Şimdi Ara

Silinsin. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
2.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Can. Arabanın üstüne yatıp ss at inanalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalan diyen bebeler bu devirde 130 bin tl çok bir para değil 50 bin dolar ediyor etmiyor. Varın gerisini siz hesap edin üstüne borç aldım demiş adam zaten. Herkes yapabilir adam keyfine geleni yapmış yiyorsa sizde yapın yemiyorsa kıskanıp ağlamayın. Umarım sıkıntıya düşmessin borç harç vs. Araban hayırlı olsun inş. Azim sabır bende zerre olmayan bu iki şey yüzünden hayatım pişmanlıklarla devam edicek sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vergisi felan cok degil mi ? hadi onu gectım bizim ulkede benzinde pahalı nasıl yetecek o araca benzın
  • iyiymiş. helal olsun. en güzel olanını yapmışsın. kafan rahatsa ne güzel. yakında elime büyük miktar para geçicek fakat harcayamıyorum bende. harcatmıyorlar.. ama güzel bi araba ve iş yatırımı yapacağım bende. evin altına komple müzik stüdyosu kracağım müzikle uğraştığım için.
  • Malı kimden alıyorsun?Torbaçılık zor bir iş mi?
    Arada biride 150 bin çok para değil deyip 50 bin dolar örneği vermiş .HAHAHAH
    Bir memur- öğretmen 4 yıl boyunca 1 kuruş kiraya ve gıdaya para ödemesse anca alabiliyor.
    5 bin tl maaşı olan bir mühendis ise 2.5 yılda .2sini yese 3ünü atsa 3 yıl 8ayda ..23 yaşında bir öğrencinin 6-7 ayda 135 bin tl kazanması normalmış gibi konuşuyo ayar oldum.Oğlum 2 yıl böyle çalış 500 bin tl yap ömür boyu çalışmana gerek kalmaz..ayda 4 bin tl faiz yersin..Şaka maka hayırlı olsun
  • Bir saadet zinciri vakası daha mı geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: faheka

Yalan diyen bebeler bu devirde 130 bin tl çok bir para değil 50 bin dolar ediyor etmiyor. Varın gerisini siz hesap edin üstüne borç aldım demiş adam zaten. Herkes yapabilir adam keyfine geleni yapmış yiyorsa sizde yapın yemiyorsa kıskanıp ağlamayın. Umarım sıkıntıya düşmessin borç harç vs. Araban hayırlı olsun inş. Azim sabır bende zerre olmayan bu iki şey yüzünden hayatım pişmanlıklarla devam edicek sanırım.

nasıl çok para değil? asgari ücretli adam o parayı neredeyse 10 yılda kazanıyor.

130 bin tl nin 50 bin dolar yapıyor olması onu az yapmaz.

Adam gibi helal kazançlı bir işten bu paranın kazanılması imkansız.
  • azimle mıçan taşı delermiş birikimin için takdir ettim seni ama ben olsam paramı böyle çarçur etmezdim. araba ölü yatırımdır her zaman. keşke daire falan alsaydın be kardeşim.
  • bende gece gece spor ayakkabıyı n11 den 10 15 ---daha ucuza--- lira nasıl alacağım diye uğraşıyordum buraya geldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kötü_ben -- 15 Mayıs 2016; 6:02:04 >
  • bir meslegin yok ayni anda 4 iste calissan 6-7 bin gelirin olur 9 ayda 60 bin yapar esim doktor 9 ayda 100 bin lira yapar maaşı ben mühendisim aile şirketi olduğu için bir sabit gelirim yok departmanda beraber çalıştığım en üst düzey mühendisler 1 yılda bu parayı kazanıyor

aklıma 3 şey geliyor

1. Yeraltı işlerine girdin
    üniversite yıllarında Çankırıli bir çocuk vardi bizim bölümde çok büyük vurgun yaptı yurt dışına kaçtı aradan 5 yil geçti arananlar listesinde hangi ülkede bilmiyorum ama türkiyeye giris yaptığı an hapiste direkt umarım bu tür islerle kazanmamissindir

2.bir el yeteneğin veya yazılım bilgin var

3. bimden su alıp suriyelilere mi sattiriyorsun
    su başına 0,5 kurus kârdan günde 1000 su 500 tl ayda 15 bin 9 ayda 135k

9 ayda bu para için günde 500 tl kazanmak gerek bunu nasıl yapıyorsunuz bilemiyorum hamallik yapsan 5 ayri işte 250 tl kazanırsın ki günde 5 kez ağırlık kaldıramaz bir insan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• zorradam kullanıcısına yanıt
    Babasının ya da dayısının arabasını çekmiş işte birader

Full Tower kasa masa diyor en fazla 15 yaşında.
  • csb gibi geldi. Değilse ne iş yaptında kısa zamanda bu kadar birikim yapabildin merak ettim .
  • Yalan söylüyor sıkıyor iste yapmayin beyler sizde inandiniz

• Tmm bas git silcem silcem diyo iki saatir sil aldiysan kendine kazandin bize yarari varmi yok herkes kendi dunyasini kuruyo

• Yav he he tecrübe azimmiş 9 ayda subaru almış.
  • neden hocam

• Pm alabilirmiyim?

• 4 tane iş te çalıştığını varsayalım 9 ay boyunca ve maaşınında hepsinde 2000 olduğunu varsayalım

8000 x 9 = 72.000
  • Para bosa gitmis.
    Impreza alir insan Subaru alacaksa.

EDIT: Ayrica ayni arabayi Bulgaristan'dan alip ulkeye getirsen verdigin paranin yarisi eline kalirdi suan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karıncayiyen Yiyen Adam -- 15 Mayıs 2016; 9:02:14 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.