Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
3.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hack3rghost -- 1 Aralık 2013; 19:32:23 >

• yeni driverla kart kendine gelmiş gibi görünüyor , tatil dönüşü bende yükleyeyim
  • DeGetBe kullanıcısına yanıt
    Evet, yeni driverlar ile kartın gerçek performansı ortaya çıkmaya başladı hocam.
  • 3dmark fire strike ve @Tugrul_512bithocamizin "halis muhlis ev yapimi bencmark"inin skorlarini bekleriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuğrul hocamın parçacık testlerini yapmıştım zamanında, konusunda zaten ekli ss'ler. Fakat yeni driver ile yine testleri tekrarlarım. Bu arada diğer bench.leri de alıyorum şuan. Yavaştan konuya ekleyeceğim.
  • Arkadaşların bizim başlıktan (ekran kartı sevenler) link vermesi neticesi gelmiş biri olarak nacizane ben de paylaşayım:

http://www.3dmark.com/hall-of-fame-2/fire+strike+3dmark+score+performance+preset/version+1.1/1+gpu
    http://www.3dmark.com/hall-of-fame-2/3dmark+11+3dmark+score+extreme+preset/version+1.0.5/1+gpu
    http://www.3dmark.com/hall-of-fame-2/3dmark+11+3dmark+score+performance+preset/version+1.0.5/1+gpu
    http://www.3dmark.com/hall-of-fame-2/fire+strike+3dmark+score+extreme+preset/version+1.1/1+gpu

Digitaldrop ben oluyorum haliyle Bakalım yeni sürücülerle ne çıkacak. FireStrike extreme'e pek kafa yormamıştım, şu yeni sürücülerle ona da vakit ayırırım artık.

Edit:
    Bu arada bu tüm benchmarklar 1202-1270 mhz arası hızlarla alındı, ram frekansı bol bol değişti tabi. Normalde de günlük 1200mhz (sıvı soğutmayla tabi) ram'leri hiç gıdıklamadan kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digitaldrop -- 2 Temmuz 2013; 15:42:29 >

• Digitaldrop kullanıcısına yanıt
    Bench. skorlarınızı eklemeniz güzel oldu hocam, teşekkürler.

Titan'ın en aşağı hybrid soğutmayla kullanılması gerekiyor ki zaten custom kullandığınız için kart hiçbir şekilde yorulmuyor. Kartın hakettiği de o'dur zaten.. Bense stok soğutucusuyla anca 1189 max. olmak üzere bench skorları alabiliyorum.
  • hack3rghost kullanıcısına yanıt
    Tekrar kusura bakma böyle hava atar tarzında damdan düşme indim ama sen doğru şekilde algılayıp, en doğru yorumu da eklemişsin, sevindim

Monitor olarak 1440p deneme şansım var, merak eden olursa mümkün mertebe benchmark modülü olan oyunlarla (az vaktimi alacak şekilde) deneyebilirim. Eline, emeğine sağlık tekrar.
    Aslında Tomb Raider, Metro LL gibi oyunların benchmarklarını 1440p'de çalıştırırsan çok iyi olur. Hep birlikte görmüş oluruz Titan'ın 2K üstü çözünürlükte yeni driver'lar ile ne yapabildiğini.

Bu arada çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Digitaldrop

Tekrar kusura bakma böyle hava atar tarzında damdan düşme indim ama sen doğru şekilde algılayıp, en doğru yorumu da eklemişsin, sevindim

Monitor olarak 1440p deneme şansım var, merak eden olursa mümkün mertebe benchmark modülü olan oyunlarla (az vaktimi alacak şekilde) deneyebilirim. Eline, emeğine sağlık tekrar.

Dirt showdown

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

%kaç artmış oyunların performansı?
  • hack3rghost kullanıcısına yanıt
    Tomb raider'ı haftasonu oynadım biraz. Tüm detaylar full 1440p ortalama 57 fps vermişti benchmarkı. (yeni sürücü değil)
    Yenisiyle alıp ss eklerim. Metro'da yüklü zaten ama onun için 1080p'de seçeceğin ayarları ver bana, aynı ayarları sadece çözünürlük değiştirerek yapalım istersen.

Quality: Ultimate
    Min Fps: 30
    Max Fps: 62
    Average fps: 57.7

Zamanın ötesinden edit:
    V-sync double buffer olarak açıkmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digitaldrop -- 2 Temmuz 2013; 23:48:55 >
    Dirt 3 Showdown benchmark'ını aldım. Tüm ayarlar en sonda olacak şekilde yaptım testi.

Metro LL bench.ini max. ayarlarda alırsın, yine de ekleyeyim ss;

silinsin
    1080p ve 1440p arasında neredeyse 2 katına yakın bir fark oluşmuş.
  • elinize emeğinize sağlık güzel faydalı olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: hack3rghost

1080p ve 1440p arasında neredeyse 2 katına yakın bir fark oluşmuş.

Ocn'den 2560x1440 Titan sli 314.21 beta sürücüleriyle ortalama 83.5 fps almış

silinsin

V-sync double buffer olarak açıkmış bende. Kapatınca şöyle oldu:
    Min: 40
    Max: 80
    Average: 64.5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digitaldrop -- 2 Temmuz 2013; 23:45:53 >

SLI sonucu harika. Dediğin gibi def. hızlardaysa hele.

V-Sync off sonucunu bekliyorum.

Edit;

Min. fps 40 kare/saniye'lere çıkmış, çok güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hack3rghost -- 2 Temmuz 2013; 23:49:20 >
  • Hocam o rami nasıl 2200 de kullanıyorsunuz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crysis için fxaa gibi giriş seviyesi aa method'u yerine en azından txaa yada smaa deneseniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikobat -- 2 Temmuz 2013; 23:47:58 >
  • Ram'lerim sağlam çıktı diyebiliriz hocam.

@Psikobat;

Çoğu Crysis 3 incelemesinde FXAA açıldığı için ben de onu tercih ettim. Sizin gibi merak edenler için TXAA'nın aktif olduğu SS'leri de bir ara eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hack3rghost -- 2 Temmuz 2013; 23:54:03 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.