmisler, gerekiyordu boyle bir guncelleme.
  • konuyu yine yanlış yere taşıttırmış reklam yaptırıyor satış uzmanları
  • 1 aylık mı yenilemişler?
    ben 6 aylık üye olmuştum akbankla.

• benimde üyeliğim bitti. bakalım ne teklif vericekler. üyelik yenilenmesini istemeyenler kredi kartını mail order'a kapatsınlar. habersiz çekim yaparlar direk.
  • Üyeliğim dün bitti bugün teklif yollamışlar, bugüne özel %20 indirimle uzatmak ister misiniz diye. 1 aylık 72TL-3 aylık 56TL-6 aylık 48TL-9 aylık 45TL. Pek verimli gelmedi bana. 9 aylık 30-35 TL olsaydı düşünürdüm. Çünkü 2 üyelik kullanıyorum ve bazen ayda 1 kere bile gidemediğim oluyor. Boş yere para vermenin anlamı yok.

@Sparcoo: Son ay istediğin bir gün üyelik iptal talebi gönderirsen, üyeliğin iptal edilebiliyor ve yenilenmiyor. Üyeliğinin bitiş tarihine kadar kullanıma da devam edebiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 25 Ağustos 2016; 12:11:06 >
  • bana da %25 indirim vermişler. ayda 3 - 4 filme gittim. 1,5 ay rahatsızlığım dolayısılığıyla hiç kullanamadım. teklifleri buysa kalsın
  • Büyük şehirlerde yaşayanlar için ideal ancak daha küçük nüfusa ve imkanlara sahip şehirler için çokta mantığı yok zira film sayısı kısıtlı oluyor küçük şehirlerde.
  • benim üyelik pazartesi bitti hala teklif vermediler bana

adamlar hergün sinema bileti diye reklam yapıyor, hergün olmasa da haftada 4-5 kez kullanmışımdır

uyelik.sinemia dan girince 89tlye yenileyin yazıyor da iptal edicem sonra yeniden davetiye isteyecem
  • 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.