Şimdi Ara

sınav günü nasıl geçicek yapılcaklar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar sınav sabahı ve sınav çıkışı neler yapıcaksınız tüm günü nasıl geçirmeyi planlıyosunuz ? akşam lys çalışırım diyenler var mııı? tabiki çözümler onlarıda izlicekmisiniz?

• iyi geçerse tv başında, kötü geçerse dersanedeyim, topluca ağlaşacağız
  • iyi geçerse tv basına kötü geçerse deniz kenarına ki sınav öncesi kötü geçerse diye bir ihtimal kurmuyorum.
    tv basında olacağım inşaallah :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paradise- -- 17 Mart 2013; 21:50:12 >
  • sabah namazına kalkarım sonra bi dus alırım.yazım noktalama ve hayatımızdaki kimyaya bakarım.herzamanki kahvaltımı yaparım.9 da evden cıkar istanbul üniversitesine giderim.sınavdan önce kesin tuvalete giderim.sınıfa gecer kendimden emin bi sekilde sırama otururp salaona egemen olduğumu,sınavdan iyi sonuç alacagımı diğer adaylara hissetiririm. ayaetel kürsüyü okur sınava baslarım(mat turkçe fen sosyal) sınav biter eve giderim tv ye hiç bakmam 5 soru 15 dakka reklamı asla izlemem dh foruma girerim birkaç yorum atar stresimi atarım.sonra dışarı cıkar pese gideriz büyük ihtimalle. akşam sorular nete düser bende kontrol ederim.gece kesinlikle yatamam keske söyle yapsaydım derim keşkeler beynimi kemirir ve sabaha kadar düşünürüm
  • Olum açmayın şöyle konular. Sınav günü kelimesini okuduğum anda kalp atışım artıyo gerçekten bunu hissettim az önce .

• aynen benimde ama bana nedense sınav anı çok uzakmış gibi geliyor sanki hiç girmeyecekmişim gibi halbuki 6 gün sınava giricem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B8937EC2 -- 17 Mart 2013; 21:59:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Behindofthedarkness

iyi geçerse tv başında, kötü geçerse dersanedeyim, topluca ağlaşacağız

geçen yıl dersaneye gitme olayını denedim acı bir tecrübeydi bi daha ııı yokkk olmazzzz
  • quote:

Orijinalden alıntı: housefringetwd

sabah namazına kalkarım sonra bi dus alırım.yazım noktalama ve hayatımızdaki kimyaya bakarım.herzamanki kahvaltımı yaparım.9 da evden cıkar istanbul üniversitesine giderim.sınavdan önce kesin tuvalete giderim.sınıfa gecer kendimden emin bi sekilde sırama otururp salaona egemen olduğumu,sınavdan iyi sonuç alacagımı diğer adaylara hissetiririm. ayaetel kürsüyü okur sınava baslarım(mat turkçe fen sosyal) sınav biter eve giderim tv ye hiç bakmam 5 soru 15 dakka reklamı asla izlemem dh foruma girerim birkaç yorum atar stresimi atarım.sonra dışarı cıkar pese gideriz büyük ihtimalle. akşam sorular nete düser bende kontrol ederim.gece kesinlikle yatamam keske söyle yapsaydım derim keşkeler beynimi kemirir ve sabaha kadar düşünürüm

o yüzden kontrol etmemek en iyisi

• quote:

Orijinalden alıntı: kamanzed

quote:

geçen yıl dersaneye gitme olayını denedim acı bir tecrübeydi bi daha ııı yokkk olmazzzz

acılar paylaştıkca hafifler bro

• quote:

quote:

quote:

inanma kötü geçti diyenlere sonuçlar hiç öyle gelmiyor inan bana

• quote:

quote:

quote:

quote:

bakalım hayırlısı biri yapamadığım soru veya yapıp doğru olduğuna şüphelendiğim soru için çok kolaydı lan nasıl yapamadın falan derse ümmüğünü sıkarım

• bir şey soracağım sınava girerken polis paraya falan dokunuyormu kıyafetleride mi alıyorlar

donumuza kadar soyacaklar mı ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bakalım hayırlısı biri yapamadığım soru veya yapıp doğru olduğuna şüphelendiğim soru için çok kolaydı lan nasıl yapamadın falan derse ümmüğünü sıkarım

lys için 1 rakip elendi desene çünki biri dicek mutlaka ve sen ümmüğünü sıkcaksın ama tabi hayırlısı belki kutlama yapcaksınız kim bilebilir

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kötü geçerse bende giderim lan dershaneye iyi fikir,yalnız hissetmem en azından

• quote:

Orijinalden alıntı: cevelry

bir şey soracağım sınava girerken polis paraya falan dokunuyormu kıyafetleride mi alıyorlar

tabikide para falan yokk yasak
  • Sınav sonrası bir yerlerde güzel bir yemek, eve gelindiğinde çözümleri izlemek ve pazartesi yepyeni bir sayfa açarak LYS'ye çalışmak planım. (:
  • quote:

quote:

bir şey soracağım sınava girerken polis paraya falan dokunuyormu kıyafetleride mi alıyorlar

sorması ayıp kağıt parayıdamı alıyorlar ya eve nasıl döneceğiz otostopla mı

• quote:

quote:

quote:

sorması ayıp kağıt parayıdamı alıyorlar ya eve nasıl döneceğiz otostopla mı

işte eşyalarına sahip çıkcak biri lazım o değil geri de vermiyolar yani

• evet buldum benim gibi yalnız gidecek varsa okusun:

• Adaylar ve görevliler sınav binasına;
    • Cep telefonu ve diğer her türlü kablosuz iletişim sağlayan
    bluetooth vb. cihazlar,
    • Her türlü saat,
    • Çanta ve cüzdan,
    • Anahtarlık, kulaklık, kolye, küpe, yüzük (alyans hariç), bilezik, broş, metal para gibi eşyalar ve her türlü elektronik/
    mekanik cihaz,
    • Üzerinde metal düğme bulunan giysiler,
    • Kitap, dergi ya da müsvedde kâğıt
    ile giremezler. Adaylara sınav günü sade kıyafetler giymeleri
    önerilir
  • 2 soru 1 reklam şeklinde olacağı için cevap kontrolü bölümü çok stresli geçecek.Ne yapacağım bilmiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.