Şimdi Ara

Silkroad Serverlerin Açılış Tarihleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
7.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel Olmuş Bende 2005-2006 tarihi araları başladım hala oynuom ka charım gitti gene yeni actım
  • Silkroadonline başlangıç rehberine ekledim konuyu açan arkadaştan ricam konusunun takipçisi olmasıdır.
  • Sparta: 02.11.2006

2007 nin ilk ayında başladık Spartaya 2 yolcu,halen devam...

FaTaL - asmorias
  • bende 2007 de başladım bi ara bıraksamda devam ediyorum ama nerde eskiki sro
  • arkadaşlar benimde bildigim ilk baslangiçta 4-5 tane serwer vardi hatta bende resim var hala saklıyorum format attım eger silmemişsem bulursam paylaşıcam...
  • Ben Eldorado 'ya 1 ay geç başladım. 2007 Ocak'ta.
  • Persia dan beri oyundayım.....
  • greece'in 26 mayis olduguna emin misiniz?
    ben basladigimda mart ayiydi, hatta foruma sirf bu yüzden kayit yaptirmistim. forum kayit tarihim de 17 mart 2006..
    var bi terslik
  • quote:

Orjinalden alıntı: MortaLDamage

quote:

Orjinalden alıntı: AFFETMEYEN

quote:

Orjinalden alıntı: _aNaToLia_

26 eylül2006 günü redseada deneme charı açıp öğrenip troyda oynayamaya başladım, Hala da troydayım Troya çok acılar çektirdim hala da çektiriyorum

Troy mu lanet olsun 1 kere bıle gırmek nasıp olmadı daha anca salı gunu o da her zaman denk gelmıyo 5 dk ıcınde full oluyo

sen nası gırıyon hacı pre mı ?

Hacı seninde ettiğin lafa bak.Adam silk deposu

İlhan sen ne zaman Hac ' ca gittin ?

• quote:

Orjinalden alıntı: kittyMiE

quote:

Orjinalden alıntı: -PiToN-

Gaia Goremedim En Son Serverim

ugurlu numarada oldugu icin koymamislar galiba

• güzel paylaşım
  • yanlış. ben oyuna 2007de başladım, eldoradonun açılışını hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shruikan

Sıralamada bir hata var sanırım; Venice ben başladığımda "new" idi üstelik 5. server'dı. Athens ile Troy Venice'den sonr açıldılar yanlış hatırlamıyorsam

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Happycan

quote:

Sıralamada bir hata var sanırım; Venice ben başladığımda "new" idi üstelik 5. server'dı. Athens ile Troy Venice'den sonr açıldılar yanlış hatırlamıyorsam

+1

-1
    troy 3. serverdı + oyun betaydı ocakta betadan geçişte 21 gün kapandı oyun sonra 4. server geldi
    o zamanlar cap 60 tı dw cave yoktu auto pot sistemi yoktu elle pot basıoduk item mall hiç yoktu şubat mart gibi item mall geldiğinde maymun aylık ticket falan stallda satılıodu troyda 2 tane türk guildi vardı +50 olanları bütün serwer tanırdı çünklü bot yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: haadeess

quote:

Orijinalden alıntı: Happycan

quote:

+1

-1
    troy 3. serverdı + oyun betaydı ocakta betadan geçişte 21 gün kapandı oyun sonra 4. server geldi
    o zamanlar cap 60 tı dw cave yoktu auto pot sistemi yoktu elle pot basıoduk item mall hiç yoktu şubat mart gibi item mall geldiğinde maymun aylık ticket falan stallda satılıodu troyda 2 tane türk guildi vardı +50 olanları bütün serwer tanırdı çünklü bot yoktu

@haadeess

Söylediklerinin hepsi dogru , Venice Troydan Sonra açıldı bunu adım gibi biliyorum çünkü bende ilk başladıgımda venicede başladım yeni açılmıştı hatta Venice(NEW) yazıyordu.

• Evt bende Venice daha yeni diye biliyorum , ilk serverımda venice di
  • oyuna oasis açıldıgı gun başladım oyun 70 lw ken ben 63 lw nukeydim ama bilmediğim için str int karışık bow skilleri açık bicheon açık force açık :D
  • ilk charım kingth taydı ares serverındaydı, sroda da xianda başladım 3.5 senedir sro oynuyorum knigthla beraberde toplamında 5-6 senedir online oyun oynamışım hala da oynamaktayım. artık oyun benim için hastalık seviyesine geldi.
    yeni başlayacaklara sesleniyorum, kesinlikle başlamayın!!! 6 senedir bırakamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doruq91

oyuna oasis açıldıgı gun başladım oyun 70 lw ken ben 63 lw nukeydim ama bilmediğim için str int karışık bow skilleri açık bicheon açık force açık :D

off evet ya ilk charımı ne sen sor ne ben söleyim
    blade-bow-galwei açık forse yok
    sıkıldıkça silah değiştiriyordum
    hey gidi günler heyy..

• quote:

Orijinalden alıntı: ElectroLUX

Evt bende Venice daha yeni diye biliyorum , ilk serverımda venice di

venicede bir zamanlar KaNuNi ile başka bir adamın nickini hatırlayamıyorum kapışması wardı ... T0xiCiTy die bi eleman daha wardı sonradan redsea ya geçmişti 64 +5 sun polearmı wardı ... ah ulan ah :D ezik büzüktük elixir düşünce dibimiz de düşüyodu xD
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.