Şimdi Ara

Sim Kart KB ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu 32/64/128 kb lik sim kartların farkları nedir? Ayrıca 2 tarife var
    Türkcell 29 tl heryöne 300dk 3000 sms + internet paketi 3 tl =32 tl
    Vodafone 25 tl heryöne 500dk 5000 sms + internet paketi 8 tl = 33 tl
    (Tabiki bu fiyatlar ilk 3 aylık olabilir )

Vodafone daha anatajlı ama türkcell in kalitesi daha iyi benim için internet hızı önemli, hangi operatörü seçmeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kjhg -- 1 Mart 2011; 22:03:22 >

• sim kart olayı bazı işe yaramaz menüler falan geliyor 64kb den sonra zaten 250 isimden fazla kaydedilmiyor bazı yeni cihazlarda eski kartlar sorun yapıyor 128kb almak gerekiyor ,tarife olayı ise vodafone a geçebiliyosan hemen geç ben 25 yaşımı geçtiğim için turkcell gençtarife kullanabiliyorum ne yazıkki 3000sms olayıda yeni faturalı yada numarasını faturalıya taşımış hazırkarttan faturalıya taşımış 60 gün geçmemiş kişilere veriliyor eski abonelere vermiyor ben 50. ci gün olmuştu geçtim verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: onururgu

sim kart olayı bazı işe yaramaz menüler falan geliyor 64kb den sonra zaten 250 isimden fazla kaydedilmiyor bazı yeni cihazlarda eski kartlar sorun yapıyor 128kb almak gerekiyor ,tarife olayı ise vodafone a geçebiliyosan hemen geç ben 25 yaşımı geçtiğim için turkcell gençtarife kullanabiliyorum ne yazıkki 3000sms olayıda yeni faturalı yada numarasını faturalıya taşımış hazırkarttan faturalıya taşımış 60 gün geçmemiş kişilere veriliyor eski abonelere vermiyor ben 50. ci gün olmuştu geçtim verdi

pekala vodafone tmm ama sim kartı vodafone nın 64 lükleri arızalı gibi bir şey okudum. 128 mi almam lazım? 128 olunca 3g iyi mi çekyo ne oluyo

• zaten numara taşımada öle 128kb ver bana zor olur ne bulursa onu veriyolar birde vodafone da hala 128kb kart yok ben 3 aydır arıyorum hala bulamadım bulursan banada haber ver zaten faturalı geçersen sim kart değiştirmek ücretsiz olmadı dönersin eski operatörüne takılma fazla
  • şimdi 3 operatöründe 3 çeşit hatlarını kontrol ettim sadece vodafone faturalı hatlar 128 kb başka yok
  • vodafone da benim telefonda sorun yaşadım 2-3 sim kart değiştirdim bi 128kb veremediler yeni faturalı hatlarda var ama yedek sim kart yok vermiyor elinde yok geçenlerde turkcelle taşıdığımızda ben faturalıya geçtim 64kb verdiler dün sordum hadi gitmişken alayım hazırkartiçin var faturalı için yok dediler 128kb sorunum olmadığı için şuan ölesine bakıyorum turkcell ve avea 64kb kullanıyorum ama vodafone samsung wave ve galaxy s cihazımda illallah dedirtti koskoca operatör 128kb kart veremedi bana diyorum nerde varsa oradan alıcam yok bilmiyorlar mecburen hat taşıdım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.