Yüzbaşı
24 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar tarihleri ne zaman bilen var mı istanbulda devlet/vakıf tanıtım günleri tarihleri ?
arkadaşlar bi çok yerde aradım ama bulamadım bu bölümle ilgili yorumları sizce nasıl artılarıyla eksileriyle bi değerlendirsek ?
evet arkadaşlar hukuk ve mühendislik arasındayım sizce hangisi artılarıyla eksileriyle yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler :) bi de mühendistlikte hangisini seçmeli?
evet arkadaşlar çok zayıfladım ve artık kilolarımı geri istiyorum nasıl sağlıklı bi şekilde kilo alabilirim ? boy:1.60 kilo:44
evet arkadaşlar artılarıyla eksileriyle hakkında bilgi sahibi olduğunuz üniversitelerin özelliklerini yazar mısınız ? Bi de burs yanar mı kalınca falan ? Şimdiden yorumlar için teşekkürler... ben mühendislik ve hukuk adına iyi olan vakıf üni. arıyorum
evet arkadaşlar bu yıl dersanedeki arkadaş çevremden memnun değilim sorun şu ki bir çok konuda 2. planda kalmış hissine kapılıyorum . ne yapılsa ortak en son benim haberim oluyor daha önce böyle bir şey yaşamadığım için zor geliyor ve dersane bitince hiç biriyle görüşmek istemiyorum ha bi de şöyle birşey var en değer vermeyen insanlar değerli oluyolar bi anda bunu da anlamış değilim .sizce arkadaşlık bitirmek için geçerli bir sebep mi bilmiyorum yanlarında kendimi kötü hissediyorum
arkadaşlar 4 günde fen adına neler yapılabilir lütfen yardım en azından fen ile ilgili bildiğiniz püf noktaları paylaşırsanız sevinirim ... herkez elinden geldiğince birkaç bilgi yazsın önemli gördüğü notlarında yer alan
evet bugün yapılan fem 7. deneme nasıldı sizce ?
evet diyelimki 1. siz oldunuz ve şampiyonsunuz ilk cümleleriniz ne olurdu merak ediyorum hani hep derler ya programlı çalıştım yok günde 3 saat bile yeterli zaten 9. sınıfta alıştım ben bu düzene falan filan hem belli mi olur belki derece içimizden biri olur
evet arkadaşlar sınav sabahı ve sınav çıkışı neler yapıcaksınız tüm günü nasıl geçirmeyi planlıyosunuz ? akşam lys çalışırım diyenler var mııı? tabiki çözümler onlarıda izlicekmisiniz?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 463
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 20.687 (Bu ay: 1)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.