Şimdi Ara

Silinsin (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
6.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Diagne taktiği yap,işim var de başka kızla git

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızın ininale 100 lirayı bas geç yorma boşuna kızcağızı.
  • 01001101 kullanıcısına yanıt
    Bir kaç şey dışında söylediklerinin hepsi dogru ve katılıyorum.

Katılmadıgım nokta "kızlar daha çok sayıda erkeği çağırıp yanlarına getirdiklerinde kendilerinin daha kuvvetli kız olduğunu psikolojik olarak hissedip haz duyarlar."

Buna katılmıyorum. Kızlar yanlarına erkek bile çagırmazlar. Yönetilmeyi severler. Sadece erkek çok yakışıklıysa, çok iyi bir dış görünüşü varsa veya erkegin degeri yüksekse erkeğin yanına gitmek veya yanına cagırmak isterler.

Diger söylediklerin dogru ve katılıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxkingdom

Bir kaç şey dışında söylediklerinin hepsi dogru ve katılıyorum.

Katılmadıgım nokta "kızlar daha çok sayıda erkeği çağırıp yanlarına getirdiklerinde kendilerinin daha kuvvetli kız olduğunu psikolojik olarak hissedip haz duyarlar."

Buna katılmıyorum. Kızlar yanlarına erkek bile çagırmazlar. Yönetilmeyi severler. Sadece erkek çok yakışıklıysa, çok iyi bir dış görünüşü varsa veya erkegin degeri yüksekse erkeğin yanına gitmek veya yanına cagırmak isterler.

Diger söylediklerin dogru ve katılıyorum.
    yok katılıyorum ben sana da benim dediğim farklı. senin de söylediğin gibi kızlar kendilerini yönetebildiğini düşündükleri erkekten hoşlanırlar. ancak, her kız karakteri gereği göz önünde olmak, el üstünde tutulmak gibi isteği sahiptir. dünyanın kendi etraflarında dönmesini isterler. bunu hissedebilmeleri için de etraflarındaki insanların onlara bunu hissettirmesi gerekir. bu yüzden kızlar kendilerini gören bir erkeğin heyecanlandığını fark ederlerse haz duyarlar. kendilerini önemli hissetmelerini sağlar. aynı şekilde, bir kız için etraflarındaki erkeklerin o kıza (diğer kızlara oranla) daha çok hürmet göstermeleri, el üstünde tutmaları, dediklerini yapmaları falan iyi bir şeydir, kıza kendini iyi hissettirir. egosunu okşar. ben aslında bunu kastettim: "ne kadar çok erkeği çağırıp yönlendirebilirlerse" derken.

yanlış anlaşılmasın. bir kız etrafındaki erkeklerden bazılarını yönlendirebiliyorsa, o erkeklerin kendisine büyük hürmet gösterdiklerini görebiliyorsa, o kız o erkekleri "bir erkek olarak" sevmez. arkadaş olarak sever ama erkek olarak sevmez. yani sevmez derken "o erkeklere ilgisi artmaz" demeliyim, hatta ilgisi azalır bile. ben bunu kastettim aslında orada.

yani her ne kadar kızlar kendilerini yönetebilen ve yaşamına gıpta ettikleri erkeklerden hoşlanma eğilimine sahip olsalar da (ve böyle bir erkek tarafından yönetilmeyi ve yönlendirilmeyi sevseler de), yine aynı kızlar kendisini etraflarındaki diğer kişilerin "üzerine" gösterecek her türlü hareketten de haz duyar, ve etraftaki diğer erkekleri kolayca yönlendirebiliyor olmak da buna dahildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 9 Aralık 2019; 15:52:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam sanırım senden 8 tane çocuğu olsun istiyor
  • Nikopoll kullanıcısına yanıt
    OHAAAAAAAAAA

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.