Şimdi Ara

Sınava tekrar hazırlanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba abilerim kardeşlerim kafamda şu aralar bi deli sorular gidip geliyor. Ben zamanın hatrı sayılır bi fen lisesinden mezun şu an 4. sınıf olup ama 2 yıl okulu uzatan endüstri mühendisi adayı bi kardeşinizim. Zamanında ygsden 2 ay öncesinde yaşanan aile ferdi kaybından dolayı tam anlamıyla sınava hazırlanamadım ve sonrasındaysa bu atmosferin etkisinden hem biraz kaçıp hem de o atmosferde bu sınav temposuna tekrardan girecek cesaretim yoktu. Okulla ilgili olarak son zamanlarda oldukça kaygılarım var bitirince napacağım diye binlerce gencimizin aklına gelen. Açıkçası kişisel olarak her ne kadar belli bi seviyede gelişmiş olsam da rakiplerime göre oldukça geride olduğumu düşünüyorum ve yılların hayali diş veya tıp canlanıyor kafamda. Oturup güzelce hazırlanmak geliyor içimden ama diyorum ki yaş 22 oldu kazandın ettin bitirdin yaş olacak 28 29 herhangi 2 sinden birini. Ama 3 yıldan beri içimde ukte olarak kaldı ve hala da her sene kalıyor bu sene son şansım yani bir daha böyle bir şeye cesaret eder miyim bilmiyorum. Geçen günlerde ayt tyt sorularına baktığımda hala bazı şeyleri çözebildiğimi çok zorlanmadığımı farkettim. Biraz fazla uzattım neyse kısacası bu konuda az çok kendimi belirttiğimi düşünüp ve beni hiç tanımayan dışardan yapılacak nesnel yorumlar için buraya açtım bunu da fikirlerinizi belirtirseniz memnun olurum..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.