Şimdi Ara

Şimdi Redux Sürümü ile Birlikte | Metro: Last Light %100 Türkçe Yama | Oyun Çeviri (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
10
Favori
43.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

Şimdi Redux Sürümü ile Birlikte | Metro: Last Light %100 Türkçe Yama | Oyun Çeviri

Evet arkadaşlar, proje yöneticiliğini yaptığım Metro Last Light Türkçe çeviri çalışmasının sonuna geldik ve yamayı sitemizde yayınladık Tüm oyun severlere hayırlı olsun

Proje Yöneticisi

Furkan Değer (Elessar Eredhian)

Çevirmenler

Birtan Uysal
    Eray Erdoğan (RichardRose)
    Süleyman Selçuk Sevim
    Erkam Ali Dönmez
    Ömer Yiğit
    Ünal Lap
    Burak Dumlupınar
    Göktuğ Gürgen
    Eraycan Bul

Programlama

Ahmet Çelik
    Mustafa Yumurtacı

Türkçe Fontlar

Ahmet Çelik
    Memet Güder

Kontrol & Test

Furkan Değer

Not: Çeviri ek paketleri içermemektedir, sadece ORİJİNAL oyunlarda çalışmaktadır.

Yamaya şu linkten erişebilirsiniz:http://forum.oyunceviri.com/showthread.php?t=1992&p=16347

Hocam Redux için uyarlama durumu nedir yapılacak mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ofsevim46

quote:

Şimdi Redux Sürümü ile Birlikte | Metro: Last Light %100 Türkçe Yama | Oyun Çeviri

Evet arkadaşlar, proje yöneticiliğini yaptığım Metro Last Light Türkçe çeviri çalışmasının sonuna geldik ve yamayı sitemizde yayınladık Tüm oyun severlere hayırlı olsun

Proje Yöneticisi

Çevirmenler

Birtan Uysal
    Süleyman Selçuk Sevim
    Erkam Ali Dönmez
    Ömer Yiğit
    Ünal Lap
    Burak Dumlupınar
    Göktuğ Gürgen
    Eraycan Bul

Programlama

Ahmet Çelik
    Mustafa Yumurtacı

Türkçe Fontlar

Ahmet Çelik
    Memet Güder

Kontrol & Test

Furkan Değer

Not: Çeviri ek paketleri içermemektedir, sadece ORİJİNAL oyunlarda çalışmaktadır.

Yamaya şu linkten erişebilirsiniz:http://forum.oyunceviri.com/showthread.php?t=1992&p=16347

Hocam her 2 oyunuda REDUX sürümüne uyarlayacakmısınız...???

LL için deneyeceğiz ama ilk oyun için bir şey söyleyemem.

hocam steam üzerinde oyuna sahibim türkçe olarak oyanayayım dedim fakat yamayı kurduktan sonra oyun açılmadı dosyaları tekrar kontrol ettirdim 1 dosya eksik dedi o dosyayı yükledi oyun açıldı fakat şimdide türkçe yama kurulu olmasına rağmen ingilizce.. bu sorun için hala bir çözüm yokmu acaba?

Yama güncellendi arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ofsevim46

quote:

Proje Yöneticisi

Çevirmenler

Birtan Uysal
    Süleyman Selçuk Sevim
    Erkam Ali Dönmez
    Ömer Yiğit
    Ünal Lap
    Burak Dumlupınar
    Göktuğ Gürgen
    Eraycan Bul

Programlama

Ahmet Çelik
    Mustafa Yumurtacı

Türkçe Fontlar

Ahmet Çelik
    Memet Güder

Kontrol & Test

Furkan Değer

Hocam her 2 oyunuda REDUX sürümüne uyarlayacakmısınız...???

LL için deneyeceğiz ama ilk oyun için bir şey söyleyemem.

hocam steam üzerinde oyuna sahibim türkçe olarak oyanayayım dedim fakat yamayı kurduktan sonra oyun açılmadı dosyaları tekrar kontrol ettirdim 1 dosya eksik dedi o dosyayı yükledi oyun açıldı fakat şimdide türkçe yama kurulu olmasına rağmen ingilizce.. bu sorun için hala bir çözüm yokmu acaba?

Yama güncellendi arkadaşlar

teeşekkürler elinize sağlık ine oyun çeviri linkindenmi indireceğiz?

• Metro 2033 ve Metro Last Light ın reduxu için bir umut yok sanırım bu güncellendiğine göre
  • Complete Ed. için uygun mu acaba? Uygun değilde uygun olan yamanın çıkma ihtimali var mı?
  • Arkadaşlar oyunu maalesef her sürüm üzerinde test etme imkanımız olmuyor. Ben oyunu çeviri için ilk çıktığında almıştım, bu yüzden elimde complete edition veya redux yok. Üzerinde denemeler yapabilmemiz için oyunun bu sürümlerine ihtiyaç var. Yardımcı olmak isteyen arkadaşlar forumdan özel mesaj yolu ile bana ulaşabilirler.
  • quote:

Arkadaşlar oyunu maalesef her sürüm üzerinde test etme imkanımız olmuyor. Ben oyunu çeviri için ilk çıktığında almıştım, bu yüzden elimde complete edition veya redux yok. Üzerinde denemeler yapabilmemiz için oyunun bu sürümlerine ihtiyaç var. Yardımcı olmak isteyen arkadaşlar forumdan özel mesaj yolu ile bana ulaşabilirler.

