Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
1.654
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Silinebilir arkadaşlar farklı birine devir yaptık.

teşekkür ederim ilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runeterra -- 9 Ağustos 2017; 12:11:37 >

• Hayırlı olsun inş, tam olarak nerde bankaların ziraat bankası arkasunda mı manav balıkcı vs var ırda mı,dükkanın ismini de paylaşırsan iyi olur
    Bir de yaz sonrası yeni dönemde de kışın vs indirim geçerli olursa haftada 2 gün geçerim oradan gelir katkı saglamak isterim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bosphrus B kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Kışa doğru daha iyi fırsatlar hazırlıcaz şuan için düzene oturtmaya çalışıyoruz.

Evet ziraat bankasının arkasında manavlar var balıkçıya doğru değilde ziraat bankasının arkasından düz ilerleyince solda manavlar var onun sırasında

Şuan tabela adı NEW KİTCHEN ama yakına değişicek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende eşim için düşünüyordum böyle bir dükkan. Artık emeklilikte olur gibi.

Allah hayırlı kazançlar nasip etsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz geliriz bu hafta. Bölgede aynı şeyleri yemekten gına gelmişti.

Paket servis telefonu varmış. Öğle yemeği için sipariş geçebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extra34 -- 25 Temmuz 2017; 0:46:30 >
  • Hayırlı kazançlar; günün menüsü fiyatları yüksek ancak diğerleri normal görünüyor. Yolum düşerse uğrarım teşekkürler kampanya için.

• Hayirli olsun forumda$

Hayirli işler...

• Hayırlı işler bol kazançlar

Dh ye özel kampanya bekleriz

• Levent'te bankalar işyerleri vs. çok. Eğer temiz, düzgün ve uygun fiyattan yaparsanız iş yapar. O bölgede öğlenleri yemek yerlerine insan akını oluyor. Hayırlı işler bol kazançlar.

• Hayırlı işler bol kazançlar Allah utandırmasın.

Gıda işinde önemli olan kalitedir insanlar aradığı lezzeti gönül rahatlığını bulduğu zaman fiyata çok bakmıyor o yüzden fiyatlarla ilgili çok yorum yapmayacağım ancak yarım ekmek köfte fiyatı çok göze batıyor bence 9 tl üzerine çıkmayın derim. Ayrıca kesinlikle biri mercimek olmak üzere bir kaç çeşit çorba daha koymalısınız tek çeşit çorba biraz eksik görünüyor.

• Menüye 17 tl vereceksem yüksek kalite beklerim.

• Köfte ekmek gereksiz pahalı , günün menüsü ciddi anlamda bana kalırsa fazla fiyat biraz daha düşerse güzel olur.

• man utd kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Emin olun Et leri Et balık kurumundan özel olarak alıyoruz. Diğer malzemeleride toptancı gibi yerlerdense esnaflardan almayı tercih ediyoruz her daim taze ürünleri kullanıyoruz.

DH özel olarak bu fiyatlara %20 indirim uygulanacaktır yani siz günün menüsünü 14 tl civarı bir şeye almış olucaksınız

• Anoniimm kullanıcısına yanıt
    Fiyat konusunda geri dönüşleri iletilicem. Teşekkürler malum yeni açıldı tabiki böyle geri dönüşlerle düzelicek.

• hakim bey kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Teşekkür ederim geri dönüş için açıkcası butik bir mekan gibi düşünün burayı daha çok ev ortamında samimi bir yer klasik rest gibi değil bu çok soğuk oluyor :)

Ama çorbalar en az 2 çeşit olucak

• Levent Çarşı bölgesinde çalışıyorum fiyatlar biraz daha makul olursa ve yemek kartları gelirse uğrak mekanlardan biri olabilir, iş yerindeki 500 küsür kişiye tavsiye edilebilir.
    İçeriğe bir harita ve günlük listeyi güncellemek çok iyi olur. Arkadaşlara mail geçebiliriz bu sayede menüyü.
  • maystro_18 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Tabiki şöyle yapabiliriz sizin için fiyat çalışması yapabilirim dediğim gibi açıkcası fiyat / kalite / performans üçlüsüne çok dikkat etmeye çalışıyoruz.

Önemli olan fiyatları düşürmekten ziyade kaliteyi yüksek tutup fiyatları dengelemek ama dediğim gibi sonuçta DH gibi güzel bir forum'a %20 indirim uygulayabiliyorum sizin içinde güzel bir çalışma yapabilirim.

Yemek kartları konusunda malesef resmen ülkenin kanayan yarası :) işin içine girince öğrendim başvuru yapıyorsunuz 2-3 ayda önce dönüyorlar bizde yine başvurumuzu yaptık bekliyoruz. Şuan için farklı şekilde en azından setcard'ı çözmeye çalışıyorum.

Açıkcası bir öğlen yemeğinde beklerim.
  • O zaman fırsattır, hayırlı işler.

• Herkes fiyattan bahsetmişte o bölgede ucuz yer zaten yokki.

• insan forumda böyle konular görünce niyeyse ayrı bir mutlu oluyor.Forum ruhunu yaşatan böyle mekan sahiplerini takdir etmek lazım.Yeni yeriniz hayırlı olsun hocam hayırlı ve bol kazançlar diliyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.