Şimdi Ara

Madame Coco'da part time çalışmak nasıldır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
21.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar , kısmetse yarın madame coco ' da part time olarak işe başlayacam. Çalışma sistemmini yarın ogrenecem ama maksimum haftada 30 saat çalışılıyor ve bana 640 tl + yemek parası dendı (yemek kartı)

Yemek kartının adını da söylediler fakat unuttum. Calısan ya da bılen arkadaşlar yardım edebılırler mı aaba.Madame coco hangı yemek kartını kullanıyor ve günlük ne kadar yatırıyor ? calısma koşullarını ortamını bılenler varsa , ne zaman maas yatar prim var mı bılgılı olan arkadaşlar cevaplandırırsa sevınırım.

• Çalış la çalış madame coco bu birşey olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UsainBolt

Çalış la çalış madame coco bu birşey olmaz

Derken ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrbalkaya

Arkadaşlar selamlar , kısmetse yarın madame coco ' da part time olarak işe başlayacam. Çalışma sistemmini yarın ogrenecem ama maksimum haftada 30 saat çalışılıyor ve bana 640 tl + yemek parası dendı (yemek kartı)

Yemek kartının adını da söylediler fakat unuttum. Calısan ya da bılen arkadaşlar yardım edebılırler mı aaba.Madame coco hangı yemek kartını kullanıyor ve günlük ne kadar yatırıyor ? calısma koşullarını ortamını bılenler varsa , ne zaman maas yatar prim var mı bılgılı olan arkadaşlar cevaplandırırsa sevınırım.

sodexodur büyük ihtimal
  • Madame Cocoya hep bayan müşteriler gelir. Konuşursun filan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayy kısss kokodaki indirimi duydun mu?

Up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir tane demir parçasına 100 lira istiyorlar.Çalış çalış iyi para kaldırıyor orası
  • Sodexho, Multinet ya da Ticket'tır.

• genelde 40 yas üstü bayan eleman arıyorlar

• English Home forever
  • internette ilanını gördüm maaş + yol + yemek haftada maximum 30 saat demişler girsem mi diye düşünüyordum bi arkadaş orda hep ılıklar var oğlum diyince alakayı bulamadım bi durdum düşündüm 640+yol+yemekse tadından yenmez aslında
  • hocu boyle zengin mekanlari calisanlarina pek insaf gostermez. kapitalizm falan iste

• ucantcme kullanıcısına yanıt
    insaflı neresi var ki hocam öğrenci adamız part time çalışıcaz seçenekler arasında lcw de facto falanda olunca insan oturup bir düşünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fusion.

insaflı neresi var ki hocam öğrenci adamız part time çalışıcaz seçenekler arasında lcw de facto falanda olunca insan oturup bir düşünüyor

seceneklerin arasindan coco iyi hocam o zaman. yalniz hepsini gectim kari dirdiri cekilmez be

• Oha paraya bak.
  • Ücret dolgun.
    Lcw, defacto, colins vb... mağazalar max. yemek dahil 550-600 veriyorlar.
    Tecrübeyle sabittir, seninki tam mekanı ama
  • ucantcme kullanıcısına yanıt
    valla hocam beni cezbeden yol+yemekde olması çoğu illa yolu veya yemekten birini vermiyor gerekirse karı dırdırıda çekerim ama hala kararsızım ya defactoda 730 veriyormuş ama yol yemek var mı belli değil bakalım napıcam
  • party time diye okudum

• Part time işleri görüp başvurabileceğimiz bir site var mı acaba?
  • slm acil cevap bekliyorum yarin madame coco is gorusmesine cagirdilar ben acil calisma ucretini ogrenmek istiyorum ne olur acil cevap calisan bilen varsa bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonlight.03 -- 4 Kasım 2014; 22:58:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.