Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.youtube.com/channel/UCGsG98yW-Oh9Hy1L4kLDKog?app=desktop&persist_app=1

Kendisi din ile ilgili eleştiriler yapan birisi ve çok başarılı youtube’daki en sağlam “din eleştirisi” kanalı. Mutlaka takip etmelisiniz size bir şeyler katacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hukukturan -- 20 Şubat 2019; 13:18:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cehennem odunu
  • Şu din konuları hakkında konuşmamak için zor tutuyorum kendimi ya konuşsam ayrı bir dert konuşmasam ayrı. Ama dincilerle tartışmaya girmek cidden beyin dikiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dionysos_07

cehennem odunu

Tek argümanın bu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1308D36D8

Tek argümanın bu mu?

Alıntıları Göster
    inanmadığı için değil, saygısızlık,hakaret ve terbiyesizlik yaptığı için ,,,her ne sebeple olursa olsun inanmasa bile 1,5 milyar müslümanın inancına saygı göstermek zorunda,,adı üstünde inanç,ben inanırım sen inanmazsın,senin inanmamış olman benim inancıma hakaret etme küçümseme hakkı tanımaz
    bu adam islama ve kurana savaş açmış, güya islamı çökertmeyi kendine misyon edinmiş

benim inancıma göre iyi insan olmak ve puta,ineğe,kuşa böceğe tapmamış,kurana dine islama hakaret etmemiş olmak kaydıyla hayatında kuran okumamış islamdan haberi olmayan kişilerin bile cennete gideceğini düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dionysos_07 -- 3 Şubat 2019; 18:41:3 >

• "youtube’daki en sağlam “din eleştirisi” kanalı."

efe aydalı tanımıyorsun herhalde. kırmızı hap 1'i izle istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: dionysos_07

inanmadığı için değil, saygısızlık,hakaret ve terbiyesizlik yaptığı için ,,,her ne sebeple olursa olsun inanmasa bile 1,5 milyar müslümanın inancına saygı göstermek zorunda,,adı üstünde inanç,ben inanırım sen inanmazsın,senin inanmamış olman benim inancıma hakaret etme küçümseme hakkı tanımaz
    bu adam islama ve kurana savaş açmış, güya islamı çökertmeyi kendine misyon edinmiş

benim inancıma göre iyi insan olmak ve puta,ineğe,kuşa böceğe tapmamış,kurana dine islama hakaret etmemiş olmak kaydıyla hayatında kuran okumamış islamdan haberi olmayan kişilerin bile cennete gideceğini düşünüyorum

Alıntıları Göster
    Eleştirmek mantıksız bulmanın suç oldugunumu söylüyorsun?

Dinimizde yok bu algı yaratma

• şöyle insanlara bayılıyorum ya. Herifin bi ayağı çukurda ateist. Resmen hayatının en büyük riskine girmiş

onu geçtim ismi yakup

bunlarda olmasa kim güldürcek beni
  • Çok epikmiş

Kanal
  • “Siz ona inanç dersiniz biz korku”

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.