Şimdi Ara

silkroad mı yoksa hero online mi hangisi daha iyi sizce

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR SİZCE HANGİ OYUN DAHA İYİ SİLKROAD MI YOKSA HERO ONLİNE Mİ

• CABBAR Online xD
  • hero online yi yaklasık 2 ay oynadım cok fazla bişey bulamadım ama sroda LwL kasmak veya oynamak daha zevklı geldi haritalar falan goruntu ozellikleri cok dahaa güzel ve ayrıntılı geldı
  • Silkroad ve Hero'dan önce "caps lock" u bir değerlendir derim.

Şimdi burada oyunları inceleyemem ama şunu söyleyeyim, SRO'daki lag KO'da bile yoktur. İnsanı bilgisayardan soğutur. Hero SRO'nun aslıdır, SRO ise onun gelişmişi gibi. Ben SRO oynamamk için Flyf bile oynarım.
  • hero
  • silk roadda lag ve giriş sorun olmasaydı bnce kesinlikle daha iidir ama lag adamı öldürüyo bn silki sırf lag yüzünden bıraktım. Bu şartlar altında hero daha ii gibi gözüküo
  • hero online daha iyi silk te çok lag var
  • hero online

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _SaVaRoNa_07 -- 4 Mayıs 2007; 5:40:41 >
  • kesinlikle Hero online, silkroad`la kiyaslamaz bile silkroad cok sacma bir oyun trader ol mal gotur getir bikere oyunun konusu sacma hero`da oyle degil ama hemde lag`da yok.
  • HERO VARSA YOKSA HERO

SİLKROAD CABAL MABAL BUNLAR HİKAYE
  • Sro:: Kro
  • Peki oyuna kolay giriliyomu ;ve Disconnect sorunu var mı?
  • ya bence silkroad daha iyiy ama giriş sorunu çok kötü ve zor olduğu için bıraktım acaba bırakayımmı bırakmayımmı hero ya geçeyimmi geçmeyeyim mi diye sordum ama hero daya iyi geldide çok karışık görev flan yapmalara ama bana biri görevlerin nasıl yapılacağını sölerse açık bi şekilde o zman silkroadı flan unuturum
    HEPİNİZE İLGİ GÖSTERDİĞİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...
  • quote:

Orjinalden alıntı: black066

ya bence silkroad daha iyiy ama giriş sorunu çok kötü ve zor olduğu için bıraktım acaba bırakayımmı bırakmayımmı hero ya geçeyimmi geçmeyeyim mi diye sordum ama hero daya iyi geldide çok karışık görev flan yapmalara ama bana biri görevlerin nasıl yapılacağını sölerse açık bi şekilde o zman silkroadı flan unuturum
    HEPİNİZE İLGİ GÖSTERDİĞİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...

valla dostum hero`yu oynamazsan cok uzulecek degiliz tabi, ayriyetten gorevler okadar karisik degil bir oyunu oynamayi kafana koyarsan mutlaka ogrenirsin biraz gayret gostericeksin
  • ya git kendı bolumune sro mu ıoynuyorsan git ona kim se bir şey diyemez hero mu iyi sro mu iyi diye zevklere baglı arkadasım hem acıcaksan topic git diger oyunlara ac boyle boş boş şeyler acmayın artık
  • sro bence artik icine edilmis bi oyun. oyunu zaten adam gibi oynayamiyoruz.2 saat ugras girmek icin pehh.zaten hackerlar oyunu sarmis kac kisi hacklendi bilemezsiniz.oyun zaten oynanmiyo bi yön degistirmek icin 2 saat tikliyoz sanki santrac oynuyoruz.sro oynanabilecek bi oyun degil artik.bu yüzden hero ya gectim.sro nun atmosferi daha iyi olabilir ama oynanmiyo oyun. .ama sro yu özledim genede yaw.ne güzel arkadaslarla kervan yapardik

• haklısın kardeş böyle topicleri görünce beimde canım sıkılıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Energ_Drink

sro bence artik icine edilmis bi oyun. oyunu zaten adam gibi oynayamiyoruz.2 saat ugras girmek icin pehh.zaten hackerlar oyunu sarmis kac kisi hacklendi bilemezsiniz.oyun zaten oynanmiyo bi yön degistirmek icin 2 saat tikliyoz sanki santrac oynuyoruz.sro oynanabilecek bi oyun degil artik.bu yüzden hero ya gectim.sro nun atmosferi daha iyi olabilir ama oynanmiyo oyun. .ama sro yu özledim genede yaw.ne güzel arkadaslarla kervan yapardik

unut gitsin o oyunu b.oku çktı onun sen hero ya devam et en iyisini yapmış olusun bana göre

• arkadaşlar ne kızıyosunuz ki ben sadece fikir edinmek istedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: black066

arkadaşlar ne kızıyosunuz ki ben sadece fikir edinmek istedim

GİT BAŞKA FORUMDAN FİKİR EDİN BURASI SİLKROAD FORUMU DEYİL AYRICA KİMSE SANA KIZMIYOR SADECE BÖYLE BOŞ TOPİCLER AÇMAMANI BELİRTİYORLAR

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.