Şimdi Ara

Şimdi Axess’li olmanın tam zamanı! 500 TL'ye varan chippara. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
18
Favori
30.805
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Havuzda maasima oranla 11bin tl limitim var. Arayip limitiniz yok, diger kartlarinizin limitimi dusurun dediler. Sinirlendim iptal ettim. Birkac gun sonra qnb miles&smiles'a basvurdum 10bin tl limitli kart cikti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ILK yazıp sms attım ama ses seda çıkmadı...
  • öncelik yanlış konu altına yazdıysam özür dilerim. Eskişehir kuryenetin telefon numarasını bilen var mı arkadaşlar? Güya geldik bulamadık demişler fakat gelen giden olmadı.
  • boombip kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de geçerli, diğer banka limiti 20bin artıralım diyor Akbank ve Teb limit düşürün diyor. Nasıl ortak sistemleri var anlamak zor. Bankacı bir arkadaş açıklar belki.

Bu arada akbank mobil uygulanmasından kart başvurusu son aşamada hata veriyor. İnternet bankacılığı ise öğrenci seçimi yapmaya imkan vermiyor. Öğrenci kartı vermemek için mi yapıyorlar yoksa gerçekten sistem hatası mı var bilmiyorum.

• axess’te enpara veya cepteteb gibi kampanyalı eft ücreti, yıllık kart aidat ücreti almayan bi tarife var mı?

• sarpuli kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Kaç gün içinde geldi kart

• edsamu kullanıcısına yanıt
    Benim 10 günü buldu

• 10 günü geçti hala gelmedi var mı aynı durumda olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: awsedrzxc

10 günü geçti hala gelmedi var mı aynı durumda olan ?
    benimde 10 gun oldu ..sozde kuryenet eve geldik yokdunuz diyor 7 gun once, kuryenete ulasmak imkansiz gibi birsey bende dun aradım musteri temsilcisini dedim en yakın subeye gonderin ordan alacam bakalm ne olcak.
  • mart ayından önce axess kartını kapattırıp tekrar başvurduğunda kampanyaya katılabilen oldu mu ?

kampanya şartlarını değiştirmişler galiba. ilk yayınlandığındaki şartlara göre katılabiiyodu.
  • alitaro A kullanıcısına yanıt
    Mart'tan önce kapattım, katıldım, puan da yattı. Yalnız 5 Mart tarihi var şartlarda. 1 haftalık kapanma süresi 5 Mart'ı geçiyorsa kart açık oluyor ve kabul edilmez.
  • yazilimsever kullanıcısına yanıt
    şubatta tamamen kapanmıştı hocam. sms gönderdik daha önce axess i olan müşteriler katılamaz diye red geldi.
  • alitaro A kullanıcısına yanıt
    Eski kart Axess mobilde görünüyor mu?
  • Benim eski bi kart vardı kasım da kapatmıştım.şimdi yeni açtırdım kampanya kaydıda oldu.ücret için aradım müşteri hizmetlerini 6 ay 450 gibi ödeme sözüne ücreti erteledim dedi.sanırım kartın limitiyle alakalı bişey 2000 limitli .tam olarak bilmiyorum sonra ne olur ama 1 sene ertelendi.

• yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Görünmüyor

• Dün migrosta 150 TL alışveriş yaptım hemen sms geldi Satis Kampanyasindan kazandiginiz 40.00 TL chip-para diye. Bugün Migrosta 150 TL alışveriş yaptım Akaryakıt- Market Kampanyasından 20.00 TL chip-para kazandınız diye sms geldi ama yeni axessli olma kampanyasının puanı daha yatmadı.

Neden bugün %20 puan yatmadı anlamadım. Bilen tahmini olan ?

• munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt
    Anında yatmadıysa ertesi gün akşama doğru yatırıyorlar. Benim öyle oluyor sıkıntı yok rahat olun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hala gelmedi kart,mart bittikten sonra göndereceklerse hiç gelmesin zaten 5 ay geçerli

• bize de gelmedi neredeyse 15 gün oldu
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.