Q

Teğmen
14 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar daha öncede konusunu açmıştım şarjım %25 %20 %15 gibi kapanıyor. 15-20-25 dakika kadar bekleyince açılıyor, bazen açılmıyor vb. gibi sıkıntılarım var. Garantiye göndersem bir çözüm bulunur mu? Yapar gönderirler mi yoksa telefon mu değişir acaba? Bilgisi olanlar varda yardım ederlerse sevinirim. Teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba. iPhone orjinal kulaklığım ağrızalandı ama herhangi bir telefoncudan ucuz bir kulaklık alsam ( 10-15-20 TL gibi ) telefona bir zararı olur mu acaba ? Yoksa illa orjinal yada kaliteli kulaklık mı kullanmak zorundayız?
Arkadaşlar şarjım %3 den %16 ya, %8den %19 a falan fırlıyor bunun nedeni ne acaba bilen var mı? Sürüm 9.1 bunula mı alakalı başka başına gelen var mı acaba?
Arkadaşlar merhaba. Telefonum i6. Telefonumda sadece kişisel Hotmail hesabımı kullanıyorum fakat sorunum şu ki; bilgisayardan Hotmail hesabıma girdiğim Zaman geçmişte gelen e-postalarım var ortalama 800-900 adet ve bunların çoğu önemli ama ben bu Mail'lerimin hiç birini telefonumda göremiyorum. Sadece yeni gelen e-postalar var. Telefonu almadan önceki e-postalarımı telefonumda görme imkanım var mı acaba? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
Arkadaşlar merhabalar. Aklımda olan 3 kılıf var sizce hangisini almalıyım yada hangi ikisini kullananlar yada kullanmayanlar fikirlerini söylerlerse sevinirim. Teşekkürler.

1-http://www.spigen.com.tr/Spigen-Apple-iPhone-6-Kilif-Thin-Fit,PR-566.html

2-http://www.spigen.com.tr/Spigen-Apple-iPhone-6-Kilif-Thin-Fit-A,PR-580.html

3-http://www.spigen.com.tr/Spigen-Apple-iPhone-6-Kilif-Capsule,PR-637.html
Arkadaşlar merhaba. iPhone 6 telefonumun arka kısmına ekran koruyucu jelatin taktırmak istiyorum ama Antalya'da yaşıyorum burda bir türlü bulamadım. Internet üzerinden alabileceğim, sizlerin daha önce aldığı, kullandığı bi ürün var mı? Varsa banada önerebilir misiniz? Aslında internetten buldum ama böyle telefonun yan kısımlarını falanda kaplayan jelatinler var onları bulamadım. belki onlardan önerenler olur diye düşündüğüm için bu konuyu açtım. Şimdiden teşekkürler.

Internetten bulduğum koruyucu:http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/iphone-6-4-7-arka-ekran-koruyucu-film-jelatin-171222484?gclid=CO2ZrvPegMcCFaEewwoduD8Fkw&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0
Arkadaşlar merhaba. Arkadaşımın telefonunun arka kısmında telefonla kılıfın arasına ufak ufak Taşlar sıkışmışda oraları böyle bembeyaz etmiş gibicesine çizikler oluşmuştu. Garantiye gönderdi Kullanıcı hatası deyip geri gönderdiler. Onun telefonu golddu böyle oluyormuş goldlar genelde falan demişti. Neyse bugün Gözüme Çarptı bi baktım benim telefondada bikaç tane aynı şekilde çizik oluşmuş. Böyle bi sıkıntı yaşayan veya bu konuyla ilgili bilgisi olan birileri var mı ? Neden olur böyle bişey??
Arkadaşlar iPhone 6 kullanırken telefonun ekran ışığı neden düşüyor ya bilen var mı ? Yaşayan başka arkadaşlar var mı? Bu olay çok sık olmaya başladı. Telefonda safaride dolaşırken video izlerken ne biliyim Facebook instgran da falan dolaşırken ekran birden bire kendi kendine kararıyor az bişey. Oto Parlaklık kapalı onunla alakası yok ?
Evet arkadaşlar sanırım herkez telefonunu farklı ceplere koyuyor. Siz hangi cebinize koyuyorsunuz ??
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 3-4 aydır iPhone 6 kullanıyorum. Ilk aldığım günden beri kırılmaz ekran filmi ile kullanıyorum. 2 gün önce telefonun yere düşmesiyle birlikte ekran filmi kırıldı ama telefona birşey olmadı çok şükür :) Ekran koruyucusu olmadan telefon daha hoş oldu, gözüme çok güzel gözüktü. Ayrıca kullanımıda güzel oluyo sanki :) Sorum ise; herhangi bir jelatin uygulaması olmadan kullanırsak ekran kolayca çizilir mi? Yapısı gereği çizilmelere karşı dayanıklı mı yoksa değil mi? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Bu arada telefonu titiz kullanırım elimden geldiği kadar cebe falan koyarken, çıkartırken
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 147
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.273 (Bu ay: 60)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Apple - iPhone - iPad
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.