Şimdi Ara

Şimdi ne değişecek oyunda? Biri anlatsin lütfen (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Lynxou

75 golda alınan kalkmış.

Ciddi olamazsin
    Cok sacma olmus...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mana potu kalkacaksa mana kullanan sampiyonlar napacak ? Manasi bitince base mi atsin. Savas ortasinda manasi bitince nolcak ?

• Yaratıcı olan kazanacak. Bu sezon gibi ortalama düzey oyuncular yine high elolara gelebilecek ama en azından iyi oyuncular her koşulda onları durdurabilecek. Özet olarak iyi oynuyorsan , zekiysen senin sezonun bu şimdiden pro takımların tryoutlarına katıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb__ömer

Bilen biri beni aydinlatabilitse ya da düzgün bir link atabilirse cok sevnirim

Baron doğmadan önce vampirinin büyük hali (ejderha gibi) canavar olacak.Amaç kuzeydeki hareketliliği artırmakmış mantıklı olmuş bence.Birde itemler değişiyor yeni itemler geliyor ve bazı itemler kaldırılıyor.Mana iksiri ve görünmez totem aklıma geldi diğerlerini hatırlayamadım.Bir de bir item vardı hoşuma gitmişti 400 a her minyon öldürülünce 1 a veriyor 100 minyondan sonra bu pasif bitiyor ve birden 300 a dı sanırım geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11_serhat_11

quote:

Orijinalden alıntı: fb__ömer

Bilen biri beni aydinlatabilitse ya da düzgün bir link atabilirse cok sevnirim

Baron doğmadan önce vampirinin büyük hali (ejderha gibi) canavar olacak.Amaç kuzeydeki hareketliliği artırmakmış mantıklı olmuş bence.Birde itemler değişiyor yeni itemler geliyor ve bazı itemler kaldırılıyor.Mana iksiri ve görünmez totem aklıma geldi diğerlerini hatırlayamadım.Bir de bir item vardı hoşuma gitmişti 400 a her minyon öldürülünce 1 a veriyor 100 minyondan sonra bu pasif bitiyor ve birden 300 a dı sanırım geliyor.

Kendi parasını veriyor çöp
    Başka bir yüzük var 100 mana veren o item güzel işte.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.