Şimdi Ara

Silkroadı Bırakıyorum. Geç Olmadan Kurtulun ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
4.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gercektende Herşeyi Okudum Haklısın Bende Bir Zamanlar Seningibiydim Ama Simdi Farklı Amaclar İçin Oynuyorum Kasıp Satayım Diyerek Ama Artık SoN Charımı Kasıyorum DostDeli Nickim Gibi Kalsın

Yolun Acık Olsun İnşallah Güzel Bir Düzene Girer Hayatın

• öncelikle sözlerin çok içten ve baktımda kimse bu sefer dalga geçmemiş bende de geçmicem tabi
    senn işte dediğin şeyleri örnek verem kızlar fln var demişsin tmm haklısın ama birde şurdan bak adam kızdan ayrılmış kafası bulanık yani yapçak bişe lazım o şahısta silkroad oynuyo ve aklını beynini bi nevi bu oyuna vererek kafa dağıtıyor böle olanlarda vardır kanımca

bu arada böle konuştunya senle char kasmak istedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: DRAGON711

öncelikle sözlerin çok içten ve baktımda kimse bu sefer dalga geçmemiş bende de geçmicem tabi
    senn işte dediğin şeyleri örnek verem kızlar fln var demişsin tmm haklısın ama birde şurdan bak adam kızdan ayrılmış kafası bulanık yani yapçak bişe lazım o şahısta silkroad oynuyo ve aklını beynini bi nevi bu oyuna vererek kafa dağıtıyor böle olanlarda vardır kanımca

bu arada böle konuştunya senle char kasmak istedim

• böyle oyun bırakılırmıyı yha
  • quote:

Orjinalden alıntı: DRAGON_61

böyle oyun bırakılırmıyı yha

Bırakılır hocam bırakılır.. 1 hafta içinde sroyu pcden siliyorum hayırlısıyla hemde setup ile birlikte..

@Dragon

Benimle char kasmak konuyla alakasını anlayamadım yani yazdıgım şeylerle tam zıt şeyler char kasmak.

Ayriyetten ben kimsenin oynamasına karışmıyorum artık günde pcnin neredeyse 15 saat sro için açık oldugunu anladım.Yatarken bile açık bırakırım ben, sonra dedim kendime bu bağlılık nedir ? Kimse seni zorlamıyor 80 lv ol diye.. Kendimi neden bukadar kasıyorum dedim..

Evet silkroad kafa dağıtma oyunu olabilir fakat artık ben oyuna girerken kafa dağıtmak değil kafa kesicek hale geliyorum.

• sana tavsiyem rakion oynaşaka ama gerçekten bu bir bağımlılık
  • Hypocrites hacım sana şunu diyebilirim 10 numara adamsın vesselam aynı ben bugünlerde forumda çok fazla yokum bunun nedeni ong farm denilen musallata bulaşmış olmamdır 100k ya dayadım şu an 2 pc de kendim kasıyorum 2 charada premium aldım ve sp ticket vsvs.

3 yıldır takılıyorum bu oyunda çok çömezdim karman çormandı ilk charım hiç unutmam bandid archer keserken 30 lv bi nuker gelmişdi nuke atıyodu archerlara okadar çok hoşuma gitmişdiki anlatamam onu görünce benimde kaderim belli olmuş olucakdı oyunu bırakana kadar kastığım bütün charlarım nukerdi ve öylede olacak o nukeler okadar güzeldiki adama tek tek hepsini attırttım izledikce izleyesim geliyordu fakat çocuğun charıda cacık olucakki zar zor 30 nukeleriyle archer a tek atıyodu. d olsun yinede güzeldi ama. ben daha öncedende bu foruma üyeydim forum admini musakka ile konuşuyordum bi gün oda o dönemler lineage oynuyordu onla sohbnet esnasında bu onlne rpg ne ayak diye bi sohbetim olmuşdu oda anlatmışdı bende denemek istemişdim ve yeni oyun olan sro da karar kılmışdık hey be ne günlerdi o dönemler hayattan soğumuşdum evet oyun herşeyim olmuşdu ama şimdi öyle değilim ortamımı kesinlikle aksatmıyorum çünkü bot var ama ilk 70 charımı full elle kastım o günlerde bot yokdu hatta server kargaşa içerisindeydi yarış vardı ilk 70 olan türk arşı herkes ilk 70 olmak için gece gündüz deli gibi kasıyordu. 70 o günlerde bana çok uzak kavramlardı heleki 50 leri geçtikten sonra bu oyun hiç bitmez diyordum ama bitmişdi 70 olmuşdum sonunda. botu keşvettikten sonra zaten arkası geldi uzun bi süre ara verdim o charı bıraktım. legend 1 eu geldiğinde yeniden başladım o bıraktığım char ise hala 70 lv de bi eu char açtım zevk vermedi bıraktım dedim bizi hyine chense char paklar hazırda başlamışdım oyuna bi nuker daha açtım nomandla birlikte spartada dayadım bota ve şu anki halini aldı 80 full farm. durumun bilincinde olduğum için bu chara 10 dk kamı bile feda etmedim. full bot. oyundan sıkkınım şu an fakat yeni bir rüzgar esiyor ong farm rüzgarı ve ağzımı sulandırıyor çünkü hiçbir zaman full farmlı şekilde char kasmadım hep eziktim onun zevki ap ayrı olacağı düşüncesinde bu yola başladım ve devam ediyorum niyetim 1.1m sp ile rekoru kırıp charımı kasmak allah sonumuzu hayır etsin. geçmişe bakıyorumda bu oyun beni sinir hastası yaptı evet şuan sinir hastasıyım ve en ufak tepkide bile sinir krizine giriyorum çevremde bile ve çok sabırsız biri oldum eskiden böyle değildim. bunun nedeni zamanında saatlerce oyuna girmeye çalışmam ve girdiğimde 5 dk sürmeden dc yemiş olmamın zaman içerisinde bende yaratmış olduğu ağır pisikolojik tahribattan kaynaklanıyor. zannediyorum bu halimi artık atlatamıcam sinir hastası bi insan oldum çıktım nekadar sinirlenirsem okadar fazla para harcamaya başlıyorum dayıyorum pre yi sp ticketi gc yi şunu bunu kk ye borcda baya birikti allah islah etsin. zaman zaan bu sinirimi forumdaki arkadaşlarımada yansıttım fakat soradan pişman oldum hep. o yüzden kalbini kırdığım insanlardanda özür dilerim.

