Şimdi Ara

Şimdi Ne Yapmalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Önceden adresimde Türk Telekom Fiber altyapı olduğu için 100Mbps fiber internet + Tivibu ev kullanıp mutlu mesut yaşıyordum. Fakat daha sonra TürkNET adresime Gigafiber altyapı getirdiği ve 1Gbps hızlı simetrik internet verdiği için aboneliğimi iptal ettirdim. Fakat sorun tam olarak burada başladı.

Çok iyi bir internet bağlantım var fakat artık tivibu yoktu çünkü tivibu sadece ttnet interneti ile çalışıyordu.

Gereksinimlerim

Canlı yayını durdurma, geri / ileri sarma

Kaçırdığım ulusal kanal dizileri seç izle gibi bir galeriden seçip izleyebilmek

Geçmiş yayınları programları izleyebilmek

Bütün bunları tivibu ev ile yapabiliyordum. Elimde mi box um var iptv de kullanabilirim. IPTV canlı yayını durdurup geri sarma dışında tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor (belkide yapan bir iptv vardır) yada canlı yayını durdurup geri sarabilen türksat kablotv ve ikutu alacağım ama onlarda çok pahalı

Sizce ne yapmalıyım?

• bein connect , dsmart go , tivibu go bu uygulamalar google play store ile mi box'a kuruluyor hepsini deneyebilirsin yayın ileri geri alma seç izle falan var bu uygulamalarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewSphere -- 15 Kasım 2021; 9:31:0 >
  • Peki canlı yayını durdurup geri sarma özelliği olan iptv platformu var mı?

• IPTV de canlı yayını durdurma yok, tivibu go mi box ve android tv ler de offical olarak desteklenmiyor, bein connect de dizileri seç izle yapamıyorsun önce kaydetmen gerekiyor. Sırf tivibu izlemek için eve ikinci bir internet almak zorundayım sanırım

• Ben iki ürün kullanıyorum 72 saat yani 3 gün boyunca geri alma durdur izle için dsmart go seç izle ve bir sürü içerik için iptv

• TV+ Görüntü kalitesi olarak en iyisi

dsmart go görüntü kalitesi düşük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 13 Aralık 2021; 18:13:5 >
  • NewSphere kullanıcısına yanıt

Tivibu Go'nun MiBox uygulaması henüz yok maalesef! Aylardır geleceğini söylemelerine rağmen, halen bi gelişme yok!

• yusufir kullanıcısına yanıt

bu zaten olacak iş değil şu olay gelse abartısız binlerce tivibu go satacaklar haberleri yok yani türk telekom dışındaki iss lerde olanlarda alacak mesela ben türk netteyim alırım şahsen android tv ye gelse

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.