Şimdi Ara

Silkroad-R [ANA KONU] 20 Aralık Beta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
9.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Global pazar için interaktif eğlence uygulamaları geliştiren ve yayınlayan Joymax bugün, yakın zamanda lansmanı yapılacak olan Silkroad-R ile Silkroad evreninin yeniden doğuşunu ilan etti.

Silkroad-R, yine Joymax tarafından yayınlanan ve büyük popülerlik kazanan Silkroad Online oyununun evrenini temel almakta ve daha sade bir oyun ortamında daha hızlı seviye geçişleri ve kabileler ile sınıflar arasında dengeyi kuran ilave içerik ile daha gelişmiş, aynı zamanda orijinal Silkroad Online oyunundan tamamen bağımsız bir deneyim sunmaktadır. Silkroad-R oyununun Ücretsiz Beta sürümü önümüzdeki hafta kullanıma sunulacak ve bu lansman, Silkroad bingo ve özel seviye geçme olayları da dahil çeşitli ödüllerin verileceği çok sayıda etkinlikle kutlanacaktır.

Oyuncularhttp://www.joymax.com/ adresinde Joymax hesabı açarak 20 Aralık'ta başlayacak maceraya hemen katılabilirler!

Hem Çin hem de Avrupa silahlarının verdiği hasarda yapılan değişikliklerin yanı sıra ilave Çin ve Avrupa becerileri sayesinde Silkroad-R oyununda beceri dengesi iyileştirilmiştir. Parti deneyimi iyileştirilmiştir ve oyuncular, beceri uzmanlıklarında entegrasyon ve değişikliklerin yanı sıra Avrupa becerilerinin verdiği hasarda değişiklikler bekleyebilirler.

Büyüme ve beceri puanları Silkroad-R'da iyileştirilmiş, seviye geçmek için gereken deneyim azaltılmış, canavar eşyası düşürme oranlarıyla uzmanlık ve gereken beceri puanı değiştirilmiş, ayrıca Jüpiter canavarından 11. seviye eşya düşürme ve 12. seviye eşya düşürme şansları artırılmıştır.

Silkroad seviye tasarımındaki iyileştirmeler arasında yeni macera rotaları ve canavar konumlarının yanı sıra maceraları kolaylaştıran ilaveler, 70. seviyede Altın düşüşü olmaması ve çok sayıda küçük denge ayarları yer almaktadır.

Geliştirilen Unutulmuş Dünyada Boyut Sütunu yaratma şansı artmış, tekrar girme süreleri önemli ölçüde azaltılmış ve ilave beceri puanı ödülü, Unutulmuş Dünya zindanında ilave hareket portalı ve daha yüksek tılsım düşürme oranı ile ödüller artırılmıştır.

Son olarak karakter seçme ekranı bilgileri, fare imleci, mini harita, eşya alma ekranı, rehber araç ve çok daha fazlası ile Silkroad-R kullanıcı arayüzü geliştirilmiştir.

Joymax CEO'su Nam-chul Kim şunları ifade etti: “Silkroad-R, Silkroad markası için yeni bir başlangıç olmakla birlikte kullanıcılarımız için Silkroad-R veya orijinal Silkroad Online oynama seçeneklerini hala sağlıyoruz. “Silkroad-R, iyileştirilmiş denge ve seviye tasarımından büyüme ve beceri puanlarına, tamamen yenilenmiş kullanıcı arabiriminden Ücretsiz Beta sürüme göz atan oyuncuların göreceği diğer iyileştirmelere her alanda iyileştirmeler sağlamaktadır!

Silkroad-R, orijinalinin kaldığı yerden devam eden yeni, sade ve oynaması kolay bir çok oyunculu çevrimiçi rol oyunudur. Oyun, tarihi bir fantezinin içine dalan ve İpek Yolu ticaret rotaları boyunca Çin ve Avrupa medeniyetlerine katılan oyunculara bot ve lag içermeyen bir deneyim sunmaktadır. Oyuncular Çin'den İstanbul'a kadar Jangan boyunca seyahat ederken tüccar olarak servet kazanabilir, hırsız olarak zenginlerden çalabilir veya avcı olarak korunma sağlayabilir. Silkroad-R oyuncular için mükemmel PVP deneyimini sunmaktadır. Oyuncular, Arkadaşları veya ev hayvanları ile işbirliği yaparak İpek Yolunun şampiyonu olabilir.

