Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-00E4D6C57 -- 18 Eylül 2018; 21:7:25 >

• john wick

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiya (1996)
    Filth (2013)
    Nightcrawler (2014)
  • John Wick

Faster (2010)

• Aklıma gelenler Equalizer ve Breakdown (Kurt Russel).. John Wick diyenlere gülüyorum.. adam zaten paralı katil 😎

• JaCKiE_BrOwN kullanıcısına yanıt
    Neden John Wick dedim . Bir sor bari insana önce sonra saçmalarsın problem yok .

Adam bu işten elini eteğini çekiyor . Yıllardır yapmıyor ve bırakıyor . Ama sonra ilk filmdeki olaylar adamın uzun yıllar sonra eski günlerini aratmayacak şekilde geri dönmesini sağlıyor . Anladın ? Tamam .

• Hocam işte kendin söylüyorsun, adam daha önceden de katil. Yani bu bahsi geçen olaylar içindeki kötü adamı ortaya çıkarmıyor. Adam zaten kötü. Ortada doğan bir şey yok. Sadece kaldığı yerden devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 16 Eylül 2018; 23:23:21 >
    Canım kardeşim, filmin başlangıcına bakıyorum ben . Filmin başlangıcından bu adam kötü mü değil mi ? Değil .

Ona kalırsa zaten bir çok iyi karakterin geçmişte yediği naneler var film evreninde . Masum karakter yok gibi bir şey . Hani karakter sayısını arttırmak için böyle düşünmek lazım bazen . Yoksa samanlıkta iğne ara bulabilirsen ..

• Şüphesiz ki bunların padişahı Hannibal lecter dir

Adamın başına gelen den sonra tüm insanlığı yiyecegim dese bugün.

Üstüme karabiber pul biber tuz kimyon ekeler önüne yatarim

• Hocam filmin başlangıcına niye bakıyorsun? Hikayeye bakacaksın.. 😆😆 bak bir örnek daha vereyim three billboards outside ebbing missouri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 17 Eylül 2018; 10:3:20 >
  • Eskilerden Michael Douglas'ın oynadığı Falling Down vardır, daha güncel fimlerden ise Law Abiding Citizen ve God Bless America'yı önerebilirim.
    Anlatamıyorum ki adam başlarda iyi o film için . Evinde barkında köpeğinde yani . Sonra çıldırıyor .

Hikayede zaten iyi karakter yok doğru düzgün . Senaryoda kim bilir neler çıkar adamın geçmişinden .

Neyse tartışma çok uzadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irishman -- 17 Eylül 2018; 14:29:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaCKiE_BrOwN

Aklıma gelenler Equalizer ve Breakdown (Kurt Russel).. John Wick diyenlere gülüyorum.. adam zaten paralı katil 😎
    Gülmeye devam et, Equalizer da adam emekli olmuş ajan gibi birşey. Aynı olay J.W. ile.
  • alpalp84 kullanıcısına yanıt
    He yavrum emekli cia ajanın kötü olduğuna dair donelerin neler onları anlat. mesela emekli olmadan önce kimleri gırtlaklamış?, kimin evini havaya uçurmuş? Kime kumpas kurup karısını düdüklemiş? anlat dinliyorum. Adam filmin 2 serisinde de mesleğinden gelen becerilerini kullanıyor. Mesleğini icra etmek üzere bu yetenekleri kazanan kimseye “kötü” diyemezsin. Keza emekli asker ya da polis olsaydı durum değişecek miydi? Gülmeye devam ediyorum john wick’çiler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.