Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
2
Favori
2.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 5 aydır platonik olarak sevdiğim kıza bugün açılacağım ne olursa olsun pek önemli değil zaten anti depresan kullandığım için hiç birşeye alınmıyorum bugün üzerine çaydanlık döküldü sıcaktı arkadaşa ağzımı bile açmadım. Kızı boş yakaladığımda söyleyeceğim yakalayamazsadam arayacağım başka fikri olan var mı.

Csb olmadığının kanıtı açtığım konu

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=120414606&p=1

Edit imla

Edit1
    Okul çıkışı Göl bahçede 3 arkadaş bekledik ve x ve arkadaşları geldi ve geçip gitti tabi bizi görmedi bizde başladık takibe ayrıldılar bunlar bende arkadaşlardan ayrıldım ve konuşmak için koştum x dedim meraba nasılsın oda hep arkadan geliyorsun dedi
    Sonra konuya girdim sana birşeyler söyleyeceğim dedim hiç birşey demedi dinledi #aslıjda geçen sene söyleyecektim ama hem derslerin yoğunluğu hemde senin vereceğin tepkiyi bilmediğimden söylemedim gerçi şimdide ne tepki verirsin bilmiyorum ben senden çok hoşlanıyorum dedim. # sonra kıza baktım abi gülüyor ben sana öyle bakmadım dedi hiç ters tepki vermedi sadece güldü sonra biraz yürüdük gülüşün yeter dedim dene öyle dedi (çok güzel gülüyorsun abi) Sonra istersen düşün tarzında bir cümle kurdum ve oda düşünecek birşey yok dedi sonra el sıkışıp ayrıldık görüşürüz veya görüşmeyiz dedim.

Edit2
    Kızdan red yedim ama seviyorum yani bana s*tir git istemiyorum diyene kadar devam edeceğim.
    Tavsiye istiyorum beyler yardım.

Edit3
    Kıza ara sıra yazdım biraz konuştuk ve 2 saat önce aradım buluşup konuşalım dedim yemek yapıyorum dedi müsait değilim dedi bende ne zaman olabilir dedim yarın dedi yani yarın buluşacağım inşallah.

Edit4
    Beyler bugün aradım kızı açmadı sonra mesaj attı müsait değilim dersten önce veya sonra konuşalım bende konuşmak istiyorum dedi ayrıca bugün gördüm kızı arkadaş grubuyla ayrılırken bana gülerek görüşürüz dedi ne diyecek merak ediyorum yarın göreceğiz.
    Son edit
    Kız Tamamen Hayır dedi bende birkaç hafta sıkıntı çektim sonra yeni bir kız buldum daha doğrusu o beni buldu açıldığı kıza göre karakter olarak çok iyi fikirlerimiz uyuşuyor diğer kızın ne kadar boş olduğunu anladım İnşallah böyle devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mk6167 -- 7 Haziran 2017; 22:8:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ulan kimse iplemedi

• ip

• Ip

• İp

• Umarım istediğin gibi olur hocam mutluluk o kadar da zor değil sadece kendine güven ...

Şunu da bil ilerde yapmadığın şeyler için pişman oluyorsun ...

Kıymetini bil ve içinden gelenleri söyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şuan kızı takipteyim hala arkadaşlarındam ayrılmadı.

• Red yedim lan

• quote:

Orijinalden alıntı: mk6167

Red yedim lan

Kiza ne dedin? Kiz sana ne dedi tam olarak? Emin olmadan yapmaman gereken bir hanle, detaylari bilmiyorum tabii.

4-5 gun o yokmus gibi davran, kendisi sana mesaj atar zaten. Orda da dogru davranirsan, hala olabilir.

• Ne dedin?

• Hocam anlatacağım biraz bekleyin.

• Rez

• Za

• quote:

Orijinalden alıntı: Revion

Hocam sen kız için içerken ayda 900 lira içkiye harcadığında ben sana güldüm mü.

• Thesis Statement kullanıcısına yanıt
    Editledim hocam.

• iplenmemişsin
  • Olsun hocam en azından sen söyleme medeni cesaretini göstermişsin. Kız da insan gibi reddetmiş. Ne kızlar var ne hallere düşürüyolar hayır dediği insanı.

• Başkasıyla gelen mutluluk başkasıyla gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sansa Magna

Olsun hocam en azından sen söyleme medeni cesaretini göstermişsin. Kız da insan gibi reddetmiş. Ne kızlar var ne hallere düşürüyolar hayır dediği insanı.

Hocam sadece güldü ve ben öyle düşünmedim dedi hadi istemiyorum dese anlarım yada arkadaş kalalım dese kalamam diyecektim birşey diyemedim.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.