bütün bunları niye anlattım neden içimden geldi bilmiyorum. bz uzaydaysak dünya nerde dünya uzaydaysa biz nerdeyiz

• Sonuna kadar haklısın bu oyun adam olmz
  • valla kardes ben de bu oyunun cok bagımlılık yaptıgını biliyorum
    su anda yine de oynamamın tek nedeni bot
    pre yok no dc+ bot clientleriyle giriyorum
    botu kurup isime bakıyorum
    60+ olunca ya satıyorum ya da biraz pvp yapıp satıyorum
    bu oyun icin masabasında olmaya gerek de yok zaqten
  • arkadaslar dersleriniz bu oyundan cok cok daha onemli sadece sorumlulugunuzu bilin ben gecen sene öss ye girecegim zaman sro yu degil bilgisayarı kutuya koydum bu benım icin cile gibydi srodan ayrılmıstım ama cok ders calıstım ve kazandım sizde derslerinize bakın
  • hee okul ile muhattaplığı olan ve olmak zorunda olan arkadaşlara şiddetle oyunu bırakmalarını tavsiye ediyorum yoksa ileride çok kafanızı vurursunuz bi oyun için geleceğinizi çöpe atmış yada atıyor olabilirsiniz. ve bu düşünce ileride çok oturur içinize. bana bakmayın bende okul mokul yokda takılıyorum ben
  • @Hypocrites
    Hacı ne yaptın yazar felan olsaydın sen ya

Değinmek istediğim bir nokta var, böyle bir konuyu yeni üyelerden ya da tanınmayan üyelerden biri açsa tepkimiz sert oluyor genelde "bizene bıraktıysan bıraktın" diyor geçiyoruz da, tanınan bir üye olduğu zaman neden hiç bir tepkimiz yok?Bu kendimizi o üyeye sevdirme çabası mıdır yoksa o sert tepki verdiğimiz üyeyi küçümsemek mi?

Böyle bir hayat hikayesini ve yazıyı bizle paylaştığın için tekrar teşekkürler

Requiem BloodyMare OB'ye geçtimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustFeeL™ -- 17 Nisan 2008; 15:48:00 >
  • Bende bırakmayı düşnüyorum
    Bıraktığına sevindim sözlerine katılıyorum(hespini okudum) Hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: GoldTime

@Hypocrites
    Hacı ne yaptın yazar felan olsaydın sen ya

Değinmek istediğim bir nokta var, böyle bir konuyu yeni üyelerden ya da tanınmayan üyelerden biri açsa tepkimiz sert oluyor genelde "bizene bıraktıysan bıraktın" diyor geçiyoruz da, tanınan bir üye olduğu zaman neden hiç bir tepkimiz yok?Bu kendimizi o üyeye sevdirme çabası mıdır yoksa o sert tepki verdiğimiz üyeyi küçümsemek mi?

Böyle bir hayat hikayesini ve yazıyı bizle paylaştığın için tekrar teşekkürler

Requiem BloodyMare OB'ye geçtimi?

Bugun geçmesi lazım.. Bende netim sınırsız olunca birkaç güne kadar indiririm herhalde..

• ben oyunu hep tatillerde oynuyorum artik okul varken birakiyorum 1 ay premium alip oynuyorum bitince birakiyorum
  • Konu muhteşem

Yazacak çok şey var ama zaman yok...!
  •  Silkroadı Bırakıyorum. Geç Olmadan Kurtulun !

Astediks rulezzz..Tüm mal varlığım senin olsun.
  • Üstad benim karakterle ilgilenecek misin?
    Aga pliz 30 Level ÇAR pliz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hypocrites

Silkroadı Bırakıyorum. Geç Olmadan Kurtulun !

Astediks rulezzz..Tüm mal varlığım senin olsun.

Allah be agam ya harbi krallığını her yerde belli ediyo.

• O mu bilmiyorum ama birisi bendende istedi msn aracılığıyla.
    Engelleyip sildim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.