Şimdi Ara

Silkroadı Bırakıyorum. Geç Olmadan Kurtulun ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
4.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: TheHitchhiker

Üstad benim karakterle ilgilenecek misin?
    Aga pliz 30 Level ÇAR pliz

Hehe
  • oynadıgın oyun hakkında bır bılgın war mı bende oynıcam da o oyunu
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheHitchhiker

Üstad benim karakterle ilgilenecek misin?
    Aga pliz 30 Level ÇAR pliz

Şimdi silkroadı silmeyi düşünüyorum fakat ammavelakin, günün birinde dönersem ilgilenebilirim eğer o char hala yaşıyor ise.Sende sat kurtul o chardan.
    @BOXO

Maalesef o alanda bir uzmanlığım yok artık 2 yıl sonra o oyundada rehberler yaparım herhalde :) Videolarını izledim ve oyunun tam benim tarzım oldugunu anladım.. Sadece ana buildleri biliyorum onlarıda diğer oyunlar bölümünden öğrendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypocrites -- 17 Nisan 2008; 18:16:15 >

• 2,5 yıl oldu başlayalı. hiç silk almadım. bir kere 100 kredilik bot aldım o kadar. yani hiç bi şekilde para yatırmadım oyuna.

yarkan kesincede bırakacağım oyunu bende
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hypocrites

1 hafta içinde sroyu pcden siliyorum hayırlısıyla hemde setup ile birlikte..

bi cd ye filan çek setup ı nolur nolmaz tekrar söylüyorum msnden de gönderebilirim o kanlı kollu bacaklı oyunuda indirip gönderirim istersen benim int komşudan kotasız bide

• sıtesıne gırdım oyun suan betadamı yoksa acıkmı _?
    Maalesef o alanda bir uzmanlığım yok artık 2 yıl sonra o oyundada rehberler yaparım herhalde :) Videolarını izledim ve oyunun tam benim tarzım oldugunu anladım.. Sadece ana buildleri biliyorum onlarıda diğer oyunlar bölümünden öğrendim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _MetaLStorM_

quote:

1 hafta içinde sroyu pcden siliyorum hayırlısıyla hemde setup ile birlikte..

bi cd ye filan çek setup ı nolur nolmaz tekrar söylüyorum msnden de gönderebilirim o kanlı kollu bacaklı oyunuda indirip gönderirim istersen benim int komşudan kotasız bide

Kotasıza geçiyorum 2 gün içinde nabeeerrr

@BOXO

Bugun cb kapandı fakat nezaman açılacağı hakkında kimse bir bilgiye sahip değil.Diğer oyunlar bölümünde 7 sayfalık bir topici var orda küçük bir rehber var oyunu tanıman açısından.

• quote:

ne diyelim hayırlı olsun seversen oyunu söyle bende gelirim belki, aytu oyundan soğumaya yer arıyo
  • güle güle üstad.. foruma takılarada..

benim de şu yoğunluğum bi azalsın hem sen hem meriç msnde ayrı ayrı ilgilenecem hepinizlen
  • Bayadır bu bölüme mesaj atmıyor ve girmiyordum bi giriyim dedim ve bu konu karşıma çıktı en iyisini yapmışsın gerçekten bende bıraktım oyunu yaklaşık 2-3 hafta oluyor hayatımı tam anlamıyla yaşamaya başladım bütün yazdıklarında haklısın bu oyuna bağlı kalıyorsunda noluyo şimdi bu oyun için harcadığım parayı emeği düşünüyorumda ne salakmışım böyle şeylere bağlı kalıp 3 senemi mafetmişim.valla herkese burdan sesleniyorum bırakın bu oyunu arkadaşlar gerçekten çoğunuz derslerinden çoğunuz zamanından oğunuzda paranızdan kaybediyosunuz çok yazık oyunda arkadaşlıklar falan güzel ama oyun acayip derecede bağımlılık yapıyor hatta hep pc başında oturanlar kilo bile alıyor şahsen ben 1.78 boyum var 80 kiloydum yazın 2 ay hep pc başında zamanımı geçirdim ve şimdi yaklaşık 90 kiloyum kara kara düşünüyorum kiloları nasıl vereceğimi kısacası bırakın şu lanet oyunu.

