Şimdi Ara

silinsin lutfen (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
0
Favori
40.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kucukken su niyetine sut icerdim....seviyordum yani icmeyi...dolaptan bitince yatagin altindan yenisini cikarirdim....

tabii 7=8=9=10=11=12 yaslarinda yogundu bu...orta lise okul doneminde de devam ettim...lise 2 den lise 3 e gectigimde son sinifin ilk gunu millet taniyamadi beni..

nolduysa yazin epey bi atmisim ben...

su an 1.92 yim...94 kg yim.... acayip saglamim...
    bi suru bodyguard lik teklifi aldim..

tesekkurler pinar sut...

reklamda yaptim...piyasadaki en iyi suttur...
  • 17- 18 yaşından sonra işe yarayacağını zannetmiyorum.

Sütün yararları
    • Kemik erimesini önler.
    • Mikrobik enfeksiyonlara karşı etkilidir.;
    • İshali tedavi eder
    • Mide rahatsızlıklarını giderir.
    • Sindirim sistemini düzene sokar.
    • Ülseri önler.
    • Beyne enerji verir.
    • Diş çürüklerini önler.
    • Kronik bronşiti önler.
    • Tansiyonu düşürür.
    • Yağsız süt, kolestrolü düşürür.
    • Kanserin önlenmesine yardımcı olur.
  • bişi sorcam yağsız süt,laktoz süt, inek sütü arasında fark varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: nakkaa

bişi sorcam yağsız süt,laktoz süt, inek sütü arasında fark varmı

Yağsız süt içmeyi tercih et..
    Yağ dışında içinde hiçbir fark, tüm değerler aynı..
    Çok yağlı süt içersen, bide spor olayın yoksa kısa sürede göbek bağlarsın..dikkat..
  • quote:

Orjinalden alıntı: LSG

quote:

bişi sorcam yağsız süt,laktoz süt, inek sütü arasında fark varmı

Yağsız süt içmeyi tercih et..
    Yağ dışında içinde hiçbir fark, tüm değerler aynı..
    Çok yağlı süt içersen, bide spor olayın yoksa kısa sürede göbek bağlarsın..dikkat..

ben içim plastik 500lm bitiriyorum
    yani yağlı süt yerine yağsız süt içsek gene aynı işimi görüyor
  • Hee yat yatağa yattın yerden süt iç sonrada boyum uzıycak mı de . Spor yap spor yukarı doğru uzanmanı sağlıycak sporlar basket oyna voleybol yüzme barfiks çek.
  • ya kardeşim sormayın bende 1 aydır paso süt içiyorum ama tık yok kaldık 1.72 kısa kaldık yaa etrafımda benden uzunları gördükçe deli oluyorum helede kızları
  • quote:

Orjinalden alıntı: Errow!

ya kardeşim sormayın bende 1 aydır paso süt içiyorum ama tık yok kaldık 1.72 kısa kaldık yaa etrafımda benden uzunları gördükçe deli oluyorum helede kızları

yaş kaç
  • Aga spor ,süt falan geç bunları esas genlerinle alakalı olay

Mesela pederin boyu kaç?

Şimdi ne alaka diceksin ama cidden pederin boyuyla senın boyun arasında alaka oluyor!!
  • quote:

uzun uşarlar sonucunda 2,5 cm boy attim tebrikleri şimdiden tebrikleri kabul ediyorum bu gidişlen sirik gibi olacazbu arda kilo halen 73yaş 12,8 oldum

atamamamışım kumaş mezura 2cm metresi kopukmuş o zamandan beri halen paso süt içiyorum(her gece yatarken) ramazan dahil her gece sahurda süt içiyorum fakat sonuç sıfır sütün bir tek aldığım kilolara yaradı

atsam atsam 1cm atmışımdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cüzvettin -- 1 Ekim 2006; 12:07:04 >

• çok tatlı yaaaa kemiklerin çok kuvvetlenmiştir bundan eminim
  • arkdaslar ben bişi keşfetmiştim. Zaten daha sonrada öğrendim ki bilimsel olarak kanıtlanmış. ben 91dogumluyum boyum su an tam olarak 169.5 ama sabah kalkar kalkmaz ölçtüğümde 171 civarı oluyor. Yani insan boyunu sabah ölçtüğünde daha uzun cıkıyor.
    Bi de bu arada benim boyum çok yavas uzuyo. 5-6 ayda 1 cm uzyo uzamıyo naapmalıyım ben?
  • beyler 91 liyim yaş 15 yaw 173 boy var 54 kilo var şu boyu 180 yapsak yeter bi el atın nekadar sut-yoğurt-peyir yemem lazım acaba bi söleyin?
  • 1990 Yılı Doğumluyum Boyum 1.80 Faln Basket Oynuyoz Şimdi Değil Yazları Daha çok !! Acaba Benim Boyum Daha Ne Kadar Uzar ?
  • ERgenlik çağından 20 li yaşlara kadar boy atabilirsiniz, boyunuzun uzun olması için fazla kilolardan kurtulmalı ve spor yapmalısınız.
    Genetik olarak uzama olmuyorsa canınızı fazla sıkmayın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pajero

ERgenlik çağından 20 li yaşlara kadar boy atabilirsiniz, boyunuzun uzun olması için fazla kilolardan kurtulmalı ve spor yapmalısınız.
    Genetik olarak uzama olmuyorsa canınızı fazla sıkmayın.

Valla Kilolu Dilim Tam Sportifim Boyum Uzar Gibime Geliyor !! 1.90 Faln
  • 91liyim.annem 1.70 babam .75 falan benim boyum 1.58 çok kısayım yaşıtlarıma göre.çok da değil benden kısalarda var ama komplex yapıyorum.off off ne zaman ben de 1.80 olucam o günü 4 gözle bekliyom XD
    quote:

Orjinalden alıntı: black_hawk07

Aga spor ,süt falan geç bunları esas genlerinle alakalı olay

Mesela pederin boyu kaç?

Şimdi ne alaka diceksin ama cidden pederin boyuyla senın boyun arasında alaka oluyor!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dras

91liyim.annem 1.70 babam .75 falan benim boyum 1.58 çok kısayım yaşıtlarıma göre.çok da değil benden kısalarda var ama komplex yapıyorum.off off ne zaman ben de 1.80 olucam o günü 4 gözle bekliyom XD
    quote:

Mesela pederin boyu kaç?

Olursun Olursun Senin Şuan Ki Boyun Kaç ?

• 157-159 gibi o civarlarda kilom boyuma göre ideal!!
    quote:

Orjinalden alıntı: MFIRE

quote:

Orjinalden alıntı: Dras

91liyim.annem 1.70 babam .75 falan benim boyum 1.58 çok kısayım yaşıtlarıma göre.çok da değil benden kısalarda var ama komplex yapıyorum.off off ne zaman ben de 1.80 olucam o günü 4 gözle bekliyom XD
    quote:

Mesela pederin boyu kaç?

Olursun Olursun Senin Şuan Ki Boyun Kaç ?

• danino iç sen ben basket oynadım boyum 1,75 yaşım 14
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.