Şimdi Ara

Şimdi Axess’li olmanın tam zamanı! 500 TL'ye varan chippara. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
18
Favori
30.805
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fatih KARAHAN

yani aynı gün 150 tl lik opetten,150 tl lik podan alsam olmaz mı diyorsunuz
    öyle olur neden olmasın. tek seferde 150 harcıyorsunuz chip kazanıyorsunuz. aynı gün baska yerden yine 150 harcayıp yine kazanırsınız. günde bir kere kazanırsınız diye bir kural yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loyalmale

Kartı şubeden teslim aldım ILK yazıp 4566 ya gönderdim gelen cevap
    Satis kampanyasindan sadece ilk kez kredi karti sahibi olan musteriler yararlanabilir. Kampanyalarimiza web sitelerimizden veya Axess Mobil den ulasabilirsiniz. B002

Daha önce den hiç axess kartım yoktu başına gelen tecrübesi olan varmı
    Sabah aradım kayıt açtılar bakalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 220,09 lira chipparam varken harcamak istedim ama pos cihazında 100,09 lira çıktı bende sadece 100,09 unu harcayabildim 120,09 kaldı...

220,09'un
    100 Şimdi Axess’li olmanın tam zamanı!
    100 Gittigidiyor
    20 İkinci 150 ye 60 chippara
    Kampanyalarından gelmeydi, şartlara bakıyorum harcama sınırı yok karta bakıyorum puan görünüyor ama pos cihazında 100,09 chip çıkıyor...

Neden olabilir ? Fikri olan var mı?
    Canlı destekten sordum ama bizde sorun yok gibi gevelediler lafı...
  • kartimi bugun gittim.subeden teslim aldim oncesinde Ilk yazp mesaj attim.kapmanya katiliminiz basarili diye mesaj geldi daha sonra 250 tl yakit aldim aradan 2 sat gecdi ama chip para gelmedi .Gecmi geliyor bu chip paralar acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tobey -- 25 Mart 2019; 17:47:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sarpuli kullanıcısına yanıt
    Akbank sisteminde puan kazanıldıktan sonra fiziki pos cihazında 3-5 kuruş dahi olsa normal işlemin yapılması gerekiyor. Yoksa sizdeki gibi kazanılan puanın bir kısmını gösteriyor. Kullanmadan önce 1 liralık felan birşey alır ve puan sorgulatırsanız puanlarınızın tamamı gözükecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: clxa

Akbank sisteminde puan kazanıldıktan sonra fiziki pos cihazında 3-5 kuruş dahi olsa normal işlemin yapılması gerekiyor. Yoksa sizdeki gibi kazanılan puanın bir kısmını gösteriyor. Kullanmadan önce 1 liralık felan birşey alır ve puan sorgulatırsanız puanlarınızın tamamı gözükecektir.
    Çok saçmaymış ama cevabınız için ÇOK telekkürler bir daha başımıza gelir se önce kart ile işlem yaparım... Bu cevabı bankadan alamadım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tobey

kartimi bugun gittim.subeden teslim aldim oncesinde Ilk yazp mesaj attim.kapmanya katiliminiz basarili diye mesaj geldi daha sonra 250 tl yakit aldim aradan 2 sat gecdi ama chip para gelmedi .Gecmi geliyor bu chip paralar acaba ?
    Hocam bu sorunun cevabı sanırım yok, ben geçen sene de benzer kampanyaya katıldım ve 10 ay boyunca ilk ay hariç kalan 9 ayda chipparalar KAYIT AÇTIRIP 2-3 gün beklemeden asla yatmadı :(

Bu sene eşime kart aldım ben kullanıyorum ve yaptığım işlemlerde anında chippara yattı, böyle gidermi bilmiyorum sizde 2 gün bekleyin (şartı öyle) yatmazsa kayıt açtırın... Benim geçen seneki moduma bağlamazsınız umarım...
    tesekurler hocam ole yapayim bnde

• Gıda dahil değil mi acaba? Yarım saat geçti puan gelmedi

• Tobey T kullanıcısına yanıt
    diğer günün akşamına geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: loyalmale

Sabah aradım kayıt açtılar bakalım

Alıntıları Göster
    Bu gün kampanya ya katıldınız diye sms geldi düzeltildi sanırım

• loyalmale kullanıcısına yanıt
    Axess üye iş yeri olan shell den 202 TL lik yakıt aldım anında 40.40 TL puan geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: GizliÖzne35

Gıda dahil değil mi acaba? Yarım saat geçti puan gelmedi
    Gıda dahil değil diye biliyorum, market farklı gıda farklı kategoriler... Dahil ise süper olur...

Az önce geldi puan. Gıda geçerliymiş 👍

• Karta başvurdum onaylandı kart ne zaman gelir ve kart gelmeden axess mobile girebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: GizliÖzne35

Az önce geldi puan. Gıda geçerliymiş 👍
    Bak buna sevindim :)))) Garanti de kabul etmiyor gıdayı...
  • Mevcut axessi kapattım. Nisa’n da tekrar bu kampanya gelirse yeniden alıcam bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Garagulli35

Karta başvurdum onaylandı kart ne zaman gelir ve kart gelmeden axess mobile girebilir miyim?
    kartı subeden teslim alin kuryenet getirmiyor sorun cıkartıyor benim kartı 15 gun beklettiler bende sonrada kayıt olusdurdum subeden almak istiyorum diye 2 gun sonra gittim aldımç
  • Migrosta hediyem kart doldurulabilir, 150 tl lik iki tane doldurulursa (bugun,yarin) 60+20 puan kazanilanilir

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.