Şimdi Ara

Sinbo yumurta haşlama makinesi 5803 seç market

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.013
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kaç sene önce 50 TL'ye aldığım makineyi erzurumda iki tane seç markette 24,90a görüp bir tanesini aldım bölgesel değilse değerlendirilebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir hevesle alıp da gerçekten sürekli kullanan var mı bu ürünü acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yumurta haşlamak için makineye neden ihtiyaç duyulur hiç anlamıyorum. İhtiyacın olan şey su, cezve ve ateş. Bu basit 3 bileşimi insanoğlu daha ne kadar kolaylaştırabilir, abuk sabuk kapitalizm bişeyi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • glory34 kullanıcısına yanıt

Gercekten kullabmak icin aldim isyerinde. 5 yılı geçti. Bu modelin metal kapakli olani, o zaman seffaf olani yoktu. Gecen ay ariza yapti 20 tl ye elektrikcide tamir ettirdim. Kullanmaya devm ediyorum.

• Ben severek kullanıyorum şahsen.

• quote:

Orijinalden alıntı: cooloceaner

Yumurta haşlamak için makineye neden ihtiyaç duyulur hiç anlamıyorum. İhtiyacın olan şey su, cezve ve ateş. Bu basit 3 bileşimi insanoğlu daha ne kadar kolaylaştırabilir, abuk sabuk kapitalizm bişeyi.
    kardeş, zamanı unutuyorsun orda işte. unutup gidiyorsun ocağın üstünde ... bunları da hesap edin
    ayda 2 kere yumurta haşlıyorsan sıkıntı yok, ama her gün yapanlar var (spor, diyet için)

• quote:

Orijinalden alıntı: bilal_176

Gercekten kullabmak icin aldim isyerinde. 5 yılı geçti. Bu modelin metal kapakli olani, o zaman seffaf olani yoktu. Gecen ay ariza yapti 20 tl ye elektrikcide tamir ettirdim. Kullanmaya devm ediyorum.

hocam yumurtayı rezistansla ısıttığı için, suda haşlamaya göre bir farkı oluyor mu tat olarak ?

edit= rezistans değil, buharla pişiriyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 26 Eylül 2021; 13:8:37 >
  • cooloceaner kullanıcısına yanıt
    Öğrenciyken yurtta çok işime yaramıştı, bu açıdan bakmak lazım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kızımın istediği kıvamı her seferinde tutturmak cezveyle zor oluyor. 6 yıldır hiç şaşmadan aynı kıvamda yumurta yapabiliyoruz

• hangi seç hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: glory34

Bir hevesle alıp da gerçekten sürekli kullanan var mı bu ürünü acaba?

Ben Fakir marka kullanıyorum çok memlunum. İstisnasız genelde her sabah kalktığım gibi yumurtaları koyup çalıştırıyorum bittiğinde uyarı sesi veriyor ve otomatik kapanıyor kendi kendine. Ayrıca az pişmiş, rafadan, katı gibi 3 farklı seçeneğide var. Ama benim için en önemlisi mutfakta durmaktansa duş vs alırken çıkıyorum yumurtalar hazır oluyor diğer türlü unutma, başında bekle vs zaman kaybı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selvolution -- 26 Eylül 2021; 12:27:25 >
  • Demek ki bu makineler birilerinin işine yarıyormuş bunu öğrenmiş olduk arkadaşlardan.

• Benim yerime alıp kargoya verebilecek birisi varsa çok hayır duası ederim, küçük oğluma hergün hasliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: cooloceaner

Yumurta haşlamak için makineye neden ihtiyaç duyulur hiç anlamıyorum. İhtiyacın olan şey su, cezve ve ateş. Bu basit 3 bileşimi insanoğlu daha ne kadar kolaylaştırabilir, abuk sabuk kapitalizm bişeyi.

Benim arkadaş spor yaptığı için her sabah 5 tane yumurta yiyor. Bunun gibi bir aleti zaman rölesine bağladı.

Her sabah 7 gibi otomatik açılıyor, arkadaş uyanınca yumurtalar hazır oluyor  

Yani birilerinin işine yarıyor.

• Kadima kullanıcısına yanıt
    Duyduğum en etkili işe yarama yöntemi.
    Gerçekten bu vesileyle makinanın işe yaradığını öğrenmiş oldum. Eleştirmedim, mantıksız bir icat diye düşündüm, değilmiş. Alır mıyım,almam. Bana ihtiyaç değil, ihtiyaç olanlar varmış.

• İstanbul içi gören var mı

• patiklitospaga kullanıcısına yanıt

urun bedelı kadar kargo tutar en az

• bizim seç bakkal gıbı etıket fln yok hıc bırseyde elektronık kucuk ev aletı hıc yok skt geçık urunlerı yenı yapıskan tarzı skt yapıstırıp gerı satıyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.