Şimdi Ara

Sınavlara en yakın paragraf kitabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apotemi paragraf kullanmıştım ama biteli çok oldu. Tekrar alacağım ama karar veremiyorum. Çözdüğünüz, sınava en yakın olan kitap hangisiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canrox -- 4 Nisan 2021; 19:35:5 >

• Ales çıkmışları çözmediyseniz son 3 ay en iyi paragraf kaynağı olabilir.
  • Mramelex kullanıcısına yanıt
    Yok hiç çıkmış sorulara bakmamıştım paragraf için. Birkaç yerde daha görmüştüm, kitap almak yerine çıkmış soruları çözün diyenler vardı. Sağ olun, değerlendireceğim :)
  • Bilgi sarmalı bilirsiniz Ösym sorularını değiştirip koyar. Tavsiye ederim Bs ı beni baya geliştirdi. Jet paragraf da gayet kaliteli
  • Bu arada Apoteminin paragrafı hakkında görüşleriniz nelerdir
  • Gayet iyi, tavsiye ederim ama soru sayısı biraz daha fazla olabilirdi. Konu anlatımını da yer verilmiş. Bu bayağı işe yaradı benim için çünkü sorulara nasıl yaklaşman gerektiğinden de bahsedilmiş. Sorular sıradan apotemi kıvamında. Her konunun girişinde bir sayfaya taktikleri ve önemli bilgileri koymuşlar. Çok uzun veya çok zor sorular yok. Alınır
  • canrox kullanıcısına yanıt
    Ben de 1.5 haftadir cikmis alesleri cozuyorum osym metinleri oldugu icin bana daha guvenli geliyor. 2006-2007 ales sorularinda bile bilimsel metinler vs varmis, osymnin genel tarzi yani... Bence en dogru kaynak cikmis sorular olacaktir
  • Clepsy kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle yapacağım sanırım. Bu arada nereden ulaşabilirim ales paragraf pdf'lerine? Biraz göz gezdirdim ama bulamadım.
  • canrox kullanıcısına yanıt
    Ben kitap aldim. Icinde kpss ve dgs paragraflari da var. Yargı yayınlarinin siyah kitabi
  • Ezberbozan Paragraf... Daha iyisi yok zaten. Full ales tarzı sorular ve ales çıkmışlardan oluşuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.