Şimdi Ara

silinsin (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ayrica ben pc yi daha cok is icin kullandigim icin oyun deneyimini bilmiyorum fazla zaten eskiden de cs.16 gibi ufak capli populer oyunlari oynardim simdi bu k*rona sagolsun can sikintisindan cocukken yapmadigimiz taduna yeteri kadar varamadigimiz seyleri deneyek dedik
    Benim hantal pc de zaten hayatini tamamladigi icin ben ne pc ne konsol diyip mobil+emulator diyorum o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS3 ün ilk kullanıcılarından olarak geçen aylarda dayıma vermiştim ve ne yapacağımı düşünüyordum.Orada genelde hikaye bazlı oyunlar ve Pes oynardım.Aynı zamanda 20 yıldan fazladır PC kullanıcısıyım,ne yaparım diye düşünürken gittim bilgisayara Steam'den PES indirdim,bir tane de ucuz kol aldım.Konsoldakinden daha akıcı bir şekilde oynattığını görünce gerçekten sardı  Burada konsol oyunlarının ne kadar iyi PC'ye adapte edilebildiği büyük önem taşıyor,örneğin Detroit'te oynamaya kalktım oyun sürekli takılıyor drop şeklinde ve bilgisayar kaynaklı değil bu.Oyundan oyuna göre değişiyor,güzel bir şekilde aktarabilmek önemli.Bilgisayarımın kaldırmadığı oyunlarda da Geforce Now ile giriyorum,ondan da ciddi manada memnunum büyük kolaylık internet problemi olmayana.Şuanda tek kusuru 1 saat sınırı olması.Bilgisayarım i5 5200u,16 GB Ram,SSD,GT 940M'li orta-düşük segment sayılabilecek bir bilgisayar,30 fps alamadığım oyunları da bu şekilde oynayabilmek büyük bir keyif.Kısaca bundan sonra konsola bakmam daha,bu piyasada da bilgisayar almayı düşünmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoloClassic75 -- 22 Nisan 2021; 14:10:3 >

• şu olayı sonlandıralım,

BİLGİSAYAR KULLANICILARI XBOX 360 KOLU ALICISI YA DA BİR LOGİTECH KOL İLE OYUNLARI KONSOL KALİTESİNDE GAME PAD İLE OYNAYABİLİRLER.

ama şu bilgisayar denen şey sürekli sizi oyalayıp duran para tuzağı ve ömür törpüsü o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 28 Nisan 2021; 1:48:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.