Bu iletiyi ilk mesaja yazarsanız daha hızlı şekilde çözüm bulabiliriz.
  • quote:

Arkadaşlar oyunu maalesef her sürüm üzerinde test etme imkanımız olmuyor. Ben oyunu çeviri için ilk çıktığında almıştım, bu yüzden elimde complete edition veya redux yok. Üzerinde denemeler yapabilmemiz için oyunun bu sürümlerine ihtiyaç var. Yardımcı olmak isteyen arkadaşlar forumdan özel mesaj yolu ile bana ulaşabilirler.

Nasıl bir yardım? Bende oyun var eklenti hazırlarsanız test edebiliriz. Ama oyunu istiyorsan oyun verme imkanım yok.
  • aynı durum bende de oldu oyunu normal yükledim açıldı Türkçe yama için update 12yi yükledim yine açıldı ancak bunun üzerine türkçe yamayı yüklediğimde oyun açılmadı tr yamayı kaldırdım tekrar update yaptım ingilizce açılıyor ama Türkçe yapmak isteyince açılmıyor ne yapmak lazıma caba?
  • arkadaşlar az önce tr yamanın v1 olanını buldum yükledim ve çalıştı ancak v2 de açılmıyor
  • Arkadaşlar bugün itibarı ile @TERMINATOR-TR nickli arkadaşımız Metro 2033 ve Last Light Redux oyunlarını bana ulaştırdı. Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum, sayesinde mevcut çevirileri Redux'a geçirmek adına bir çalışma başlatmış bulunmaktayım. Lakin kendisine de belirttiğim üzere daha önce oyunları indirip deneme şansım olmadı, elimdeki toollar bu oyunlarda da çalışacak mı, çalışmazsa ayrı toollar var mı bilmiyorum. Şu an oyunları indiriyorum, olup olmayacağını hep beraber göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar Eredhian -- 13 Ocak 2015; 1:33:21 >
  • quote:

Arkadaşlar bugün itibarı ile @TERMINATOR-TR nickli arkadaşımız bana Metro 2033 ve Last Light Redux oyunlarını bana ulaştırdı. Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum, sayesinde mevcut çevirileri Redux'a geçirmek adına bir çalışma başlatmış bulunmaktayım.

oh çok şükür, bekliyoruz hocam çok teşekkürler o arkadaşada ayrıca teşekkür ederim böyle birşeye vesile olduğu için..
  • quote:

Arkadaşlar bugün itibarı ile @TERMINATOR-TR nickli arkadaşımız bana Metro 2033 ve Last Light Redux oyunlarını bana ulaştırdı. Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum, sayesinde mevcut çevirileri Redux'a geçirmek adına bir çalışma başlatmış bulunmaktayım.

Harika oldu bu haber,umarım hiçbir sıkıntı çıkmaz.Kolay gelsin şimdiden
  • quote:

Arkadaşlar bugün itibarı ile @TERMINATOR-TR nickli arkadaşımız Metro 2033 ve Last Light Redux oyunlarını bana ulaştırdı. Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum, sayesinde mevcut çevirileri Redux'a geçirmek adına bir çalışma başlatmış bulunmaktayım. Lakin kendisine de belirttiğim üzere daha önce oyunları indirip deneme şansım olmadı, elimdeki toollar bu oyunlarda da çalışacak mı, çalışmazsa ayrı toollar var mı bilmiyorum. Şu an oyunları indiriyorum, olup olmayacağını hep beraber göreceğiz.

Şimdiden kolay gelsin merakla gelişmeleri bekliyorum.
  • Metro Redux için bir uyurlama söz konusu mu?

Edit:Üst mesajlarımı yeni okudum sanırım ilerleyen zamanlarda uyurlama olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akke4323 -- 18 Ocak 2015; 3:12:31 >
  • Türkçe yamanın redux sürümü hayırlısıyla çıkar inşallah .Emeği geçen herkese en içten teşekkürlerimi sunuyorum.Türkçe yama çalışmalarna hep destek tam destek!
  • yamada son durum nedir ?
  • Bende merakla bekliyorum gelişmeleri haber verirseniz sevinirim.
  • Arkadaşlar son durumu vereyim, eldeki araçlar yamayı oyuna gömerken sorun çıkarıyor. Araçları hazırlayan arkadaşa ulaşmaya çalışıyorum. Şu anda şehir dışındayım, birkaç güne kadar tekrar deneme yapmayı planlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar son durumu vereyim, eldeki araçlar yamayı oyuna gömerken sorun çıkarıyor. Araçları hazırlayan arkadaşa ulaşmaya çalışıyorum. Şu anda şehir dışındayım, birkaç güne kadar tekrar deneme yapmayı planlıyorum.

Dört gözle bekliyoruz hocam. En kısa sürede halletmeniz dileği ile
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.