Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthtsdmr -- 21 Haziran 2017; 0:52:11 >

• No country for islam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonucu islama bağlatıp lekeleyinde nasıl olursa olsun. İzmir'in moklu yollarını ne çabuk unuttunuz??? Her köşede heykel yapacağınıza alt yapınızı yapın önce. Bildiğin İtalya venedik gibi oluyor her yağmurda 2 gondol alında turlarsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halil Reis kullanıcısına yanıt
    Osmanlı şerbeti ni fazlami kaçırdın

• quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

Osmanlı şerbeti ni fazlami kaçırdın

Ben Osmanlı aşağıda değilim. Atatürk'e tapanlardan da değilim. Fatih Sultan Mehmet ne işe Mustafa Kemal De aynıdır. Osman Pamukoğlu ne ise Atatürk de odur benim için. Kimisi 5 üzerinden 3 hizmet etmiştir kimisi 5 üzerinden 5 hepsi soy ecdat ata dır. Ama bu ülke bu topraklar için savaşmıştır. Saygım sevgim minnetim sonsuzdur. Ben ayrım yapanlara karşıyım sadece. Mesela senin gibi islama laf edip Osmanlı ya laf edip Mustafa Kemal'i severek şerbeti çok içtin diyerek sağ kesime laf edenlere ???

Ne kadar cool oldun birazdan gelir senin kafanda olanlar sana basarlar + yi bildirim gelir sana ooouuvvvvv bi böbürlenirsin sonra niye Türk dünyası birleşmiyor niye islam dünyası birleşmiyor işte senin gibiler yüzünden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Halil Reis kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Süpermen

• OOOO FOX LAR DAMLAMIŞ HEMEN
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.