Şimdi Ara

Sınava Çalışmak için Kalan Süre

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sınava yaklaşık 2 ay var, lisans genel kültür - genel yetenek bölümüne sıfırdan çalışmaya başlasam yetiştirebilir miyim yoksa 2020'de mi girsem?

• yetişir
  • ne kadar sıfır olduğunla alakalı şuan sınava girsen 70 falan alamıyacaksan 2 ay içinde 90a zor çıkarsın
  • Death Note kullanıcısına yanıt
    Hocam benim mat ve türkçem ortalama yani şuan zaten deüde inşaat mühendisliği okuyorum türkçe mat bir şeyler yaparım gibi bu tarih vatandaşlık kısmıno felan 1-2 haftada halledebilir miyim sizce tarihimde fena değildir aslında ama coğrafya sıkıntılıydı zamanında biraz birde vatandaşlık kısmıyla ilgili fikrim yok birde bu puanlamaso nasıl oluyor bilginiz varsa paylasabilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Badandsad

Hocam benim mat ve türkçem ortalama yani şuan zaten deüde inşaat mühendisliği okuyorum türkçe mat bir şeyler yaparım gibi bu tarih vatandaşlık kısmıno felan 1-2 haftada halledebilir miyim sizce tarihimde fena değildir aslında ama coğrafya sıkıntılıydı zamanında biraz birde vatandaşlık kısmıyla ilgili fikrim yok birde bu puanlamaso nasıl oluyor bilginiz varsa paylasabilir misiniz
    tarih 1 hafta olmasa da 10 güne olur. yapılır yani geç kalınmış değil ama şu günden itibaren düzenli çalışman lazım. tarihte youtubeda ramazan yetgin in videoları başarılı. 2x hızında izle ama 1xde çok vakit kaybedersin.
  • Death Note kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler hocam sağolasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.