Şimdi Ara

Sınav Başarı Duası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
4
Favori
7.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buraya kendini adam sanıp yorum atanlar var.Tevekkül nedir bilmeden etmeden yargısız infaz yapıyorlar , tabi ki de çalışmadan etmeden sadece dua ile kim kazanmış ? Önce elinizden geleni yapacaksınız sonra tevekkül edeceksiniz.

Şakir dedected diye kim yorum atarsa ben de ateist dedected diye cevap vericem ben şakirt falan değilim
  • sağol kardeş
  • Teşekkürler...Allah razı olsun
  • SaĞolasın dostum
  • eyvallah kardeşim.
  • Teşekkürler kardeşim
  • Eyvallah kardeş
  • Allah razı olsun en yüksek netimizi ygs ve lys den yaparız inşallah bu arada kalem suresi hacet(dilek) için okunabilir
  • Duayı sadece ülkemizde sadece bir güruh etmiyor bunu anlamak lazım. (samimiyetlerine de güvenmiyorum da neyse)
  • Allah hepimize istedigimiz yerleri kazanmayi nasip eyler İnşallah.
  • Konuyu upladım malum saatler kala lys var
  • Allah razı olsun
  • Sagol kardesim gelen mesajlara aldirma yarin sinavin var herkes dinini kendi icinde yasar birak onlar ne derse desin..Allah hepimizin yardimcisi olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eline sağlık hocam,,inşallah hepimiz için hayırlısı olur...
  • Türkçe duadada sakınca yok :) Hatta şöyle demeliyim : İçinizden geçenleri en iyi şekilde aktarabileceğiniz şekilde dua edin.Bence arapça dua şart değil bu konuda :)
  • Sonunda... Forumda aklı başında biri
  • benim tercihim 7. yüzyıl arapçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfeKIRCA

Arkadaşlar şu sıralar belki de hepimizin ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.Bilirsiniz ki sınavı kazanmak bir anlamda da Allah'ın takdiridir.Nasipse kazanırsınız ama nasip değilse ne kadar çalışırsanız çalışın kazanamazsınız.Ben buna inanıyorum.Bana göre ilk 1000'deki her öğrenci birincilik adayıdır.O gün şanslı gününde olan ve kime nasipse o öğrenci birinci olur bu diğer öğrenciler için de geçerli .Sizle aşağıdaki duayı paylaşmak istedim.

Sonra şakirt dememize laf ediyorlar bir de.
  • Sınava çalışmadıktan sonra milyon defa okusan bir halta yaramaz bu dualar.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.