Şimdi Ara

Sinemaya gitmeyin hala yarım saat reklam var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zaman sonra dün sinemaya gidelim dedik değişiklik olur diye. 19.15 seansına girdik içimden dedim yasa çıktı 10dk reklam 2 3 dakikada fragman izleriz 7 buçukta film başlar ama tabi ki öyle olmadı 15 dakika reklam araya bi tane alita diye filmin fragmanı sonra 15 dakika yine reklam izledik. Ne anladım şimdi ben bu yasadan.

• şikayet etmeyi dene

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazen avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum geçin ulan şu reklamları filmi açın diye ama çevreden destek çıkmazsa diye de vazgeçiyorum.

• Yasayı çıkartan adama sinemada yarım saat reklam seyrettiriyorlar sen neden bahsediyorsun? Birde avazı çıktığı kadar bağırmak istiyormuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye gitmeyelim hocam film 19:00'da ise en erken 19:20 gibi salonda oluyorum ortalama bekleme sürem 4-5 dakikaya düşüyor :)

Yani senelerdir bu böyle niye tam seans saatinde gidiyorsunuz anlayamıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDoctor

Niye gitmeyelim hocam film 19:00'da ise en erken 19:20 gibi salonda oluyorum ortalama bekleme sürem 4-5 dakikaya düşüyor :)

Yani senelerdir bu böyle niye tam seans saatinde gidiyorsunuz anlayamıyorum.
    isiklar kapanmisken insanlarin önünden,koltuklarin arasindan gecen kıl tip

• Adorer kullanıcısına yanıt
    Film başladıktan sonra geçsem haklısın ama ışıklar kapalı 15-20 dakika mal mal reklam izleyen tiptense, kıl tip olmayı tercih ederim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.