Şimdi Ara

silvermoon öldü?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • silvermoon a girebilen var mı? saatlerdir oynanmayacak şekilde laglı. öbür realmlerde sıkıntı yok denedim.

• %90 da kalıyor oyuna giremiyorum ben, ondan mı acaba...
  • Darth Revan kullanıcısına yanıt
    evet, farklı bi realmde karakterin varsa dene çok rahat bir şekilde oynayabiliyorsun. silvermoon u güzel patlatmışlar ama.
  • birara giriş yapabildim ben ama girsen de bu sefer lagdan oynanmıyor.
  • Ben sabah girdim bir daha giremem diye son 2 saattir durum çok kötüydü, exit game bile işe yaramadı alt + f4 ile çıktım :). 2 saat sonra tekrar denemeyi düşünüyorum bakalım ne olacak?
  • Outland de aynı, ya giriş yapmıyor %90 da kalıyor yada lag oluyor, skill atamıyorsun, görev veremiyorsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IllidanStormrage -- 30 Ağustos 2016; 21:09:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • outland de aynı şekilde %90'da takılı kalıyor ve girmiyor.
  • Blizzard: "The investigation into the connection issues continues."

Düzeltirler diye tahmin ediyorum.
  • son 10 günüm zaten oyunu oynayamıyorum şaka gibi düzelmiycekmi bugun?
  • Blizzard: We apologise once again for the inconvenience caused by today's outages, we're working to resolve this ASAP.
  • Hala aynı durum...

Methzen was here
  • 4kdan sıraya girdim . casual adam için TN daha iyi bir seçim şu an . silvermoon oynanacak gibi değil.
  • Dün ve bugün o kadar çok lag vardı ki, zar zor oynuyordum TN'de. Bugün oynanmayacak derecede lag vardı, 2 gündür onlarca kez dc falan yedim. En son oyun bile isyan etti, Error 132 hatası vermeye başladı hiç bir şekilde girilmiyor. Forumda aynı sorunu yaşayan çok kişi var. İlk gün sıkıntı çıkmayınca vay be adamlar yapmış dedik, nazar değdirdik herhalde.

Edit: Bazı serverlar locked durumda, sadece silvermoon değil bir çok server ölmüş. Dreanor'da da acayip bir ping varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom. -- 1 Eylül 2016; 23:21:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doom. D kullanıcısına yanıt
    Error 132 için cache dosyasını sil wow klasörü içindeki , demin öyle bir konuya cevap verdim senin de işin görülsün hocam
  • twisting netherda da hayvani lag spikelar oluyor.. outland deseniz bildiginiz outlag olmuş. adım atılmıyor. saat 8 gibi de patlıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.