Bekleyip göreceğiz.Lag veya bot denince aklıma ilk olarak silkroad gelir.Bu yüzden oyunu uzun süre önce bırakmıştım.Eğer eski sro geri gelir ise Joymax eski oyuncularını tekrar bulabilir...

• Bot yoksa çok oyuncu kazanır joymax
  • Oyun suan oynanmayacak halde. Suan oynayanlar ya emek vermeden karakter kasiyor yada hic sronun eski halini gormemislerdir. Bence level sinirida dusurulmeli 80-90 arasi olmali.
  • bende oyun sınırının 80 ya da 90 olmasını isterdim, oyunu o zamanlar oynuyordum. şu an bakıyorum 120 falan çok abartılı geliyor bana ve o thief hunter olaylarının geçtiği zamanlarla örtüştüremiyom bu levelleri.. umarım oyun eşit olur, kasmadan ziyade job olayına yoğunlaşılırda eğleniriz bizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuB

Oyun suan oynanmayacak halde. Suan oynayanlar ya emek vermeden karakter kasiyor yada hic sronun eski halini gormemislerdir. Bence level sinirida dusurulmeli 80-90 arasi olmali.

Kesinlikle düşürülmeli eskiden ne güzel yer kapmak için sabahtan populated olduğu zamanlarda girerdik
  • Peki beta versiyon bittiğinde isroda herhangi bir düzenleme olacak mı? Joymax istese İsroyuda botsuz hale getirir...
  • bu bildiğimiz test serverı değil mi?

Bi süre sonunda kapancak yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patronage

Peki beta versiyon bittiğinde isroda herhangi bir düzenleme olacak mı? Joymax istese İsroyuda botsuz hale getirir...

İsro dan artik hayir beklemeyin. O botlarin kalkacagi filan yok. Joymax para goz bir firma. Botlari bilerek kaldirmiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pençe_ -- 19 Aralık 2011; 19:39:09 >
  • isro da ki çarlar sro-r için de geçerli mi biryerde sro-r de çin karakterler isroda eu karakterler olacak falan diyolardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamakalam

isro da ki çarlar sro-r için de geçerli mi biryerde sro-r de çin karakterler isroda eu karakterler olacak falan diyolardı

birbirinden bağımsız olucaklar. isrodaki carlar sro-r de kullanım dışıdır.
    2. dediginde sıkma bi durum
  • yıllarca emek ver para harca ve aynı şirket aynı oyunu daha iyi bir şeyilde farklı bir şeker olarak yalatsın.Adamlar resmen boyayıp boyayıp satıyorlar.Resmen müşteriler dolandırılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saeros

yıllarca emek ver para harca ve aynı şirket aynı oyunu daha iyi bir şeyilde farklı bir şeker olarak yalatsın.Adamlar resmen boyayıp boyayıp satıyorlar.Resmen müşteriler dolandırılıyor.

