Şimdi Ara

Silkroadı Bırakıyorum. Geç Olmadan Kurtulun ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
4.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim içinde çok zor bir karar oldu fakat şunun şurasında öss ye 2 ay kaldığını düşündüm ve silkroad&setupunu geçici olarak sildim yaza yeni client gelir zaten onu indiririz. Yada cabala cash alırım ona geçiş yaparım. 92 Fa var ama oynayasım gelmiyor. Onda silkroaddaki ruh yok
  • SRo ya ayıracağım zamanı buna ayırdım. Hem zevkli hem eğlenirken para harcamıyorum. Hemde hava atabiliyorum. Hemde dans ediyorum. L10G in the kayseri !!!

Silkroadı Bırakıyorum. Geç Olmadan Kurtulun !
  • @umbaba

Evet ne oldugunu anladım sağol.

@CrımeIce

Bunların hepsi üyelerin oyunu bırakmasını sağlamak ve oyuna rahatça girmekti
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hypocrites

@umbaba

Evet ne oldugunu anladım sağol.

@CrımeIce

Bunların hepsi üyelerin oyunu bırakmasını sağlamak ve oyuna rahatça girmekti

Mutlu oldun mu bari
  • arkadaşım dogru düşünmüş parası olmayan af buyurun insan muamelesi görmüyor bu oyunda bi defa atıldımı bi daha girmek nerdese imkansız kararına saygılıyım hayatta başarılar
  • Sro suz hayatında başarılar dilerim İlke...
  • oyunu bırakmak mantıklı belki ama burda yazılması yasak olduğunu biliyom çırak alın bitane o yapsın sizi 90..arada canınızmı sıkıldı geçın basına pwp yapın hunterlık yapın eventlere girin .. baktın gözlerin yoruldu bağla yine çırağa kassın o aa bi gelmişi kasada güzel itemlar..aa bide lwl up ..ama parasız bu oyun oynanmaz kanser eder para ödeyeemm diyenler bence bıraksın ama ben aylık 300 silkle 1 aylık cırakla oyndan zevk alıyorum... 1-2-3-4-5-67- yapmaktan elleriniz uyuşmasın alın çırak rahat edin sosyal yaşantınızda ölmesin:):)
  • quote:

Orjinalden alıntı: toki6

oyunu bırakmak mantıklı belki ama burda yazılması yasak olduğunu biliyom çırak alın bitane o yapsın sizi 90..arada canınızmı sıkıldı geçın basına pwp yapın hunterlık yapın eventlere girin .. baktın gözlerin yoruldu bağla yine çırağa kassın o aa bi gelmişi kasada güzel itemlar..aa bide lwl up ..ama parasız bu oyun oynanmaz kanser eder para ödeyeemm diyenler bence bıraksın ama ben aylık 300 silkle 1 aylık cırakla oyndan zevk alıyorum... 1-2-3-4-5-67- yapmaktan elleriniz uyuşmasın alın çırak rahat edin sosyal yaşantınızda ölmesin:):)

Çırak dediğin artık bu forum da yasak değil, Gönlince istediğini diyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drizzt Do'Urden -- 15 Haziran 2008; 19:53:18 >

