Şimdi Ara

silkroad mı yoksa hero online mi hangisi daha iyi sizce (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Biyolog61

Silkroad ve Hero'dan önce "caps lock" u bir değerlendir derim.

Şimdi burada oyunları inceleyemem ama şunu söyleyeyim, SRO'daki lag KO'da bile yoktur. İnsanı bilgisayardan soğutur. Hero SRO'nun aslıdır, SRO ise onun gelişmişi gibi. Ben SRO oynamamk için Flyf bile oynarım.

mustafa ezmişin flyff'i ya
    güzelim oyun + uçuyosun (bak lvl bilmem kaç olup uçarken havada da ölmüyorsun )

bi düşün derim,tam senin tipin oyun

• Silkroad iyi ama silkroadda oyuna girmek çok zorrrrrrrrrr
  • silkroadı yeni bıraktım çünki çok dolu ve hep dc yiyom heroya yeni başladım dün 4 lvl oldum ve çok bot var silkroadda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi América -- 10 Mayıs 2007; 15:42:51 >
  • Sro Da Oynadım Ama Hertürlü Hero Derim
  • silkroad dan daha oyuna girerken nefret ettim bu ne lag kardeşim ya hadi onu geçtim oyuna giriyorum karakterimi seçiyorum dc oluyorum deli oldum sildim hemen pc den
    bence HERO kardeşim kim ne derse desin
  • quote:

Orjinalden alıntı: black066

ARKADAŞLAR SİZCE HANGİ OYUN DAHA İYİ SİLKROAD MI YOKSA HERO ONLİNE Mİ

tabiki hero
    çünkü silkroadd için daha iyibilgisayarlar gerekiyor benim bilgisayar bile çok yavaş çalıştırıyodu
    şimdi ise hiç çalışmıyor hero muhteşem calışıyon
  • quote:

Orjinalden alıntı: fdeniz_93

quote:

Orjinalden alıntı: Biyolog61

Silkroad ve Hero'dan önce "caps lock" u bir değerlendir derim.

Şimdi burada oyunları inceleyemem ama şunu söyleyeyim, SRO'daki lag KO'da bile yoktur. İnsanı bilgisayardan soğutur. Hero SRO'nun aslıdır, SRO ise onun gelişmişi gibi. Ben SRO oynamamk için Flyf bile oynarım.

mustafa ezmişin flyff'i ya
    güzelim oyun + uçuyosun (bak lvl bilmem kaç olup uçarken havada da ölmüyorsun )

bi düşün derim,tam senin tipin oyun

Evet, çok güzel bir oyun. Söyleyeyim Faruk oynar.

• quote:

Orjinalden alıntı: blacksabbath

silk roadda lag ve giriş sorun olmasaydı bnce kesinlikle daha iidir ama lag adamı öldürüyo bn silki sırf lag yüzünden bıraktım. Bu şartlar altında hero daha ii gibi gözüküo

Sro başka ne için bırakılırki.
    Hero online bence en iyisi bu oyunu nasıl 6 ay ara verdiğime şaşırıyorum
    Heroda bildiğim kadarıyla fazla dc olmazsınız.
  • bu sacma top`igi daha up`lamasak tam super olacak !
  • kolay yolu var jankky arkadasım şikayet et
  • kardeş onunda bir çözümü var update olmadan önce biraz sabır gerektiriyo ama kod çıkana kadar deniyoruz 2 kere yanlış girip 3. sünde yazıp 1-2 dk beklioruz sonra girioruz 1 de olmazsa 3 de giriyorum ama update den sonra girmek için yine 2 kere yanlış 3. de yazıyoruz 3 e kadar sayıyoruz 1 de olmazsa 3 de giriyoruz ama meşgul ettim bencede lag dı girme problemiydi sahte bottu ve ilgisiz gm den dolayı bende hero diyorum
  • her oonline
  • Hero :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: FckuStyLe

CABBAR Online xD

+9999999Cabala başlıcamda ondan öyle dedim SRO ve Hero arasında karar vermeye gelirsem hmmm.....zor çok çok zor....Tabikide Hero Manyax Mısın Sen YauuwW
  • For Ever Hero
  • sro oynamadım ama çok lag oldugunu duydum we son 2 3haftadır heroda acaip derecede dc oluyo sırf dcler yüzünden 60ı 4 5günde oldum kırıcam kafalarını dc atarsa bnde onların yaşamlarına dc atarım
  • SRO ya beklerim arkadaşlar (hera) server nick eXLove ve eXLove_ lvl 40 oldum gayet zevkli bir oyun heroya göre!!!!!
  • heroo
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.