Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thisisabook -- 27 Şubat 2018; 7:33:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kendını hazır hıssetmeyen bir tek sen degılsın benımde 2 senem var bıtmesıne.o yuzden bitir kurtul ne donduruon
  • O üniversiteyi sakın dondurma. Yaşının gençliğine küçüklüğüne güvenip daha cok zamanım var deme. Benden söylemesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Luken Drew kullanıcısına yanıt
    Neden hocam. Sadece bir senemi dil ve enstrüman öğrenmeye adamak istiyorum. Üst düzey bir şey de istemiyorum. Anlasabilecek kadar konusabilsem yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thisisabook -- 3 Temmuz 2017; 22:48:22 >
  • Sacma sapan işler

• quote:

Orijinalden alıntı: murekkep yalamis

Sacma sapan işler

Ya neden bir dil ve müzik aleti öğrenmeyi gereksiz görüyorsunuz, mantıklı bir açıklama yapabilir misin?

Neden bunlar için okulumu dondurmaya değmez?

• Thisisabook kullanıcısına yanıt
    Bir düzen oturtmuşken formunu bozmadan ilerle bence. Ben de 18-19 yaşında gittiğim üni yi beğenmedim 2. Sınıfta bıraktım tekrar hazırlanırım dedim falan şuan yaş 22 daha bu sene yeni girdim sınava. Belki sen bu kadar uzun tutmazsın arayı ama bence okul sonrasına ertele o işi. Yine de karar senin ben kendi fikrimi söyledim

• quote:

Orijinalden alıntı: Thisisabook

quote:

Orijinalden alıntı: murekkep yalamis

Sacma sapan işler

Ya neden bir dil ve müzik aleti öğrenmeyi gereksiz görüyorsunuz, mantıklı bir açıklama yapabilir misin?

Neden bunlar için okulumu dondurmaya değmez?

O degil okul işleri bos isler mezun olunca anlarsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Luken Drew

Bir düzen oturtmuşken formunu bozmadan ilerle bence. Ben de 18-19 yaşında gittiğim üni yi beğenmedim 2. Sınıfta bıraktım tekrar hazırlanırım dedim falan şuan yaş 22 daha bu sene yeni girdim sınava. Belki sen bu kadar uzun tutmazsın arayı ama bence okul sonrasına ertele o işi. Yine de karar senin ben kendi fikrimi söyledim

Hocam okul bittikten sonra diyorsun da, okul bitince atanırsam iş, güç derken ona zaman ayıramazsam diye korkuyorum. Atanamazsam da sürekli KPSS çalışırım atanana kadar.

• önce okulu bitir. sonra işi bi sene dondur. ben daha ilk senede atanan öğretmen görmedim. hem okulun dile ve enstrümana engel değil. üçü bir arada yürür.

• Rehberlik öğretmeni hocam atamaları kısmen daha kolay oluyor. Tabii hâlâ zor. Atandıktan sonra dondurmak mantıklı geldi aslında. Teşekkür ederim :))

Şimdiden temel oluşturmaya başlayayım. O zaman kursa giderim. Odamda internet üzerinden çalışırım.

• dondur gitsin, eylül de çözdürürsün. en azından istediğin olmuş olur :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.