Şimdi Ara

SINAV İÇİN SİZE ÖNERİLERİM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
26
Favori
5.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ama güzel bir şey şimdi onu yalanlayamam en güzel yani konu tekrarı diye bir derdinin olmaması çok muko birş ey
  • Hocam konularimiz tam bitmese bile yardirip, cozemeyince de hafifcene o konuya mi bakalim yoksa isleyene kadar takmayalimmi yada konular bitmeden deneme cozmeyelim mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.O.R.J.P -- 4 Şubat 2018; 14:25:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.O.R.J.P kullanıcısına yanıt
    hacı sen bu yazdığını anlayabiliyor musun?
  • PhiLum P kullanıcısına yanıt
    Bi virgul koydum halloldu bence ya

• Feni nasıl hallettiniz hocam? Önerilere açığım.

• kaptanarda kullanıcısına yanıt
    palme konu anlatıma arada takıldığım yerlerde bakarak... arkadaşlar zaten 9-10 da işlenen fen ciddi anlamda basit. hele ki yeni sistemde fazla işlem gerektirmeyen fen sorularıyla karşı karşıyayız ki eğer birazcık bilginiz varsa hallolabilecek bir olay. bilgin yoksa dahi ufak konu anlatımlarla pekiştirip denemelerle pratikleştirmeye bakan bir ders.
  • Hocam denemede alanları ne kadar sürede bitiriyorsun? Atıyorum Türkçeye kaç dakika veriyorsun,ve bunun grafiğinden bahseder misin ?
  • ilk mat baslıyorum 40 soruya 45 dk vermeye çalışıyorum yanlışsız olsun diye sonra türkçe-sosyal-fen kalan zamana
  • adgethio A kullanıcısına yanıt
    Matta kontrolu kaybetme olasiliginiz cok fazla değil mi? Bir soruyla inatlasirsaniz cok zaman kaybedersiniz ki bu matta olmasi kesin bir sey. Sosyal ve fende bu durum pek yoktur mesela. Ben matı sona birakiyorum. Hata mi sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: adgethio

palme konu anlatıma arada takıldığım yerlerde bakarak... arkadaşlar zaten 9-10 da işlenen fen ciddi anlamda basit. hele ki yeni sistemde fazla işlem gerektirmeyen fen sorularıyla karşı karşıyayız ki eğer birazcık bilginiz varsa hallolabilecek bir olay. bilgin yoksa dahi ufak konu anlatımlarla pekiştirip denemelerle pratikleştirmeye bakan bir ders.

Ben de senin gibi yapiyorum fakat fene hicbir zaman bakmadim cunku bilgim sifir. Hadi diyelim actim cozumunu izledim soruyu bi sekilde anladim. O bilgi ucup gider cunku destekleyici bir sey yok, temel yok. Illa ki bi calisma yapmis olman gerekiyor. Sonuc olarak fen icin ne yaptin ve bu fen netlerini ders ders ayirarak tahmini yazar misin

Edit: elimde palme kimya ile biyoloji var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IST_PSY -- 6 Şubat 2018; 1:36:6 >
  • Hangi denemeleri çözdüğünüz de önemli başta zor çözüp sonunda kolay cozerseniz zaten netler uçar . Anlatabiliyor muyum?

• Aga bu sistem kafama hiç yatmadı yani bu şekilde gitmek için bence konuların en az %70ini bilmek gerekiyor diye düşünüyorum

Özellikle geometride bi bilgin yoksa deneme çözerek nasıl ilerlenebilirki

• Up

• Önerdiğin denemeler yeni çıkmış yani tyt denemeleri mi? Yoksa eski ygs denemeleri mi?

• Hocam töderden ve ösym tipinden 27.5 mat neti yaptım. Hangi yayını önerirsiniz?

Türkçede bilfenin 20li denemesini çözdüm,netlerim kolay denemelerde de zorda da 32-35 arası,bundan da destek almalıyım.

Coğrafya ve tarih için ne önerirsiniz?.

11de başlamak erken mi tyt denemelerine?

• up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında Whatsapp grubu kursak da sınava kadar, herkes ortak deneme alıp netlerini yazsa çok güzel olur . Çözüm denemelerini öneririm ben Tyt için. Gayet zor ve güzel

• Up

• Up

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.