Şimdi Ara

silinsin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xy z -- 6 Nisan 2021; 13:38:24 >

• Kronik sorunlu bence uzak dur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015'de çıktığı ay aldım. Kronik bir sorunu yok 6 ile karıştırılmasın. Bugüne kadar hiçbir güncelleme telefonu yavaşlatmadı. Aksine iOS 12'nin cihazı hızlandırdığını her yerde okuyabilirsiniz. 13'de de performans gayet iyi. Fakat pili geçen sene Apple'da değiştirmiş olmama rağmen aktif kullanımda günde 2 şarj istiyor.

Sonuç olarak alınır mı derseniz pahalı olması nedeniyle sıfır olarak hayır. Paranız sıfır alabilecek kadar ise ve fazlası yoksa o paraya alınabilecek en iyi ikinci el iPhone'a bakın derim. İkinci elde ise pilin sık sık biteceği göz önüne alınarak güzel bir fiyattan tabiki alınır. Telefonla dördüncü yılı bitirmiş biri olarak net fikrim budur.
  • Şu zamanda mantıklı değil. 4 senedir 6s kullanıyorum, kronik bir sorunu yok. Ama telefon artık kapasite olarak eksik kalmaya başladı. Şu an telefon yavaşladı, yeni batarya istiyor.Günde 3 kere şarj ediyorum. İşimi hertürlü görüyor, kullanmadığım uygulamaları telefonda tutmuyorum ve oyun oynamıyorum.Tamamıyla bir amaç için kullanacaksın telefonu.Bu arada gece çekimleri berbat.Kamerası akşamları çok kötü.Telefonu minumum 1 sene daha kullanırım. 3000tl limitin varsa androidlerde güzel telefonlar var. İphone almanı isterdim ama bu 6S olmasın(iphone 7 ve 8 de dahil).
  • şayet telefonda üst segment oyunlar vs oynamıyorsanız işinizi herhalde görür.2 yıldır kullanıyorum.kronik sorun yok.geçen yıl apple batarya değişti.oyun vs oynayınca günde bir şarj kurtarmıyor.
  • Alınır ama güncelleme gelmez bunda sonra kronik sorun yok

• 3k ya çok rahat 2. El garantili iPhone 7 bulursun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 6s plustan redmi not 7 ye geçtim valla dünya varmış dedim.
    gece modu dan tut herşey mevcut. ekran kocaman 1200 tl imei çakma ucuz yolla miss gibi. artık iPhone alacaksan x ve üstü seri alınmalı düşüncesindeyim. ve fiyatları malum ve gereksiz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.