Şimdi Ara

Silverfall (Diablo kopyası hoş RPG)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • psp de diablo tarzı rpg isteyenlerin tercihi olarak silverfall diye bir oyun varmış. gerçi bu oyun bir zamanlar pc ye çıkmış ardından "psp ye de çıkaralım bakalım, pc ye yaptığımız gibi çok mu kötü olacak" demişler. ama o kadar kötü olmamış sanırım. ben biraz oynadım, bayaa diablo kendileri.

aramızda başka bu oyunu oynayan duyan gören bu oyundan daha iyi rpg ler var kardeşim, böyle konularla gelme buraya diyenler var mı????

• Ben oyunu hiç beğenmedim açıkcası,baştan savma mı olmuş ne,5 dakika oynadım sonra sildim.
    Ayrıca wild arms diye yeni bi oyun daha çıkmış,onu da hiç beğenmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmuRu -- 17 Mart 2008; 21:55:48 >
  • ya o japon oyunlarından uzak durmak lazım zaten.. adamların herşeyi abartı, uçuk kaçık oyunlar, çizimler... (anime de sevmem, neyse)

psp de bu kadar oyun çeşidi yakalamışken şu rpg ye de biraz çalışsalar... racing, shooting sıkıyor bi süre sonra... arkadaşın biri "oblivion tarzı oyun var mı" falan diye bi başlık açmıştı, sanırım benim gibi başkaları da var gerçekten rpg isteyen..
  • Benimde en büyük sıkıntım bu psp'de,Jeanne dArc oynadım gayet beğendim.Dungeon siege'yi çok yüzeysel yapmışlar pek oynanacak oyun değil,FF serisini pek sevmedim belki son çıkan oyun iyidir ama...
    Adam gibi bir şey çıksa uzun soluklu iyi olur
  • berbat oyun boşa zaman kaybı 2 dk sonra sildim boşa yer kaplıyor
  • evet pspnin cidden bu tür oyunlara ihtiyacı var.dungeon siege i de icim almaya almaya bitirdim zaten.final fantasy yi de japonca oynadım biraz.cok anlayamadım o yüzden.ama kesinlikle rpg eksikligi var psp piyasasında
  • yahu ne kasıyosunuz arkadaşlar psone daki rpg leri çevirsenize parasite eve i final fantasy 8 i 9 u... alternatifiniz var psp ye özel olan ama çok da iyi olmayan oyunları oynamaktansa psone da kendini kanıtlamış oyunları deneyin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.