Rahatladım valla.

Hypo hayatta başarılar arkadaşım.

Not:71 Lv nuker char satılıktır almak isteyenler pm atsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norgannon -- 17 Nisan 2008; 18:54:24 >

• Geç olsunda güç olmasin ;) ßende karakteri sattim hayatımı yaşamaya ßaşladim diyenlerdenim.

Herseyin yeri zamani vardir silkroad denilen zımbırtı da benm icin 2 sene sürdü iyide para kazandirdi saolsun artık gerçek hayatı yaşamanın zamani konuyu acanin dedigi gibi geç olmadan kurtulun sizlerde ;)
  • sanırım evlenince bile oynarım
  • Normalde bu kadar uzun yazıyı hayatta okumam ama senin yazdığını görünce sonuna kadar okudum Sonuna kadar haklısın. Hayatının geri kalanında başarılar dilerim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: _MetaLStorM_

quote:

ne diyelim hayırlı olsun seversen oyunu söyle bende gelirim belki, aytu oyundan soğumaya yer arıyo

ayıp oluyor ama ne iş çeviriyon arkamda lem

legend 3 gelsin dedik ya işte bunu okudukdan sonra başlamam

bu arada ilke en doğrusu diyim ne diyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoRDeaTH -- 17 Nisan 2008; 22:23:35 >

• silkroad ı bırakmak degil bence asıl önemli olan.
    pc için bosa harcadıgınıza inandıgınız vaktiniz . eger bazı seylerden geri kaldıgınız düşünüyorsanız helede öss gibi adaletsiz bi sınava girecekseniz herşeyden vaz gecmek zorundasınız.

bu bence sro yu kapsayan bi durum degil.

@tembeler

o ilk lv70 olanın nicki KaNuNi miydi ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: 0nly4y0u

silkroad ı bırakmak degil bence asıl önemli olan.
    pc için bosa harcadıgınıza inandıgınız vaktiniz . eger bazı seylerden geri kaldıgınız düşünüyorsanız helede öss gibi adaletsiz bi sınava girecekseniz herşeyden vaz gecmek zorundasınız.

bu bence sro yu kapsayan bi durum degil.

@tembeler

o ilk lv70 olanın nicki KaNuNi miydi ;)

Evet aynen öyle ama sronun farklı bir tadı var kendini hergün sro oynamak zorundaymışsın gibi hissediyorsun yada dc olunca mutlaka oyuna girmelisin lv atlamalısın itemlerini geliştirmelisin gibi.. Sroyu bırakmak sorunun %90nını çözer gerisi sizin iradenize kalmış bir olaydır.
  • astediks benim feykimin fakei laf atmayın bakim ^^

Hayatında başarılar dilerim Hypo ;)
    I can FootBall olayı ne oldu ?. İletini aldıgımda sen çevrimdışıydın , cevap yazdım bilmiyorum geldi mi.
  • Srosuz hayatın inşallah güzel olur,yeni hayatında başarılar sana..
  • Abi öyle bir gaza getirdin ki vallaha setuple birlikte oyunu sildim.Tabii pSro duruyo.Zaten o da kapandı yeni psro indirecektik.15 Mayısa kadar konu eksiklerimi giderip pSroda Avrupa charı açacağım.(Zaten 15 Mayısta Legend 1 geliyor.)15 Mayıs-20Haziran yaklaşık 1 ay zaman.Sınava 1 ay kalmış oluyor.Valla çok güzel yazmışsın çok teşekkür ediyorum.
  • Kurtuldugun iyi olmus normal hayatta basarılar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.