Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal_.1987 -- 6 Kasım 2013; 8:24:02 >

• İnsan hiç bindiği dalı keser mi ?
  • Reklamı Geç » kullanıcısına yanıt
    insan bindiği dalı kesmez ama işe girerken yılda 2 zam yapıcaz kendi kararlarıyla tek zama indirdiler nedeni büyük şirketler o şekilde yapıyorlarmış ve bu iş yeri beni 2 yıl sigortasız çalıştırmıştır ve şu an sigortasız olan da var işyerinde. Kışın iş yok diye 19:00 da çıkmak yerine 1 saat erken çıkardı ve yazın mesailerden düştü bunu yani herşeyi tam olarak kendine göre kullanıyolar siz ne yapardınız bu konular hakkında ve emin ol daha yazmadığım çok konu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal_.1987

insan bindiği dalı kesmez ama işe girerken yılda 2 zam yapıcaz kendi kararlarıyla tek zama indirdiler nedeni büyük şirketler o şekilde yapıyorlarmış ve bu iş yeri beni 2 yıl sigortasız çalıştırmıştır ve şu an sigortasız olan da var işyerinde. Kışın iş yok diye 19:00 da çıkmak yerine 1 saat erken çıkardı ve yazın mesailerden düştü bunu yani herşeyi tam olarak kendine göre kullanıyolar siz ne yapardınız bu konular hakkında ve emin ol daha yazmadığım çok konu var.

Kes gitsin ozaman.
  • Sigorta yatırma olaylarına internetten bakabiliyor muyuz ya? (Bakıyoruzdur da ben sitesini bilmiyorum )
  • Reklamı Geç » kullanıcısına yanıt
    Kestik bakalım ne olacak hayırlısı olur inşAllah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain_Ivy

Sigorta yatırma olaylarına internetten bakabiliyor muyuz ya? (Bakıyoruzdur da ben sitesini bilmiyorum )

E-devlet üzerinden her türlü işlemi yapabilirsin.
  • doğrusunu yapmışsınız bana kalırsa.denetleme yapılır ve tahminimce sağlam bi ceza çakarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reklamı Geç »

İnsan hiç bindiği dalı keser mi ?

demeye gelmiştim eymencim lafı kaptın benden hisslerimden yani
  • şikayet edenleri işten çıkarıp tazminatlarını ödeyecekler
  • Çalışma saatleri türkiye standartlarına göre mükemmelmiş :) çalışma saatlerinden birşey çıkmaz ama sigortasız eleman varsa işi sakat patronların.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merak ediyorum neyden aradınız ben olsam şu sokaklardaki telefonlardan arardım.
  • Kesinlikle denetleme yapılır iş yerine ceza kesilir. Bizim pederede o cezadan gelmişti :(
  • arkadaşın telefonundan aradık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal_.1987 -- 6 Kasım 2013; 0:42:06 >
  • Eğer dediklerin doğruysa o iş yeri %90 kapanır. Maaş bordrosuna imza attınmı düşük Maaş alırken? Bu önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi olanı yapmışsınız. umarım arkadaşlarınızın ağzı sağlamdır.

• Hakkınızı aramanız en doğru olanı hocam siz köle değilsiniz bana göre doğru şeyi yapmışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pxcnsRy

Eğer dediklerin doğruysa o iş yeri %90 kapanır. Maaş bordrosuna imza attınmı düşük Maaş alırken? Bu önemli.

imza attım ama bilgisayarda ne kadar maaş verildiği her ay yazılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasık biti

şikayet edenleri işten çıkarıp tazminatlarını ödeyecekler

Edit: patron

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.