kesinlikle haklısın kardeşim normal silkroadı da bırakıyorum sro-r yede başlamıyorum o kadar uğraşmışım kasmışım çarımı işim gücüm yok 1lwl den yeniden başlıcam aynı oyuna !!! hadi canım. Bana sro-r ye başlamam için bi sebeb söyleyin aynı oyuna millet neden 1lwl den başlasın ki ?
  • Şu an oyundayım gayet güzel görünüyor.CH den anlamıyorum pek ama skill % leri iyi görünüyor.ilk skill düşük olsada ileride açılanlar min. %300.
    oyun parlı olursa kimsenin itiraz edeceğini sanmıyorum.swing march %80 den 77 ye düşmüş.life %15 te ve phy-mag def. gelmiş force için.sun itemler npc de mevcut. bot olmayacaksa gerçekten çok güzel olacak.Gerçi private server da bile bot kullanıyor veletlerimiz ama belli olur yakında.
    benim cümlelerim hep kötüdür ama acele yazdım idare edin
    ayrıca sox ve diğer değerli itemleri almaya yarayan monk's token moblardan da düşüyor.
    item mall yok ve 3 level olduğunuzda grab pet alıyorsunuz 28 günlük.
    mastery sistemi eu gibi olmuş ama, mesela lightning level 5 se cold ve fire da 5 oluyor.e tabi buda ciddi bir sp tasarrufu(ileri level lar için)
    Görevler gayet iyi kasıyor ve 3 Monk's token karşılığı 1 Soldier's token alıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MataRayshuNe -- 20 Aralık 2011; 22:46:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MataRayshuNe

Şu an oyundayım gayet güzel görünüyor.CH den anlamıyorum pek ama skill % leri iyi görünüyor.ilk skill düşük olsada ileride açılanlar min. %300.
    oyun parlı olursa kimsenin itiraz edeceğini sanmıyorum.swing march %80 den 77 ye düşmüş.life %15 te ve phy-mag def. gelmiş force için.
    71 e kadar sanırım öldüğün yere ışınlanabiliyorsun.sun itemler npc de mevcut. bot olmayacaksa gerçekten çok güzel olacak.Gerçi private server da bile bot kullanıyor veletlerimiz ama belli olur yakında.
    ayrıca sox ve diğer değerli itemleri almaya yarayan monk's token moblardan da düşüyor.

Ben üye olamıyorum nedense...

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuB

quote:

Orijinalden alıntı: MataRayshuNe

Şu an oyundayım gayet güzel görünüyor.CH den anlamıyorum pek ama skill % leri iyi görünüyor.ilk skill düşük olsada ileride açılanlar min. %300.
    oyun parlı olursa kimsenin itiraz edeceğini sanmıyorum.swing march %80 den 77 ye düşmüş.life %15 te ve phy-mag def. gelmiş force için.
    71 e kadar sanırım öldüğün yere ışınlanabiliyorsun.sun itemler npc de mevcut. bot olmayacaksa gerçekten çok güzel olacak.Gerçi private server da bile bot kullanıyor veletlerimiz ama belli olur yakında.

Ben üye olamıyorum nedense...

email onayı filan istiyordu hatırladığım kadarıyla.
     Silkroad-R [ANA KONU] 20 Aralık Beta

paralı olması durumunda böyle rezaletler olmaz sanırım.botsuz ve birazda zeka isteyen bi oyun olursa, böyle veletlerin olacağını sanmıyorum.Bot olursa bu şahıs illaki yüksek level olacak ve gerisini biliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MataRayshuNe -- 20 Aralık 2011; 15:26:57 >

• Ben şu para olayını anlamadım bu tokenleri nasıl takas edicez pot felan almaya para yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay528

Ben şu para olayını anlamadım bu tokenleri nasıl takas edicez pot felan almaya para yok

oyun içinde zaten söylüyor ne yapacağınızı.pot-pill-bolt vb. ihtiyaçlar ücretsiz karşılanıyor yeni npc lerden.
  • Tmm onları cözdüm token felan ama at nasıl alıcaz o para istiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay528

Tmm onları cözdüm token felan ama at nasıl alıcaz o para istiyor

1 token karşılığı 10 level at.
  • Mbotun her privateye uyumlu botu hali hazırda mevcut, max 1 hafta sonra bu bot burdada çalışabilecek hale gelir, botsuz oynanacak diye umudunuz varsa hayal kırıklığına uğrarrsınız söyliyim.

Bakınız: [vSRO110] mBot v1.7b
    http://botters-heaven.net/forumdisplay.php?16-Downloads&s=3b2a49adfe4fbd45e2c9c1e9377a3212

tüm private srolarda çalışan bu sürümünün bir sonraki güncellemesinde Silkroad-R içinde çalışır hale geleceğine adım gibi eminim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.