Şimdi Ara

SINAV SENESİ PS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce oynanması lazım mı üni sınavına hazırlanıyorum arada 1 2 saat akşamları oynasam zararı olur mu içim gidiyor yazın dark souls oynuyordum maalesef yarıda bıraktım içimde souls heyecanı sürüyor yaklaşık 5 6 aydır oynamıyorum sizce geceleri 1 2 saat oynasam etkiler mi

• Hiç bir zararı olmaz. Ben hep oynardım, arkadaşlarım da oynardı hepimiz çok iyi üniversitelerde okuyoruz Bir de sen hala dark souls heyecanı yaşıyorum falan demişsin bu yaşta bu kadar tutkuyla bağlı olduğun bir şeyi böyle sınav anksiyetesiyle kaçırma derim
  • Bunun cevabı çok öznel. Eğer kendini kontrol etmeyi öğrendiysen zararı dokunmaz. Velhasıl kapılıp gideceksen elbet de dokunur. Hafızan iyiyse ya da zekiysen ortalama bir çalışmayla çok iyi yerlere gelebilirsin. Ama değilsen çok çalışmak zorunda kalırsın. Dediğim gibi kendini objektif bir bakışla analiz et. Neyi ne kadar yapabileceğini de gerçekçi bir şekilde belirle.
  • Oynamayınca sürekli aklında kalıyorsa oyna gitsin, zihnin meşgul olmaz en azından ders çalışırken.
  • Aman hocam ilk 10k ya girmedigin surece is imkanin yok bos ver dersi hedef azsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.