Şimdi Ara

silinsin lutfen (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
40.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Attention!Cenq

quote:

Orjinalden alıntı: keremg

Bende uzatacağı kanısındayım.Benim yaşım 17 boyum 1.72 falan.Geçen 2 sene içinde boyum felaket uzadı.Şu aralar durdu ama ben boymun en az 1.80 olmasını istiyorum.Umarım uzarım

Onun süt ile değil ergenlik ile ilgisi var bence.

O da mümkün ancak sütün etkisi de var

• quote:

Orjinalden alıntı: nakkaa

quote:

Orjinalden alıntı: hellscream06

uzatır kendımden bılıyorum yoğurtda yıyebılırsın bu arada benım boy yaklasık 200cm

bir kaç tiyo ver bize

kanka bi 10 cm versene bende biras uzayam

peki şaka bi yana o kdr uzun boy sana bazı engeller tanımıo mu ne biliim yatağa bile sığamazsın

• yaş 13,5 boy 175 filan galiba kilo 75 halimiz vahim buy arada bu sütün tek yararı aldığım kilolara yaradı boyumu filan uztmadı uztsa bile 1 cm filan anca

süte
  • boy uzunluğu genetik yapıya bağlıdır. çevrenin etkisi (süt içmek, basket oynamak vb.) ancak 3-4 santim kadar oluyor.
  • 20 yaşından sonra içersen bir etkisi olmaz ama bebekliğinden beri aksatmadan ihtiyacın kadar içersen genetik kadar önemli bir faktör.
  • ne alakası var 23- 25 yaslarda duruyor benım yasın 19.5

boyum uzuyor sut ıce ıce devam edın sut ısmeye ister 50 olsun sute devam ıster 100

40 yaslarda felan yaslılarda sut içmeyenlerde bazıları kemık erımesı cesiriyorlar sut omur boyu na kadar ıcılır
  • Küçüklüğümden beri süt içiyorum, sonuç ne mi? Daha 15 yaşlarındayken boyum 1.85 filandı. Dedim yeter artık ilerde kız bulamayacam kendime Bıraktım süt içmeyi. 1.90'dan azcık büyüğüm şu an.
  • Arkadaşlar kısa boy herzaman iyidir.Çünkü toplum olarak kısa bir toplumuz.
    Uzun bir insan isen
    1- kız arkadaş bulmakta zorlanırsın çünkü kızlarımızın boy ortalaması 1.60
    2-Ayakkabı bulamazsın
    3-Kıyafet bulamazsın
    4-Araçlara otobuslere, minibüslere sığmazsın
    5-Vücudunun hoş görünmesi için mutlaka biraz kas yapman lazım.(Bende özellikle omuzlarım problemli)
    6-Askerde hep en önde olursun
    7-Savaşta ilk sen vurulursun
    8-Yeterince çevik değilsen kolay dayak yersin
    9-Bir toplulukta seni 'hey sen uzun olan' şeklinde çağrılırsın
    10-Kısalar tarafından hep kıskanılırsın
    ....................

Boşver dostum bence fazla uzamak için heveslen me..
    Yazar boy 1.92

• Yıllardır süt hemde aslan sütü içerim uzucağıma kısaldım be.
  • Bizim aile normal şartlarda kısa. Ben 2-3 sene her gün duble bardak süt içtim nizami hergün ve boyum aile arasında en uzun. işe yarıyor hemde çok faydalı bir çok konuda. severim de ayrıca sütü.
  • devam et bende 4 aydır içiyom dur bakalım
  • ArkadaşLar benim boyum 1.80 yaşım 17 günde 500mL süt içiyorum boyum 1.85 oLur mu? Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: JanbO

1 yıl boyunca gunde 1lt sut iç balık yemiosanda 3 oun balık yaı iç boyun feci uzar ancak yaşada bağlı yas kac?=

Tamam her şeyi anladım süt iyi güzel de balık ve balık yağı dışında başka ne önerirsiniz? Ben balığıda sevmem, balık yağınıda.
  • arkadaşlar küçükken ben çok süt içtim hala da zaman buldukça içerim özellikle yatmadan önce boyum 1.94
  • ben 1 yıl ictim hic uzatmadı bıraktım
  • quote:

Orjinalden alıntı: badblood1903

arkadaşlar küçükken ben çok süt içtim hala da zaman buldukça içerim özellikle yatmadan önce boyum 1.94

Hocam yaş kaç maaşallah 1.94 boy...
  • Cok güzel hortlatmissiniz konuyu, bu arada konuyu acan arkadas nerede, boyu kac cm oldu merak ettim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: lupus16

Cok güzel hortlatmissiniz konuyu, bu arada konuyu acan arkadas nerede, boyu kac cm oldu merak ettim?

Ben de merak ettim,2.5 yıl olmuş,konu hortlamış..
  • 95'liyim Kilom 35 Boyum 147 ama takıyo muyum? Takmıyorum hatta kendimle alay ediyorum buyrun siz de edebilirsiniz Cüce,cüce,cüce !!

Son yorumlara bakmadım 2 senelik hortmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SilverOne -- 6 Şubat 2009; 17:11:02 >
  • arkadaşlar ben size bişe söylüyümmü süt kesinlikle boyu uzatıyor günlük süt için yada sizin oralara sütcü geliyorsa sütcüden süt alın ben sabah saat 06.00 kalkıom süt içiom ballı veya ballı yumurtalı süt bittimide 1 haftada pekmez yiyorum vede c vitaminli meyve sebzaler yiyom yoğurt her sabah bol bol beyaz peynir yaşım 17 boyum 1.85 1 ay önce 1.81 dim 4 cm uzadım şuan basketede başladım benden bu kadar ve bol bol yüzün
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.