• arkadaş bu sigara gibi bişi bağımlı oluosun ve 10 kişiden biri bırakıyor tebrikler ben 9 da birim
    lütfen sigarayıda bırakın asla elinizi sürmeyin ben gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silahşor -- 15 Haziran 2008; 19:56:39 >
  • çok doğru bi karar..bende bıraktım wow oynuyom..zaten sronun pre bot pet parası derken nerdeyse wow un 3 aylık üyelik parasına denk geliyo..1 ay sro yerine 3 ay wow
  • ben silkroadı bıraktım zu online oynuyorum herkesi beklerim holy&desert serverine beklerim bence silkroaddan gsl oyun yoq ama farkında değilmisiniz bu oyun kumar gibi uyuşturucu gibi artık kendinize gelin ve şu oyunu bırakın başka oyunda oynamayın hayatınızı yaşayın ders çalışın sınavlara girin işte çalışın arklarınızla oluun hayatı yaşayın artık bi slk makinaya bağlı kalmayın size daha ne diyim
  • Silkroad OyNUYORUM AMA DAHA AMACIMA ULAŞAMADIM 70+ ÇARIM OLMADI 90 LWL OLUR YADA BİR YERDE SIKILIRSAM BENDE BIRAKMAYI DÜŞÜNÜYORUM ZATEN YAZ GELDİ OYUNU KİM TAKAR GÜNEŞ KUM DENİZ VE KIZLAR varken
  • bence çok ii bir karar
    şuana kadar oyuna hiç para harcamadım cd aldım ama en fazla 10 ytl harcadım .
    şuan max. çarım 38 lwl
    bu oyunda fakir olursan en fazla 50 lwl e kadar gelirsin
    açlıktan agzımız kokuyo.

• Valla bende Okudum şimdi gerçekten aynı ben ama daha önce başladım tabikide :)) şimdi dururumu gözden geçiriyorumda kazandığım hiçbirşey yok fakat kaybettiğim çok şey var annem bile haklı olarak ne kazandırdı diyor ve şu wizard ı satıp artık bırakıcam oyunu falan herkese tavsiyem bırakın Gerçekten bu silkroad ın sonu geliyor beyler hazır fırsat bırakın gitsin !! şu joymax a kazandırmayın para kendiniz harcayın ... oynayacaksanız mesleğinizi alın elinize sonra sizden hesap soran olmıcaktır ama bulaşmayın derim !
  • Bende aynen sana katılıyorum hiç kavgacı bir insan değildim artık silkroaddayken oyun dc verdiğinde kafamı yiyorum zamanım boşa gidiyor. Günün yaklaşık 1:30 - 3:00 hatta daha fazla saatini silkroada aldırmak için harcıyorum.Bırakmayı bir kaç kez denedim önceden ama olmadı.şu an silkroad a başlıyalı 2 yıl oldu.Yavaş yavaş oyundan soğumaya başladım silkroada hiç girmemeye başladım girmek istesem bile garip birşey oldu ve oyunun hayatımı mahvettiğini ve derslerimi düşürdüğünü fark ettim.Bu oyun gerçekten hayatınızı mahvediyor. ve ayrıca oyuna başlamadan önce hiç hırçın olmayan sakin bir çocuktum.başladıktan sonra çok kavgacı sinirli bir çocuk oldum çıktım.Size tavsiyem oyuna az az girmemeye başlayın yavaş yavaş bırakabiliyorsunuz ben son noktadayım artık oyunu bırakıyorum ve yeni bir hayata adım atıyorum. Fifa , counter filan oynasam daha iyi en azından silkroad gibi sinirlendirmiyir adamlar oyunu çıkararak para kazanıyorlar ama insanların hayatlarını mahvediyorlar.ayrıca şu premium,bot,gbot denen şeyler çıkmasaydı belki devam edebilirdim.

Neyse ben çok konuştum

Hayatınızı mahvetmeyinnn!!!!!

• Bu arada güzel topic bende böyle bir şey arıyordum
  • bndde 1 sene once bırakmıştım ama 4 gün once yeniden başladım şuan forumda çar arıyorum ama çar bulamazsam silkroadı PC den siler giderim
  • Öncelikle hayırlı olsun.Bizim de bırakıp derslere yönelmemiz için dua et Yazın sonuna kadar kasıp satmayı ve oyunu silmeyi düşünüyorum inşallah istediğim gibi olur ve sonra da bir daha başlamam. Şu bilgisayarı da tamamen bırakırım. Geçen sene nedense bende bir pc bağımlılığı başladı zaten kurtuluruz inşallah..
  • Kaç aylık konu yahu.. Neyse.
  • ben bırakmıştım sınıf arkadaşlarım yine başlattı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.