Şimdi Ara

silinsin (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.087
Cevap
55
Favori
238.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lsengul

cihaz açılmıyordu servise gönderdim sonrasında 1.20 yazılımı yükledim dün bir işlem için bluetooth'u kullanacaktım açılmıyor açma butonu anlık açılıp kapanıyor neden olabilir cihazım g4mini

g4 minide bluetooth yok.
  • Benim g4 minide aldığım günden beridir bir sıkıntı var uydu kanal açılışında trt1 e gelmeden diğer kanallar sinyal yok diyor açılmıyor bu sorunu yaşayan varmı acaba yazılımsal bir sıkıntımı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

g4 mini göndermiştim aynı gün tamir edip gönderdiler.

Sizin sansiniz benim sanssizliklarim diyelim hocam o zaman
    Iki defa tamire ayni nedenle gidip ayni bahanelerle gunu gune satmalarina sanssizligim diyelim gecistirelim pphammer hocam

• quote:

quote:

cihaz açılmıyordu servise gönderdim sonrasında 1.20 yazılımı yükledim dün bir işlem için bluetooth'u kullanacaktım açılmıyor açma butonu anlık açılıp kapanıyor neden olabilir cihazım g4mini

g4 minide bluetooth yok.

ok teşekkürederim
  • peki ustam kumanda ile kontrol edeceğimiz film izleme dizi izleme uygulaması varmı? seyirturk disinda tavsiye edebileceğin teşekkürler
  • quote:

peki ustam kumanda ile kontrol edeceğimiz film izleme dizi izleme uygulaması varmı? seyirturk disinda tavsiye edebileceğin teşekkürler

Dizitab var.
    Chrome da Türkçe dizi izlemek için dizi film dünyası ve sineturk var.

• g4 minide Netflix 2 saniye çalışıp donuyor
  • seyirTURK ANDROID sürüm 1.0.3.7 24.10.2016
    - ok.ru parser | düzeltildi | is fixed,
    - dailymation parser düzeltildi | is fixed
    - tune.pk parser düzeltildi | is fixed

İNDİRME LİNKİ :http://s4.dosya.tc/server3/bwkvon/seyirTURK.apk.html

NOT: eski uygulamayı silip öyle yükleme yapınız.

seyirTURK KODI sürüm 2.09 autoupdate yayınlandı 24.10.2016

seyirTURK_KODI v2.09 yayınlandı, güncelleme otomatik gerçekleşecektir, | is released, it will update automatically.

24.10.2016
    -dailmation parser | düzeltildi | is fixed
    -tune.pk parser | düzeltildi| is fixed

http://s4.dosya.tc/server3/s4pq8c/seyirTURK.repo-0.0.5.zip.html

yeniden yükleme link :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 25 Ekim 2016; 18:19:38 >

• tesekkurler ustat
  • Fox hd 12329 6666 h frekansında çıkmıyor 50 kere arattım yok frekansı mı değişti acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Fox hd 12329 6666 h frekansında çıkmıyor 50 kere arattım yok frekansı mı değişti acaba ?

sıkıntı yok. kalite %93 bende.
    12328 veya 12330 yapıp arayın.
  • Merhaba g5 minide uygulama menüsündeki IPTV uygulamasını nasıl kullanabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: karambollllll

Merhaba g5 minide uygulama menüsündeki IPTV uygulamasını nasıl kullanabilirim.

iptv m3u dosyanızı flasha atın.
    iptv programında menüye basıp usbyi gösterin.
  • Tşkler. En geniş türk yabancı popüler kanalların m3u dosyasını nereden indirebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: karambollllll

Tşkler. En geniş türk yabancı popüler kanalların m3u dosyasını nereden indirebilirim.

http://hasbahcaiptv.com
    ücretsiz üye olun. m3u ları indirin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 29 Ekim 2016; 11:48:45 >
  • Teşekkürler.

• Arkadaşlar cihaz durduk yere sinyal yok hatası verdi. Ayarlar kısmından uydu ayarlarına filan baktım birşey değişmedi. Apartmanda merkezi sistem var diğer komşularada sordum sinyal sorunu varmı diye onlarda sorun yok. Noldu şimdi tuner mi bozuldu?

Ayrıca nasıl yaptırabilirim?
  • Merhaba Atlanta G5 cihazımın mac adresine nereden bakabilirim? Cihazı alt üst ettim ama nafile bulamadım. İp tv için bana link gönderildi ama linki cihaza nasıl gireceğimi bilemediğim için satıcı mac adresini verirsen biz uzaktan yapalım dedi. Bilen varsa yardımcı olurmusunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: asi_karizma

Merhaba Atlanta G5 cihazımın mac adresine nereden bakabilirim? Cihazı alt üst ettim ama nafile bulamadım. İp tv için bana link gönderildi ama linki cihaza nasıl gireceğimi bilemediğim için satıcı mac adresini verirsen biz uzaktan yapalım dedi. Bilen varsa yardımcı olurmusunuz

192.168.1.1 veya 192.168.2.1 yazıp modeme girin. Orada mac id olarak görürsünüz.

veya

http://www.hainsoft.com/download.htm

indirip kurun network_scan ile macleri görürsünüz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asi_karizma

Merhaba Atlanta G5 cihazımın mac adresine nereden bakabilirim? Cihazı alt üst ettim ama nafile bulamadım. İp tv için bana link gönderildi ama linki cihaza nasıl gireceğimi bilemediğim için satıcı mac adresini verirsen biz uzaktan yapalım dedi. Bilen varsa yardımcı olurmusunuz

192.168.1.1 veya 192.168.2.1 yazıp modeme girin. Orada mac id olarak görürsünüz.

veya

http://www.hainsoft.com/download.htm

indirip kurun network_scan ile macleri görürsünüz.

Cevap için teşekkür ederim ama mac adresi olduğu halde halledemedik. Peki ben kendim ip tv kurulumunu nasıl yapacağım satıcı link benzeri bir şey gönderdi ht t p://yayin.canlitvplay.co m:8000/get.php?username=umut&password=R9lbgO&type=m3u&output=mpets
    Bunu ben cihaza elimde kumandayla nasıl gireceğimi bilemedim pc de maalesef yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_karizma -- 12 Kasım 2016; 22:08:42 >

• 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.