Şimdi Ara

Silkroad-R [ANA KONU] 20 Aralık Beta (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
9.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Silinen bir şey yok kaldığımız yerden devam
  • Bencede O botları joymax Bile Bile Kaldırmıyo istese öyle bir kaldırırki bir daha o botlardan göremezsiniz Yani O botları sonuçta joymaxdan aldıkları için sürekli uzatıyolar buda joymaxa + para kazandırıyor Bot Olsn Ama Öyle Para Kasma Botları Olmasn yaNi Joymaxda Anlar Para kasıp Kasmadığını..Onun İçin Joymax iyicene oyunu Abarttı Miletti Sıktı Şuna Bakın ya Dewil İle Mllet +12 Rare Set Diziyolar Bune Böyle Eskiden 80 cap olduğu zamanlar Şahsen Ben elle Kasıyordm 56 lvl ken 60 zor yaptm char blade chardı bide Ama Zevkliydi O zamanlar ondan Pirivate Serverler Açıldı..Bnm Düşüncem Bu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kainda

oyun şuan bakımdamı* bilgisi olan varmı*

Bugün salı dostum olabilir ama galiba açık rev6dan bi bak
  • 5te kasma barı yenilenıyordu.5teyken oyundan cıkmadım unuttum sonra cıkıp gırdım hala kırmızı.yarın 5 i mi beklicem ben sımdı kasmak için ?
  • Bar bugu düzeltildi çıkmanıza gerek yok
  • Şimdide başka bi sorun var.pot almaya gıdıyorum tam gırıcem o secenege tıkladıgımda oyundan atıyor.sıktı artık -.-
  • Birleşme olayı olana kadar en iyi silkroad budur bence
  • Gobi Serverı :oyun içi nickim HasanMert 24 Haziran'dan sonra aktif olucam karar değiştirmez isem. Çin karakteriyim şu an 15 lv, oyundan ya da buradan mesaj atabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.