Şimdi Ara

silinsin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 7 Mart 2021; 13:5:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lothlórien kullanıcısına yanıt
    Hocana danışman daha doğru olur ama bence önemli olan tüm bölgeleri çalışman. Ayrıca kanat çalıştıgın zaman üçgen vücut olmayacaksın öyle kolay değil o
  • omuzlar kucuk kalır , sırt calısmadıgın zayıf kalırsın bench presste sırtın onemıde var say say bıtmez eklıyecegın ıkı hareket zaten dert ettıgın seye bak
  • 3 haftada 80kg %13 yağ oranı hmmmm. Vücut fotonu atarmısın çok merak ettim

• Neye dayanarak böyle bir işe kalkıştın?
  • Çok kötü duruyor bizim salonda pulldown makinası bozuktu 1 ay falan

• Yazlıkçılar heryerde la :((((((

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nehoo

3 haftada 80kg %13 yağ oranı hmmmm. Vücut fotonu atarmısın çok merak ettim
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lothlórien -- 25 Şubat 2016; 19:41:40 >
  • O kadar adam tanidim ilk defa boyle bisi duydum.

• İstemediğin hiç bir şeyi yapma , kanatta çalışma, uçacak halin yok, nede olsa,

beachbody yap gitsin, başarılar
  • Kardes vucut bir butun, uyum icinde. Sen bunu bozarsan sakatlanma riskin cok fazla ayrica goruntun, durusun bozulur. Zaten sirt calismak kolay degil en zor calisilan bolgedir hissetmek gerekir. Oyle iki hareket yapinca kanat cikcagini mi saniyorsun.

• cehalet time
  • CESAJANS C kullanıcısına yanıt
    kafam çok karışık plaj vücudunu araştırıyorum kimisi sırt ve kanat çalışmak gerekir diyor kimisi de kesinlikle kanat olmaması gerektiğini düşünüyor.

sizin fikriniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lothlórien

kafam çok karışık plaj vücudunu araştırıyorum kimisi sırt ve kanat çalışmak gerekir diyor kimisi de kesinlikle kanat olmaması gerektiğini düşünüyor.

sizin fikriniz nedir?

Kardeş sen ağırlık çalışma git şınav mekik çek lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çalışıcaksın! Plaj vücudu ne bu arada ilk defa duydum

• quote:

Orijinalden alıntı: Lothlórien

beyler öncelikle herkese iyi forumlar

spor yapmaya baslayalı 3 hafta oldu ve gerekli araştırmaları yaparak kendime bir program çıkarttım bu programda kanat antrenmanı yok! ben kanat yani üçgen bir vücut istemiyorum daha çok fit, plaj vücudu(manken vücudu) üzerine yoğunlaştım.

Boy: 186cm
    Kilo: 80kg
    Yağ oranı: %13

kanat çalışmamanın eksikliğini veya bir zararını görürmüyüm düşüncelerinizi merak ediyorum.

Kardeşim bu işi uzun zamandır yapıyorum. Öğrendiğim belli başlı noktalar var. Bunlardan en önemlileri;
    - Göğüs, sırt ve özellikle bacakları çalışmazsan öyle bir vücudu anca rüyanda göreceğin. Bunlar büyük kas grupları. Hatta kol hiç çalışma. Yeterince geliştikten sonra eğer koldu zayıflık hissedersen antremanına eklersin. Büyük kas gruplarıyla tüm vücut çalışıyor ve tüm vücudu etkiliyor. Kendin de araştırabilirsin.
    Mesela ben omuz ve trapez çalışmayı çok seviyorum, göğüs çalışmaktan nefret ediyorum. Özellikle bench presse geçince kusasım geliyor ama mecburum. Bunlar olmazsa olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suyheuti -- 26 Şubat 2016; 9:46:25 >

• Sırt çalışmazsan o postür bozulur ve kamburlaşırsın ön taraflarına verdiğin önemi arka taraflarada vermelisin

• redbull kanatlandırır (.
    dengesiz bi vücuda sahip olursun ilerde sorunlara sebep olur hiç yapmak istemiyorsan bile
    4 set yapsan en fazla 5 dakika sürer ilerde olacakları düşünürsen 5 dk hiç bişey
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.